World of Warcraft

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Matej.T
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1868
Dátum registrácie: Pi 11. Mar, 2011, 22:09
Bydlisko: Piešťany/Brno

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa Matej.T »

@PETERPANs, svoje odôvodnenie som ti napísal do PM

Veď tá hra je o ľudoch proste, napr keď som ešte hrával na DT, tak sme každý týždeň skladali TOCko 4x 25m. 10-15 ludi z Stones, Deep Thunder, Ladies First, Ira Dei a dajaké kúsky z BD (nicky Jamal( hardcore player čo zahrá všetko), Simík, Kagei(čo by predal aj vlastnú matku, náhodou CEO najväčšej spoločnosti na predaj goldov počas Woltk :D), Gaulien, Warrex, Yason, Ctirad, Ddolik, Wardom, Hegesh, Matesii, Woulus....) aby sme gearovalo altov, BoA & Justice Points na gemy. Z tých ludí už nikdo nehráva :cry: Zvyšok sme doplnili z PUGu, samozrejme pravidlo NO VT=kick. Anub vždy padol na prvý pull

Proste tá hra je čisto o komunite hráčov a na DT bola výhoda, že neexistovala jazyková bariéra. Teraz cross realm raid a si úplne zahojený. Už aj mythic je povolený sa mi zdá...


Btw podobnú charitu robil aj Milhaluz a pretiahol 20% DT cez ICC 25

Peace :-)
 Macbook Pro 2.4/8/256 (Late 2013) + Samsung Galaxy S9 Midnight Black DUOS
Gaming: Intel i5 8600k | delid by Gabo |+ Barrow CPU block | EVGA GTX 1080 SC + EKWB nickel plated block | ASRock Z370 Extreme4 | Corsair Dominator 16GB DDR4 3200Mhz | Corsair RM650i | Fractal Design Define R6 TG | Samsung EVO 850 250GB | EK-DuraClear + EK D5+ EKWB PE 360 + EKWB XE 240 + LG 27GL850 + Corsair K70 RGB + Logitech G403
HTPC: Intel Xeon 1225v3 | MSI H87I | Crucial 8GB | Fractal Node 304 | Seasonic G Series 360
Používateľov profilový obrázok
HaDeS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 754
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/#overclocking

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa HaDeS »

LordKJ napísal:nie je invalid, lebo kritizujete, ze je to lahke
prosim ta netrep, vidim tu QQ, ze malo contentu a patchov staznost -> na to odpoved -> zrejme to bude lahke ked si to dokazal uz cele prejst do stavu, ze ta to otrasne nudi a nemas co robit.
A teda aspon ja obhajujem verziu hry niekde do (polovice?) TBC, kde to nebolo cele wtf pwn rofl lol a kazdy kusok gearu si si musel set sakra vydriet. Bez potov, elixirov, oil sa nikto ani len neopovazil vliezt do raidu.

Mythic a podobne nezmysly ? to som uz nezazil, nakolko ma to absolutne znechutil vo WoTLK velky nerf Ulduaru. Tam som to cele zabalil.

PETERPANs, ty uz mas vsetky mythic a podobne blbosti na farm statuse ? lebo viem ti pridat este dalsie,
-odohrat iba z klavesnice -> HC Mouse Buster
-komplet raid treba spravit v stoji na hlave -> HC UP-Side-Down
-spravit komplet vsetky instancie za sebou bez navstivenia WC a pritom vypit minimalne 4 litre tekutin -> HC Steel Bladders

takychto somarin ti viem navymyslat tony - to iste sa stalo ked sa vsetko zlahcilo, zjednodusilo a pre (ach ako sprosto to znie) HC hracov boli vymyslene tieto hovadiny, ze 25 man raid a zabi bossa v 20tich. to bol myslim kedysi malygos alebo take nieco.

