Pokemon GO

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: Pokemon GO

Príspevok od používateľa valistar »

ved caterpie/weedle/pidgey su idealny na zbieranie expov :). v poslednej dobe mam len same 5k eggs, chcel by som radsej 2k (sanca ze dostanem startera). charmeleon uz padol, pikachua mam od zaciatku :).

Inak fajn stranka https://pokeadvisor.com/ - po prihlaseni ukaze IV vsetkych vasich pokemonv --> pokemoni maju zakladne staty ku ktorym sa pripocitava este IV (individual value - od 0 do 15), tie ma kazdy ine - vo vyslednej sile rovnakych pokemonov s rovnakym CP moze byt okolo 10% rozdiel vzhladom na IV. Idealne by bolo investovat len do pokemonov so statmi nad 80% ... Ja tam este nie som riesim len zbieranie expov, to tak od LVL 20 vies realne riesit silnych pokemonov na bitky :). Inak z hatchnutych eggs je ovela vacsia sanca ze dostanete vysoke IV.

Ale je to teraz dost nehratelne, stale len chytim nieco nahodne po ceste ale bez trackera a bez pokevision je tam fakt nulova strategia ohladom chytania... Niantic aspon konecne zacina komunikovat s komunitou, ale konkretne riesenia neviem ako dlho budeme cakat... v aktualnom stave ide hra do sraciek, pekne sa ten posledny 'update' odrazil na rankingoch na Play store...
Používateľov profilový obrázok
Pepeb007xx
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3009
Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
Bydlisko: NM

Re: Pokemon GO

Príspevok od používateľa Pepeb007xx »

vsimol som si,ze to dost opadlo aj prichodom prveho hraca,ktory prekonal lvl40..

..nechapem preco este nie su vsetci pokemoni v hre,na co cakaju? kym im odidu hraci? myslim,ze teraz ma hra najviac hracov,najviac denne aktivnych
..pokemoni by sa mali spawnovat vsade a vsade random,respektive random random,nech je to spravodlive lebo mne to niekedy pride,ze v mojej lokalite su len urciti konkretni pokemoni a nic viac,jednoducho keby som chcel dajme tomu chytit Charizarda,tak nemam sancu lebo tu nikdy nebol a nikdy ani nebude.

..skoda tych checkpointov,skoda,ze nie je moznost pridat gym ani CP
MB Asus B550-F CPU AMD Ryzen 7 5800X3D @4,4GHz CPU AIO Fracal Desing Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XTX Vapor-X 24G RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case Fractal Design North Chalk White TG Clear Monitor Samsung 32''U32H850 OS Win 11PRO64SK Repro Edifier S880DB
NAS Synology DS218play Noctua 20TB WD Red Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON Ellipse ECO800
Router Mikrotik hAP ac³ MESH 2×Asus RT-AX55 TV Philips 65OLED806 SoundBar Samsung HW-Q950A 11.1.4
Retro handheld Anbernic RG556 + Samsung PRO Ultimate 512GB GamePad Xbox wireless controller

#grammarnazi #parfumslover Steam Pepeb007xx #DotA2 pretaktovanie klan: PC.SK Battle.net pepeb007xx#2925 #diablo4
SpQx
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 606
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2013, 14:55
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Pokemon GO

Príspevok od používateľa SpQx »

Som jediný, kto je trocha znechutený po update e? Som lvl 23... Prestáva ma baviť, že chodíme na slepo, to je totálna hovadina.
Ďalšia vec, ako človek žijuci v malom meste (Dunajska Streda) sa cítim byť neuveriteľne diakriminovaný... V starom meste som nazbieral 50 stopov za 20 minut.... Tu máme 10 a to by som nechcel byť z nejakej dediny...

