Asus P5B - zapojenie prednych konektorov

Všetko o základných doskách, ich problémoch, možnostiach...
Muhyng
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 868
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Poprad

Asus P5B - zapojenie prednych konektorov

Príspevok od používateľa Muhyng »

Vie mi niekto poradit, ako a kde sa do tejto dosky zapajaju vyvody na predne audio a USB? V manuali som to nejako nenasiel a tie obrazky vyzeraju byt z Deluxe verzie tejto dosky.
Používateľov profilový obrázok
Ledy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 366
Dátum registrácie: Po 11. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Kalná nad Hronom, Dlhá 11

Re: Asus P5B - zapojenie prednych konektorov

Príspevok od používateľa Ledy »

satyr_ik napísal:Vie mi niekto poradit, ako a kde sa do tejto dosky zapajaju vyvody na predne audio a USB? V manuali som to nejako nenasiel a tie obrazky vyzeraju byt z Deluxe verzie tejto dosky.
Podla mna to je identicke ako u Deluxe verzie, ale neviem v manuali by to podla mna malo byt. Vsak keby nieco tak skus si ho stiahnut z netu. Alebo si stiahni manual pre Deluxe verziu.
CPU: C2D Q8300@2500Mhz MB: ASUS Rampage Formula RAM: ADATA 2x2GB 1066MHz 5-5-5-15 VGA: Sapphire 4870X2 HDD: 2x320GB WD YS-series Mouse: Razer Copperhead Keyboard: Saitek Eclipse Monitor: IBM Thinkvision C190 Audio: Creative S750 7.1 PSU: Fortron Everest 800W
Attilka
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1155
Dátum registrácie: Ut 21. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Komárno

Príspevok od používateľa Attilka »

Napriklad JA ! ! !
som si stiahol manual na P5B a nasiel som to pre teba na strane 38/124,prilozim aj foto :
Obrázok
NB_1 OMEN by HP 17-an111nc Shadow Black
NB_2 Acer Aspire ES1-512-C2WN
MT Samsung Galaxy Note 10+ 512gb
Muhyng
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 868
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Poprad

Vdaka

Príspevok od používateľa Muhyng »

toto som nasiel aj ja, ale asi som taka lama, ze to znacenie na kabloch nedokazem dat dohromady so znacenim konektorov. Asi mi neostava ine ako skusat. Dufa, ze sa nic no...e.

Návrat na "Základné dosky"