takto aby si ma zas nepovazoval za ex-clena Nihilum - toto hovorim z pozicie, kde som samozrejme napr C'thun-a nikdy nevidel, lebo cas, lebo gear, skill, lebo dalsich 1000 veci.
Spokojne som zil dalej so snom ze MOZNO RAZ, budem v tom raide aj ja. Samozrejme ako sa da cakat, nestalo sa tak, dosiel tusim Naxx, potom datadisk.
Workstation: dual E5-2698V4 GTX 2xTitan,
Slave 1-9:i7 5820k@4.2-4.45GHz
Slave 10-18:Ryzen 1700@3.7-3.9GHz,
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7768
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa LordKJ »

netrepem, ked nechaju rok ten isty content, aj ked vedia, ze ho vacsina uz chodi kazdy tyzden, tak je ho proste malo

http://www.wowprogress.com/

ked si to pozriem, tak 13/13 mythic ma len das 280guild
Naposledy upravil/-a LordKJ v Št 12. Nov, 2015, 15:29, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
HaDeS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 754
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/#overclocking

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa HaDeS »

LordKJ napísal:netrepem, ked nechaju rok ten isty content, aj ked vedia, ze ho vacsina uz chodi kazdy tyzden, tak je ho proste malo
a teda uz mas aj ten uber famozny HC aj este famoznejsi mythic na farm statuse ?

edit2:
LordKJ napísal:http://www.wowprogress.com/ ked si to pozriem, tak 13/13 mythic ma len das 280guild
vidis, keby si nemal na vyber a bol iba ten mythic ci ktora prdel to je teraz, s krvou v ociach a klavesnicou osupanou az na mikrospinace by si sa plahocil niekde ledva v prvej stvrtine -> tym padom by bolo contentu este stale dost. Ale urcite to prejst na EZ-mode a potom sa stazovat ze malo, no co potom chces.

edit3:

myslel som to tak, ze nemas proste na vyber nejaky EZ mod v 5clennej parte z ktorej dvaja spia, jeden ma pokrocilu demenciu a jeden zas vysoke stadium senility si to prejdes. Jednoducho alebo to bude riadny masakrozny raid group, kde naklusate k prvemu bossovi, 30sekund a wip. Idealne este prvy wip na nejakom zakernom trashi. Aby si raid dokoncil spoteny, vystresovany, ale zas tepluckym pocitom ze dali sme to nakoniec. (po prvom kille ragnarosa som sa fakt ozral a dalsi den zobral sick day)
Naposledy upravil/-a HaDeS v Št 12. Nov, 2015, 15:38, upravené celkom 2 krát.
Workstation: dual E5-2698V4 GTX 2xTitan,
Slave 1-9:i7 5820k@4.2-4.45GHz
Slave 10-18:Ryzen 1700@3.7-3.9GHz,
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7768
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa LordKJ »

:facepalm:

Mne nechyba mythic, mne chyba nieco nove, zaujimave novy pribeh, to je dovod preco som tu hru hral

ad. 2 to, ze prejst na EZ mode a potom plakat je lepsi argument


// anyways aj tak to vidim tak, ze kupim Legion krabicku, dam max lvl a prestane ma to znova bavit
Používateľov profilový obrázok
PETERPANs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa PETERPANs »

No dujame ze novy datac Legion bude toto: yahooo

A nie toto: :wallbash:

Ono na tom blizzcone to odprezentovali nadejne, lenze to sa im podarilo aj pri predstavovani WoD, vtedy sa ludia tesili na ten garrison ako na teple rozky no a dnes tam ludia iba proste trcia a dost sa to pranieruje. Ale ze vraj v novom dataci bude opak, ze vyzenu ludi do worldu. No uvidime ... vela moze napovedat aj kvalita spracovania eventu pred expanziou (Blasted lands). Teda na to WoD to nebola ziadna slava, uz vtedy som mal citak, ze to po*eru.