Moje postrehy: Tracking je NUTNÝ!!
Častejšie spawny, proste niekedy človek nechytí nič nnoemálnejše...
Cca rovnakú hustotu stopov.
Ani jedného magicarpa som ešte nechytil, iba z vajec...
Kde ich preboha chytáte?
Používateľov profilový obrázok
jackhammer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 942
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 18:35

Re: Pokemon GO

Príspevok od používateľa jackhammer »

urcite nie si jediny,je to viac na pikacu ako pred updatom
ja proste nechapem myslenie autorov tejto hry,je to nieco uzasne ze vytvorili nieco tak rozsiahle a chytlave pre ludi vsetch vekovych kategorii a oni namiesto toho ludi lakat,tak ich odpudzuju sposobom hodnym amaterov (znizeny drop,zvyseny unik a obrana pokemonov,zrusenie trackeru,odstrihnutie aplikacii tretich stran..)

ale ze twitch je preplneny cheatermy ktory to siria este rychlejsie to je ok..
ako nech sa pokemony brania viacej,ale preco ich je menej a to sa stazuje strasne mnozstvo ludi (staci kuk do temy na reddit)
neviem ci to je nova feature alebo bug ked je pokemon tak daleko vzadu ze z nejakych 20 pokeballov som trafil 2..
co som cital tak vela veci obmedzili z dovodu velkej zataze na server,ale ta kua kolko zarobili ani nie za mesiac od vydania hry a oni setria na tomto?

magicarp najviac okolo vody co mam odpozorovane,ale je pravda ze pri rybniku som bol 4krat a iba prvy raz som tam chytil dvoch a to su tam minimalne 1-2 lure nonstop
ale po ceste do roboty minam jazero a rieku a tam mi nearby ukazuje magicarpov stale (spolujazdec)
Spoiler: ukázať
CPU:i5 3570K + BeQuiet! Dark Rock Pro 2 MB:MSI Z77-GD55 GPU: Palit GTX 1070 GameRock Premium Edition RAM:8GB Mushkin Redline Enhanced PSU:Coolermaster Silent Pro 700w SSD:Plextor M5S 256GB HDD:3 TB Toshiba CASE:Lian Li PC-V 2110 MONITOR:Dell UltraSharp U2412M KEYBOARD:Corsair Strafe RGB MOUSE:Func MS-3² MAT:Razer Mantis speed
Galaxy S6 Edge
World of Tanks: Jackhammer_I
Používateľov profilový obrázok
Courage_SK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: Po 01. Nov, 2010, 19:52
Bydlisko: Považská Bystrica - Rozkvet

Re: Pokemon GO

Príspevok od používateľa Courage_SK »

Treba sledovať ich Twitter / Facebook. Zvysený únik a obrana pokemonov je bug, tracker bude no momentálne sa sústreďujú na vydávanie hry v štátoch, kde ešte nie je.
CPU AMD Phenom II X4 955@3,9GHz + Gelid Tranquillo Rev.2
MB Gigabyte GA-890GPA-UD3H (rev. 2.1) GPU MSI GT 9600 512MB 700MHz@750MHz
RAM
Corsair Vengeance DDR3 4GB 1600MHz CL9
PSU
Coolermaster 600W SILENT Pro Mouse Logitech MX 518
Fan regulator
Zalman Fan Mate 2 Wheel MOMO Racing Force Feedback
LCD
Dell U2312HM
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12474
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Pokemon GO

Príspevok od používateľa HellAngel »

je to celkom pruser momentalny stav hry. Hlavne ta obrana a unik, to vie niekedy neskustocne vytocit. Pred par dnami som mohol chytit prveho bulbasaura, minul som 12 pokeballov, 4 ostruziny a potom uplachol prec. Pokebaly sa mi tieraz tiez celkom rychlo minaju, koli tomu defens. No hadam to opravia co najrychlejsie. Hra ma uspech ale toto su veci, koli kotrym moze velmi rychlo zaujem opadnut.

