World of Tanks (MMO)

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Spacepen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 843
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 14:46

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Spacepen »

V akom tanku? Tato misia mi jedina chyba do ziskania T55A a poriadne ma to sere
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-3570K, Quad Core, 3.40GHz @4.2ghz GPU: Nvidia Geforce 1070TI @1090mhz RAM: Crucial Ballistix sport 8GB (Kit 2x4GB) 1333Mhz MB: MSI Z77A-G45 Z77 HDD: WD Blue 10EZEX 1TB HDD 7200RPM PSU: XFX Core Edition PRO 550 Watt CD: SONY Optiarc AD-5260S SSD: Crucial SSD m4 64GB
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

T110E5 :)
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
Používateľov profilový obrázok
Spacepen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 843
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 14:46

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Spacepen »

E5 som prednedavnom dostal tak uvidim, mam zatial asi 30 bitiek v nej, kazdopadne je to dost o stasti misia
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-3570K, Quad Core, 3.40GHz @4.2ghz GPU: Nvidia Geforce 1070TI @1090mhz RAM: Crucial Ballistix sport 8GB (Kit 2x4GB) 1333Mhz MB: MSI Z77A-G45 Z77 HDD: WD Blue 10EZEX 1TB HDD 7200RPM PSU: XFX Core Edition PRO 550 Watt CD: SONY Optiarc AD-5260S SSD: Crucial SSD m4 64GB
Používateľov profilový obrázok
hawkeye
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 6629
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2009, 19:12
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa hawkeye »

nedavno som skusil WoT...research je tak kruto neprehladny, ze vlastne ani neviem ako mam postupovat..asi najhorsie na celom WoT
Spoiler: ukázať
i5-6600k@4600Mhz + asus sabertooth z170 Mark1, 16GB RAM, Sapphire Nitro R9 390 Fury, Seasonic SnowSilent 750W Platinum all in Silverstone Fortress FT02
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

To sa mi zda praveze dost prehladne oproti napr AW, treba sa len do toho dostat
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6649
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa M1ch4l »

hawkeye asi myslel, ze je prilis vela tankov na vyber
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
hawkeye
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 6629
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2009, 19:12
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa hawkeye »

nie:)
proste netusim co mam robit ked chcem research celu radu CR tankov napriklad(alebo hociktory iny) ... chaosne som dosiahol 2 tank ale dalsi netusim co a ako :)
Spoiler: ukázať
i5-6600k@4600Mhz + asus sabertooth z170 Mark1, 16GB RAM, Sapphire Nitro R9 390 Fury, Seasonic SnowSilent 750W Platinum all in Silverstone Fortress FT02
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa lacika »

postupujes z lava do prava..
http://worldof-tanks.com/wp-content/upl ... 04/110.jpg
od tieru 1 po tier 10.
aky tank nasleduje ti ukazuje sipka.
Samotny tank sa expi nasledovne.
https://worldoftanks.eu/dcont/fb/custom ... k_en_7.jpg
Ak chces sa dostat na HEllcata, tak musis odomknut len samotneho hellcata, ale ak chces jacksona, tak musis odomknut
2 76mm dela, jeden turret a potom samotneho jacksona, cez XP, kt. ziskavas hranim..
Vsimni si tiez sipky, kt. ti ukazuju co nasleduje co..
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

Musis hrat s Tier II tankom, za bitky dostavas XP, tie pouzivas na research dalsich modulov, pokial chces dalsi tank v rade, Tier III, musis researchnut vsetky moduly ktore su pred nim na Tier II tanku a az tak mozes odomknut Tier III, vzdy potrebujes XP z bitiek, za prvu vyhru dostavas 2x zaklany XP, cim lepsie zahras, tym viac XP dostanes za bitku, easy as that - pamatam si, ze som bol z toho tiez riadny magor, chcelo to len tyzden aby som sa do toho dostal :)
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
pet2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 762
Dátum registrácie: So 12. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava III

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa pet2 »

ak das toto na zaciatok potom ti vysvetlime. spotrebne doplnky a vlastnosti ktore sa moze ucit posadka :D
Používateľov profilový obrázok
hawkeye
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 6629
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2009, 19:12
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa hawkeye »

staci hrat random battle nie? najrychlejsia cesta k xp a pod
Spoiler: ukázať
i5-6600k@4600Mhz + asus sabertooth z170 Mark1, 16GB RAM, Sapphire Nitro R9 390 Fury, Seasonic SnowSilent 750W Platinum all in Silverstone Fortress FT02
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

jasne jasne, a poradim Ti este, tie Free XP, to su tie zlate XP si nechavaj a neminaj. Dostavas ich taktiez za bitky, cca 10% - tie mozes pouzit na cokolkovek (mam namysli cokolvek toto: ak hras tank, tak nasetrene XP mozes pouzit iba na ten tank v ktorom si ich dostal, research modulov alebo odomknutie dalsieho tanku - Free XP su vsak globalne, zbieraju sa na jednom mieste ale mozes ich pouzit na hociktorom tanku bezohladu na to, v ktorom si ich zarobil) Ja osobne ich zvycajne vyuzivam na odomknutie top dela na novom tanku, aby som nehral so zakladnym.
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
pet2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 762
Dátum registrácie: So 12. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava III

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa pet2 »

alebo ak si ich nasetris velmi vela tak vies takto aj 'preskocit' tank ktory je uplne k hovnu v CZ lajne to je napr. 34/100 a TVP, teda to je moj nazor samorejme ak s nimi budes vediet hrat tak ti to s nimi pojde. (kazdy mame iny styl hry alebo umierania? :D) ja som takto preskocil LTTB v CCCP lajne..
jaj ano a este jeden detail ale to pochopis za behu.. mne sa to aj teraz po rokoch stane ze na to zabudnem.. proste expis expis a zrazu mas skusenosti na delo tak si ho vyskumas ale nemozes ho namontovat pretoze je "tazke" a tvoj podvozok nema dostatocnu nosnost takze musis zase expit aby si vyskumal podvozok a az potom mozes moutnut delo
Používateľov profilový obrázok
hawkeye
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 6629
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2009, 19:12
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa hawkeye »

normalne rozmyslam ze ostanem pri svojom Team Fortress 2 :D
Spoiler: ukázať
i5-6600k@4600Mhz + asus sabertooth z170 Mark1, 16GB RAM, Sapphire Nitro R9 390 Fury, Seasonic SnowSilent 750W Platinum all in Silverstone Fortress FT02
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1879
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

nic sa neboj, to pride :D ja som take veci zistoval pri 3 000 bitke :D cim skor, tym lepsie :D
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto

Návrat na "Hry a problémy s nimi"