A hlavne nech si daju do poriadku servery, ne ze to bude zase padat jak furt ked zacne nova expanzia ... teda to woD bolo hadam najhorsie, jak si priletel do garrison a bac ... padlo to. A niekolko hodin nic .... :rolleyes:
CPU AMD Phenom II X6 1070T, Motherboard Gigabite GA-970A-UD3, Vengeance - 8GB Dual channel DDR3 memory kit - 1600 Mhz, VGA Gigabite Radeon R9 280X Windforce OC version, Case Coolermaster Centurion 5 II + extra fans NOCTUA NF-S12B redux-1200(back), NOCTUA NF-P14s redux 1200(up)
Používateľov profilový obrázok
Matej.T
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1868
Dátum registrácie: Pi 11. Mar, 2011, 22:09
Bydlisko: Piešťany/Brno

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa Matej.T »

Legion Beta live, zatial iba Demon Hunter lokácia(zrejme totožná zo streamov z Blizzconu)
 Macbook Pro 2.4/8/256 (Late 2013) + Samsung Galaxy S9 Midnight Black DUOS
Gaming: Intel i5 8600k | delid by Gabo |+ Barrow CPU block | EVGA GTX 1080 SC + EKWB nickel plated block | ASRock Z370 Extreme4 | Corsair Dominator 16GB DDR4 3200Mhz | Corsair RM650i | Fractal Design Define R6 TG | Samsung EVO 850 250GB | EK-DuraClear + EK D5+ EKWB PE 360 + EKWB XE 240 + LG 27GL850 + Corsair K70 RGB + Logitech G403
HTPC: Intel Xeon 1225v3 | MSI H87I | Crucial 8GB | Fractal Node 304 | Seasonic G Series 360
Používateľov profilový obrázok
Matej.T
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1868
Dátum registrácie: Pi 11. Mar, 2011, 22:09
Bydlisko: Piešťany/Brno

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa Matej.T »

Takže dnes večer hráme? :D
 Macbook Pro 2.4/8/256 (Late 2013) + Samsung Galaxy S9 Midnight Black DUOS
Gaming: Intel i5 8600k | delid by Gabo |+ Barrow CPU block | EVGA GTX 1080 SC + EKWB nickel plated block | ASRock Z370 Extreme4 | Corsair Dominator 16GB DDR4 3200Mhz | Corsair RM650i | Fractal Design Define R6 TG | Samsung EVO 850 250GB | EK-DuraClear + EK D5+ EKWB PE 360 + EKWB XE 240 + LG 27GL850 + Corsair K70 RGB + Logitech G403
HTPC: Intel Xeon 1225v3 | MSI H87I | Crucial 8GB | Fractal Node 304 | Seasonic G Series 360
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7768
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa LordKJ »

neviem, som ani neobjednal :( ... neviem sa k tomu dokopat, kedze viem, ze aj tak sa mi to nebude chciet hrat na koniec :D
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa quicky »

ja som aj planoval ale na integrovanej vela toho nezahram :D
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7768
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa LordKJ »

no a na to som zabudol, ze v skole budem mat aj tak len integrovanu :D
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Aj na integrovanej zahráte :)
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7768
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa LordKJ »

viem, ale troska sa to zaludni a uz to ide smerom dole s fps, ale tak boli casi ked som behal raidy s 10fps :D
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa quicky »

hrat na 30fps ? skoda kupovat:))) a momentalne asi kaslem na gpu kedze ani neni casu pri tom sedet :( QQ ...

ale tisko zavidim,aspon sledujem stream - venruki/reckful :) asi top streameri pre mna ... co tiii robia v arene ,dovi ...a venruki s monkom,to je akoze dovidenia :D minule tusim natocil 41 vyhier v arene po sebe :facepalm: :laugh:
faeth
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Po 27. Jún, 2016, 09:42

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa faeth »

Nema niekto a nechce predat krabicu z pandy proste sa nikde neda zohnat na slovensku alebo v cesku ... Wodko je vsade to som kupil ale panda proste nic. A na ebay co som kukal tak krabica za 2dolare a postovne 25 :D

Návrat na "Hry a problémy s nimi"