Forza Horizon 3

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
ANONYM_a7

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

potom dajte vedie IDcka mozeme dat crossplatform :)
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12963
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Broslowski napísal:http://forzamotorsport.net/en-us/news/f ... ty_rewards

Aj keby to bolo len pre VIP tak co? TO akoze nerozumies nejakemu + programu alebo o co ide? Skutocne nechapem tvoj postoj, stale len hate od teba ide. Máš už hru? Hral si ju?
Daj link na môj hejt, ja som sa len vyjadril k tomu, prečo nechcem zbytočne Ultimate, keďže mať tak rýchlo miliardy kreditov sa mi nepáči; Už rok a pol len snívam, že bude nejaká nová Forza na PC, takže ver tomu, že som ten posledný, kto bude hejtovať a nebude vďačný za čokoľvek (okééj, pokiaľ to nie je FM6 Apex a žiadne volanty...alebo volanty s max. 180° otáčania...)

Pri tom konkrétnom som sa pýtal, lebo som tomu nerozumel, bál som sa, že len tak v rámci "lore" dostane človek toľko aut, takto som spokojný ;)
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
Fullesh
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5199
Dátum registrácie: So 05. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Nitra

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa Fullesh »

Broslo pockaj, my az 27. :D
|MB| MSI B450I Gaming Plus |CPU| AMD Ryzen 5 5600G |CPU's Cooler| AIO 140mm
|RAM| G-Skill 2x8GB DDR4 3200MHz Trident-Z |GPU| AMD Vega 7
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|LCD| BenQ BL3200PT |Mouse| Logitech G603 |Pad| Razer Goliathus Speed |OS| Microsoft Windows 10 Pro x64 SK
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K
.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa quicky »

dobre a ktora verzia sa teda odkial oplati kupit aby som mal pokoj a nemusel stale do toho casom tlacit peniaze?

ked tak premyslam datac na wowko vzdy 45-50eur, plus mesacne 10e (pricom realne content sa uz nepridaval)- datac kazde 2roky, cize 50 pociatocna plus 10x 24 mes = 290e nice... cize ak by som aj za FH3 dal 100e a rok dva mam klud a stale novy content atd tak potom to za to stoji :)
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10042
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa stiv »

Len ci ta to tak bude bavit ako wowo. :D A to je ten problem.
.
ANONYM_a7

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

jaj takto :) poho. ved ja pockam nemam sa kde ponahlat. BTW est ek tomu vip. Nepocitaj s miliardami. Fakt je to i tak dril. v praxi sa ti len zdvojnasobia odmeny z wheelspinov. Cize v praxi viac zavazi stastie ako nejake VIP. (priklad na fh2 som VIP bral neskor po vydani, na non VIP som vytocil viac kreditov ako s VIP holt som uz nemal take stastie..)

ak by sme sa tu nazberali viaceri, mozeme spravit aj klan :D bratrstvo kočiči pracky
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa quicky »

wowko ma vzdy bavilo cca 2 mesiace, kym so mpresiel content a nazbieral gear,potom to bola max nuda pre mna :) bohuzial uz to spravili extremne easy bez challenge (no hate, na dlhu debatu,uz sme to tu niekde rozoberali)...

naopak ma auticka vzdy bavili akurat teda to nemoze byt hra typu nascar ,ze jazdim dookola a taktiez nie styl,ze polku hry mam zamknutu a za vsetko musim stale vytahovat kreditku... preto ma zaujima skorej bundle kde kupim a fakt si hru mozem uzit...

druha vec je ako bude v hre nejaky story mode,resp mp? stale len styl,ze nazbiera sa 8ludi,pripoja sa na jednu mapu,urobia 5kolecok a prvy win? alebo to bude aj o niecom inom ? :)
ANONYM_a7

