Tablet z Orange

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
pfuu
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Po 07. Júl, 2014, 15:12

Tablet z Orange

Príspevok od používateľa pfuu »

Dr.80
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 19:26
Bydlisko: Bratislava- Ružinov

Re: Tablet z Orange

Príspevok od používateľa Dr.80 »

za mna, neber prestigio. je to len kaziva cina co ma na sebe znacku aby to niekto kupoval. cital som na nete ze sa strasne kazia. dalsia vec, nad velkostou displeja sa musis rozhodnut ty sam :) a samsung by som nebral kvoli jednej z najhorsich grafickych nadstavieb na android. touch wiz seka aj na vlajkovych lodiach od samsungu co sa tyka mobilov takze tablety na tom budu rovnako (samozrejme uzivatelia samsungu ktory si do mobilu nahadzu par hier/aplikacii a do 2 tyzdnov sleduju ako ich zariadenie zacina sekat)

keby si musim z tych tabletov nejaky vybrat bol by to Huawei MediaPad M2 8 LTE. ten sa mi zda ako najrozumnejsia volba, ma vykonny procesor, tusim kovove telo (oproti plastu sa to luxusnejsie drzi). lenovo je na tom zevraj podobne ako samsung cize tam maju kopu zbytocnych appiek ktore nejdu odinstalovat a ajtak ich 99% uzivatelov lenova nepouziva. ja odporucam ten Huawei MediaPad M2 8 LTE :)
Spoiler: ukázať
CPU R7 5800x3D GPU Inno3D RTX 4080 iChill X3 16GB Mobo Asrock X470 K4 gaming Ram Crucial Ballistix 4x8GB 3200mhz CL16 SSD Crucial P5 1TB, P2 1TB PSU EVGA SuperNOVA 750 P6 Bedňa Fractal Torrent Compact white Headset Truthear Hexa + Kinera Leyding Interface Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen Mic Samson Q2U Monitor 34" Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor Mobil Poco F3 white
Steam http://steamcommunity.com/id/dr80103
pfuu
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Po 07. Júl, 2014, 15:12

Re: Tablet z Orange

Príspevok od používateľa pfuu »

tiež som si neskor vsimol, ze ten huaweu je tiez pecka
8 jadrovy procesor, dobra vydrz, velkost..dobre dakujem za reakciu, asi zoberem ten huawei

Návrat na "Nákupná poradňa"