World of Tanks (MMO)

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
constant
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 462
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 15:29
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa constant »

No pani, WoT je v prdeli, ked podla vyvojarov je problemom, ze sucasna meta je prilis naklonena snipeniu z bezpecia na vzdialenost cca 500m, volny citat zo Sandbox fora. Hraju ti ludia tu hru vobec?

Tu mate original citat: Let me explain. Problem is not with sniping vehicles, but with current meta being totally in favor of firing from not even 2nd, but 3rd, 4th line. This kind of tactic pays off in most engagements, no matter what tier or vehicle class you play. Find a bush or cover, wait for your allies to spot enemies for you, shoot from ~500m distance, ???, profit! If your team collapses anyway you still end up in a advantageous position, with full or almost full HP and ability to deal some little extra damage before enemies rush and destroy you.
Yes, you are right, we want to discourage this kind of gameplay that boils down to outright camping, aiming at pixel-sized targets and basically abusing rest of your team to keep your stats high.

Rad by som vedel na kolkych mapach je ten chlapik schopny najst poziciu na snipenie na vzdialenost cca 500 metrov.
Snad ma za to nevyhodia zo Sandboxu :D
WoT/AW - Hadent
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6652
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa M1ch4l »

constant napísal:No pani, WoT je v prdeli, ked podla vyvojarov je problemom, ze sucasna meta je prilis naklonena snipeniu z bezpecia na vzdialenost cca 500m, volny citat zo Sandbox fora. Hraju ti ludia tu hru vobec?

Tu mate original citat: Let me explain. Problem is not with sniping vehicles, but with current meta being totally in favor of firing from not even 2nd, but 3rd, 4th line. This kind of tactic pays off in most engagements, no matter what tier or vehicle class you play. Find a bush or cover, wait for your allies to spot enemies for you, shoot from ~500m distance, ???, profit! If your team collapses anyway you still end up in a advantageous position, with full or almost full HP and ability to deal some little extra damage before enemies rush and destroy you.
Yes, you are right, we want to discourage this kind of gameplay that boils down to outright camping, aiming at pixel-sized targets and basically abusing rest of your team to keep your stats high.

Rad by som vedel na kolkych mapach je ten chlapik schopny najst poziciu na snipenie na vzdialenost cca 500 metrov.
Snad ma za to nevyhodia zo Sandboxu :D
No to by sa dalo zlepsit tym, ze by kriky nedavali tak debilne camo. Ked ale mozes byt 100m pred nepriatelom a byt totalne neviditelny lebo si za krikom, tak to proste nejde. Clovek co tamto napisal moc netusi...na mnohych mapach to nejde pretoze sa to proste neda a na mapach kde to ide to nie je problem. Ale tak ciel Sandboxu je uz dlhsie jasny, viac spristupnit hru pre totalnych .....
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa crux2005 »

constant napísal:No pani, WoT je v prdeli, ked podla vyvojarov je problemom, ze sucasna meta je prilis naklonena snipeniu z bezpecia na vzdialenost cca 500m, volny citat zo Sandbox fora. Hraju ti ludia tu hru vobec?

Tu mate original citat: Let me explain. Problem is not with sniping vehicles, but with current meta being totally in favor of firing from not even 2nd, but 3rd, 4th line. This kind of tactic pays off in most engagements, no matter what tier or vehicle class you play. Find a bush or cover, wait for your allies to spot enemies for you, shoot from ~500m distance, ???, profit! If your team collapses anyway you still end up in a advantageous position, with full or almost full HP and ability to deal some little extra damage before enemies rush and destroy you.
Yes, you are right, we want to discourage this kind of gameplay that boils down to outright camping, aiming at pixel-sized targets and basically abusing rest of your team to keep your stats high.

Rad by som vedel na kolkych mapach je ten chlapik schopny najst poziciu na snipenie na vzdialenost cca 500 metrov.
Snad ma za to nevyhodia zo Sandboxu :D
Tých 500 m je asi zveličených ale principiálne majú pravdu.
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6652
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa M1ch4l »

crux2005 napísal:Tých 500 m je asi zveličených ale principiálne majú pravdu.
O tom cela ta hra je, davat damage a zaroven damage nedostavat. Na druhej strane ale drzat sa nonsstop vzadu a len farmit damage nevedie k vitazstvu. K vyhre treba davat damage na spravne miesto v spravnom case.
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
constant
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 462
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 15:29
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa constant »

No tak to asi hrame inu hru Crux, kedze moje WoT ma koridorovu metu, kde sa da snipit asi tak na 2 mapach. A chces mi snad povedat, ze je hlavny Wot problem, ze niekto nejde yolo? Ja teda hram dost agresivne, vid. moja survival rate, ale nezda sa mi, ze by mi robili hlavny problem nejake snipiace tanky. Po pravde, vacsina "snipiacich" tankov v mojich hrach su 47% experti v top tier heavy tanku a nie "stat padderi" kempiacu hranicu mapy.

