Vysoka teplota ???

Všetko o chladení procesorov, grafických kariet, pasí­vne chladenie, ventilátory...
Používateľov profilový obrázok
PCMahel
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 163
Dátum registrácie: Pi 08. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Levice

Vysoka teplota ???

Príspevok od používateľa PCMahel »

Aku teplotu bi mala mat Graficka karta MSI GeForce FX 5500 Speed fan aj everest mi ukazuje visoku teplotu okolo 65 stupnov ale na dotik sa mi nezda tak horuca prst na nej pohode udrzim. http://213.215.107.35/fotoalbumy/014/31 ... a7b84e.jpg
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od používateľa crux2005 »

bez zataze alebo v zatazi ?
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
BoBo_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 622
Dátum registrácie: Po 21. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: u nás doma v prievidzi

Príspevok od používateľa BoBo_ »

1. vYsoka teplota
2. pokial viem 5500 nemala senzor
3. ak ma a ukazuje toto a vravis ze na nej udrzis prst,asi je tam naprd pasta alebo slaby pritlak
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

ak nanej udrzis prst, chladic ma pod 50, ak si si isty ze je nasadeny OK tak by som tu teplotu ignoroval (pokial nemas napriklad ine problemi: mrznutie, chybi v texturach)

T. :wink:
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
PCMahel
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 163
Dátum registrácie: Pi 08. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Levice

Príspevok od používateľa PCMahel »

Ta teplota sa pohybuje Medzi 60 az 72 stupnov vecinou 68 stupnov aj pri hrani hier Napr NFS MW. Neviem ci ta grafika ma senzor ale softy mi ju detekuju ak oze ma ten senzor Problemi s nou nemam ta teplota je tam uz od zaciatku co som ju kupil. :? :roll:
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Príspevok od používateľa AjsTi »

PCMahel napísal:Ta teplota sa pohybuje Medzi 60 az 72 stupnov vecinou 68 stupnov aj pri hrani hier Napr NFS MW. Neviem ci ta grafika ma senzor ale softy mi ju detekuju ak oze ma ten senzor Problemi s nou nemam ta teplota je tam uz od zaciatku co som ju kupil. :? :roll:
Dole chladic , ocistit , namazat novou pastou , nasadit chladic a tak. Pripadne skus ju este niescim ofukovat , pokial by si nemal moznost , ze chladic pojde dole bez poskodenia.
8F. Nepocujes , nevidis , nevies. GUGL nieje iba vyhladavanie , je to ZIVOTNA FILOZOFIA. GUGL som JA.

Návrat na "Chladiče a všetky druhy chladenia"