Mne sosobne sa paci na tejto hre ako ludi taha von. Uz aj u nas je vidiet skupinky ludi ako behaju po pokestopoch a lovia :) Konecne aj mlady vypadli od PC a behaju povonku. Vcera mali asi nejaky zraz, na dvoch pokestopoch boli hodene LURE moduly asi 4 hodiny. Som tam aj chcel odbehnut, ale nedalo sa. Skoda.
Hlavne ze tricko s pokemonom je uz doma :)
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: Pokemon GO

Príspevok od používateľa Pein »

ukaz ake tricko :D

co sa mladych tyka, ano mas pravdu. No napriklad ja jednoducho mam cas len cez vikend kedze cez tyzden pracujem, a ked dojdem domov konecne rozhodne zapnut pokemona a behat po vonku je to posledne na co mam cas a chut. Zvlášť ked je v stave v akom je.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12474
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Pokemon GO

Príspevok od používateľa HellAngel »

http://g04.a.alicdn.com/kf/HTB1CtOFKVXX ... Tshirt.jpg

ale predavam ho, je mi male :laugh:

ja som na tom podobne, chvilu ked mam cas v praci tak to zapnem, mame 3 pokestopy okolo firmy ale to je tak vsetko. Doma som na dedine, a tam ziadny pokestop ani nieje. Teda jeden je, pri kostole a to sa mi ozaj nechce chodit tam saskovat :D skoda ze je dcera este mala, ze by sme behali spolu, bolo by to menej napadne a polovicka by nemala pindy, ze ci mi ne*ebka :laugh:
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
jackhammer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 942
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 18:35

Re: Pokemon GO

Príspevok od používateľa jackhammer »

by to slak trafil,konecne mam nearby prveho laprasa a mozem sa aj pototo ked neviem kde moze byt,tak som sa krutil v strede mesta 15 minut jak retard a odisiel naprazdno,dik niantic..
este ze mi pred dvoma dnami vypadol z vajca porygon
Spoiler: ukázať
CPU:i5 3570K + BeQuiet! Dark Rock Pro 2 MB:MSI Z77-GD55 GPU: Palit GTX 1070 GameRock Premium Edition RAM:8GB Mushkin Redline Enhanced PSU:Coolermaster Silent Pro 700w SSD:Plextor M5S 256GB HDD:3 TB Toshiba CASE:Lian Li PC-V 2110 MONITOR:Dell UltraSharp U2412M KEYBOARD:Corsair Strafe RGB MOUSE:Func MS-3² MAT:Razer Mantis speed
Galaxy S6 Edge
World of Tanks: Jackhammer_I
Používateľov profilový obrázok
Pepeb007xx
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3009
Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
Bydlisko: NM

Re: Pokemon GO

Príspevok od používateľa Pepeb007xx »

..tak po vikende som lvl 20 aj cosi,chytanie sa meni na umenie,normalne chybaju poke lopty,turistika pomohla vajickam,esencia je kravina,double expy pomohli na expenie a lure som nemal ani kam zapnut :D

..zatial nemam ziadneho vzacneho pokemona,boli sme na jednej farme a tam bol len pinsir,chytil som za 20min asi styroch :D :D
MB Asus B550-F CPU AMD Ryzen 7 5800X3D @4,4GHz CPU AIO Fracal Desing Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XTX Vapor-X 24G RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case Fractal Design North Chalk White TG Clear Monitor Samsung 32''U32H850 OS Win 11PRO64SK Repro Edifier S880DB
NAS Synology DS218play Noctua 20TB WD Red Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON Ellipse ECO800
Router Mikrotik hAP ac³ MESH 2×Asus RT-AX55 TV Philips 65OLED806 SoundBar Samsung HW-Q950A 11.1.4
Retro handheld Anbernic RG556 + Samsung PRO Ultimate 512GB GamePad Xbox wireless controller

#grammarnazi #parfumslover Steam Pepeb007xx #DotA2 pretaktovanie klan: PC.SK Battle.net pepeb007xx#2925 #diablo4
SpQx
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 606
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2013, 14:55
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Pokemon GO

Príspevok od používateľa SpQx »

Ja o pinsiroch môžem iba snívať :-D
No neviem ako dlho mi ešte vydrží nadšenie, ktore ustupa denno denne... Je to zle. Už ani to si nemozem pozriet, či sa mi oplati toho Pkmna evolvnut alebo nie... ach..
Používateľov profilový obrázok
Courage_SK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: Po 01. Nov, 2010, 19:52
Bydlisko: Považská Bystrica - Rozkvet