Nevraviac o tom, ako si predstavuju potom hranie takych tankov ako Leopard a papierovych TDciek. Ja som relativne nedavno rozbehol nemecku papierovu TD liniu a koridorova meta ju teda kruto zasiahla. Doteraz spominam na utrpenie s takym Nashornom, co je papierovo slusne vozidlo, ale vela stastia s hladanim pozicii na mapach, kde clovek po vystrele prezije viacej ako par sekund (a takych aby si nevystrelil raz za bitku). A vyssie tiery detto, aj kedysi obavany Rhm. uz nie je to co byval (aj ked to bol prilis OP).

V podstate ho musim hrat ako utocne delo a vyuzivat brutalnu dmg 150mm kanonu http://wotreplays.com/site/2770187#teams

Edit. + na co budu potom lahke tanky, ked chcu znizit vzdialenost na aku sa vedu boje a zamedzit tomu aby niekto snipil bez toho aby bol spotnuty?

Edit2. teda neber si to nejak osobne, to je taky moj "rant".
WoT/AW - Hadent
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22017
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa dexterav »

Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

Po suchom minulom tyzdni som vcera opat zacal poriadne hrat, 70%, skoro 5000 wn8 :)
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
Používateľov profilový obrázok
Spacepen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 843
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 14:46

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Spacepen »

Ja som dnes hral s tipkom s twitchu a tiez som mal 71% winrate ale len 2.8k wn8 , na martinka sa nechytam :D Po kolkych bitkach si dal taky vykon?
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-3570K, Quad Core, 3.40GHz @4.2ghz GPU: Nvidia Geforce 1070TI @1090mhz RAM: Crucial Ballistix sport 8GB (Kit 2x4GB) 1333Mhz MB: MSI Z77A-G45 Z77 HDD: WD Blue 10EZEX 1TB HDD 7200RPM PSU: XFX Core Edition PRO 550 Watt CD: SONY Optiarc AD-5260S SSD: Crucial SSD m4 64GB
pet2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 766
Dátum registrácie: So 12. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava III

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa pet2 »

podla mna ma len 13 90 alebo ineho lajta a penetruje a penetruje jednu za druhou.. tzv double penetrations :D
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa newmi »

mArtinko5MB napísal:Po suchom minulom tyzdni som vcera opat zacal poriadne hrat, 70%, skoro 5000 wn8 :)
a kde mas tych 5k wn8 resp s cim? Lebo noobmeter ukazuje 3,3k wn8
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

nepouzivam noobmeter, pozeram stale tu: http://wotlabs.net/eu/player/mArtinko5MB
Spacepen napísal:Ja som dnes hral s tipkom s twitchu a tiez som mal 71% winrate ale len 2.8k wn8 , na martinka sa nechytam :D Po kolkych bitkach si dal taky vykon?
asi len 16 som hral vcera, nepamatam velmi, 2.8 je velmi dobre :) to je moj priemer za poslednych par mesiacov

dnes 75 % WR :) zajtra bude 45 :D:D:D
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
Používateľov profilový obrázok
Spacepen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 843
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 14:46

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Spacepen »

Hej hej tak raz za cas ta hra vybalancuje :D rad by som recent zdvihol na 3k wn8 a 60% vyhier
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-3570K, Quad Core, 3.40GHz @4.2ghz GPU: Nvidia Geforce 1070TI @1090mhz RAM: Crucial Ballistix sport 8GB (Kit 2x4GB) 1333Mhz MB: MSI Z77A-G45 Z77 HDD: WD Blue 10EZEX 1TB HDD 7200RPM PSU: XFX Core Edition PRO 550 Watt CD: SONY Optiarc AD-5260S SSD: Crucial SSD m4 64GB
Používateľov profilový obrázok
Kimif123
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1594
Dátum registrácie: Pi 13. Máj, 2016, 15:35
Bydlisko: Nitra

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Kimif123 »

Keď hraješ T10 s ďalšími 2 dobrými hráčmi, dlhodobo sa dá pekne držať WR nad 60% (ale aj oveľa viac). Záleží však od skillu :-) Ja mám 59, a to sú odo mňa ďaleko lepší hráči. Ale keď sa hodím s kamošmi do T10, tak vieme dávať brutal hry (aj keď to ide trošku na úkor WN8, keďže sám občas vieš spraviť väčší damage pri lamkách, ale takto ti to vyžierajú kolegovia :D )
CPU: i5 12400f Cooler: NOCTUA NH-U12A Chromax Black MB: ASUS ROG STRIX B660-A GAMING D4 RAM: G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600 MHz CL16 Trident Z RGB GPU: ASUS TUF GeForce RTX 3060 Ti O8G SSD: Samsung 980 PRO 1TB + Kingston KC3000 NVMe 1TB + Crucial MX500 2TB SSD PSU: Corsair RM750x white CASE: Fractal Design Define 7 Compact White TG Mouse: Logitech G403 Prodigy HS: HyperX Cloud I + Microlab FC50 Monitor: Dell S2721DGFA OS: Win 10 64bit
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa newmi »

moc sa mi nedari posledne dni ale aby som len nepindal, KONECNE mam LT15 misiu hotovu a zaroven ACE yahooo na Bulldogovi, ani som to veru necakal, nezdalo sa mi to ako nejaky extra vykon.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

Ja som dal dnes konecne HT15 pre T55 ... hoci bez cti ale mf :D hlavne mam dalsiu zenu do AMX 30 :D
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto

Návrat na "Hry a problémy s nimi"