Re: Pokemon GO

Príspevok od používateľa Courage_SK »

Keď pridajú tracker tak to bude omnoho zábavnejšie.
CPU AMD Phenom II X4 955@3,9GHz + Gelid Tranquillo Rev.2
MB Gigabyte GA-890GPA-UD3H (rev. 2.1) GPU MSI GT 9600 512MB 700MHz@750MHz
RAM
Corsair Vengeance DDR3 4GB 1600MHz CL9
PSU
Coolermaster 600W SILENT Pro Mouse Logitech MX 518
Fan regulator
Zalman Fan Mate 2 Wheel MOMO Racing Force Feedback
LCD
Dell U2312HM
Používateľov profilový obrázok
Pepeb007xx
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3009
Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
Bydlisko: NM

Re: Pokemon GO

Príspevok od používateľa Pepeb007xx »

..tak dufajme,ze sa to bude len vylepsovat a hlavne casto!
Added a dialog to remind Trainers that they should not play while traveling above a certain speed. Trainers must confirm they are not driving in order to continue playing.
Made improvements to the accuracy of a curveball throw
Fixed a bug that prevented ”Nice,” ”Great,” and “Excellent” Poké Ball throws from awarding the appropriate XP bonuses.
Fixed achievements showing incorrect Medal icons.
Enabled the ability for Trainers to change their nickname one time. Please choose your new nickname wisely.
Resolved issues with the battery saver mode on iOS and re-enabled the feature.
Added visuals of Team Leaders Candela, Blanche, and Spark.
We’re currently testing a variation of the “Nearby Pokémon” feature with a subset of users. During this period you may see some variation in the nearby Pokémon UI.
Minor text fixes
MB Asus B550-F CPU AMD Ryzen 7 5800X3D @4,4GHz CPU AIO Fracal Desing Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XTX Vapor-X 24G RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case Fractal Design North Chalk White TG Clear Monitor Samsung 32''U32H850 OS Win 11PRO64SK Repro Edifier S880DB
NAS Synology DS218play Noctua 20TB WD Red Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON Ellipse ECO800
Router Mikrotik hAP ac³ MESH 2×Asus RT-AX55 TV Philips 65OLED806 SoundBar Samsung HW-Q950A 11.1.4
Retro handheld Anbernic RG556 + Samsung PRO Ultimate 512GB GamePad Xbox wireless controller

#grammarnazi #parfumslover Steam Pepeb007xx #DotA2 pretaktovanie klan: PC.SK Battle.net pepeb007xx#2925 #diablo4
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12474
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Pokemon GO

Príspevok od používateľa HellAngel »

plany stym maju, to uz citam nejaku dobu, ale zatial to len zhorsili. Ja viem ze sa to snazia rozsirit aj do inych krajin, ale za taku kratku chvilu ta hra dokazala zarobit neskutocne peniaze, tak mohli vyvojarsky tim rozsirit a nakupit zelezo. Pomaly tem boom zacina opadat. Chytanie uz nieje tak zabavne, clovek nevie kam ma ist, GYM su obsadzovane vacsinou TOP hracmi, takze niekto zacinajuci nema sancu nic ine robit, okrem bezducheho pomehovania a chytania pokemonov. A aj to je teraz domrvene zrks ten defens a unik pokemonov.

Podla mna a hra ma neskutocny potencial a moznosti
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: Pokemon GO

Príspevok od používateľa Pein »

Ten novy nearby nieje moc lepší. Možno vo veľkých mestách kde sú pokestopy a pod, ale vo väčšine sa k pokemonom pridá len "obrázok trávy"... Takze zasa človek netuší kam ísť. Pritom by stačil jednoduchý ukázať či už vzdialenosti (a smer si určí hráč sám) alebo smeru (a vzdialenosť hráč nevie)

Návrat na "Hry a problémy s nimi"