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

precitaj si review je tu linknuta a vsetko v nej vysvetlene. Taktiez na vsetky tvoje otazky tu padla uz odpoved (no hate ale nebude lenivec :D )
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa quicky »

aj sa mi zdalo,ze tu uz nieco k tomu konkretne bolo :D okej ignorujte moju otazku :D
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12963
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa loleqboleq »

quicky napísal:dobre a ktora verzia sa teda odkial oplati kupit aby som mal pokoj a nemusel stale do toho casom tlacit peniaze?

ked tak premyslam datac na wowko vzdy 45-50eur, plus mesacne 10e (pricom realne content sa uz nepridaval)- datac kazde 2roky, cize 50 pociatocna plus 10x 24 mes = 290e nice... cize ak by som aj za FH3 dal 100e a rok dva mam klud a stale novy content atd tak potom to za to stoji :)
Stačí si uvedomiť, čo to je za hru a aký obsah asi môže byť pridaný a to je viac, než dobrá odpoveď - nevieš, aké car packy budú pridané a či vôbec budeš mať čas sa venovať všetkým tým autám, takže teoreticky nikdy nemusíš investovať - investovať bude potom každý, keď príde DLC, čo bude zasahovať priamo do hy (ako Storm Island DLC vo FH2)

A je to proste open-world racingovka - ako Crew (to je tomu najbližšie z hľadiska takého globálneho konceptu), otvorený príbeh, SP a MP pretkaný, klasika ako u Divisionu a mnohých takýchto crossoveroch, máš možnosť ísť single s AI alebo Co-Op, ostatne ide o interakciu s inými hráčmi, grupy a rôzne group eventy atď...prebleskni dozadu, linkoval som channel, môžeš mať takto prehľad ako to tam funguje - ako DEMO, tak teraz full release
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
ANONYM_a7

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

bacha storm island je doslova nova mapa - vôbec nezasahuje do originál hry. Doslva ani za mák.. čiže ak ju nemáš, a niekto ju má, nemá žiadnu výhodu voči tebe. btw to dlc stalo 10 e a pridalo minimalne 20-30h gameplayu. To fakt nie je vela prachov pretoze som hral uz cely AAA titul ktorý som dal dole za 8h a stál 40e :)

Crew sú so far najhoršie autá, aké som kedy hral :-) bavili to niekoho? btw teraz je napr crew už total zadara pre gold
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12963
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Ja som Crew mal rád ale len na ovládači a len som si chodil driftovať to zasnežených kaňonov...s volantom to je nočná mora, absolútne nemožné to dostať pod kontrolu...A to oni ešte prídu s ďalším DLC...s rokou z 2014 :D
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
mino_85
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6289
Dátum registrácie: St 29. Feb, 2012, 20:29
Bydlisko: Prešov

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa mino_85 »

Nie som moc na arkády, ale toto vyzerá fajn. Taká festivalová atmosféra jak mal Dirt 2 a ten ma dosť bavil.
Spoiler: ukázať
WS/GAMING MB: Crosshair VIII Dark Hero CPU: Ryzen 9 5900X CPU cooler: Noctua NH-U12A chromax RAM: 32 GB DDR4 G.Skill TridentZ RGB @ 3600 CL14 VGA: ASUS TUF RTX 3080 PSU: Seasonic Prime Fanless TX 700W System SSD: Samsung 990 PRO 1 TB Storage: Samsung 970 EVO Plus 2 TB + 2x Samsung 860 QVO 2TB Case: Jonsbo U5 Black Case fans: 6x Noctua NF-A12x25 PWM chromax Fan Regualtor: Aqua Computer Aquaero 6 LT LCD: LG 34UC88 Keyboard: Microsoft SideWinder X4 SK Mouse: Mionix Naos PRO Mouse pad: Zowie Gear P-TF X Audio: Creative GigaWorks T20 Series II Joystick: Thrustmaster TCA Sidestick + TCA Quadrant + Add-on - Airbus edition Gamepad: Xbox Elite Series 2

HTPC MB: MSI B150I GAMING PRO AC CPU: INTEL Pentium G4560 CPU cooler: Noctua NH-L12 + Noiseblocker eLoop B12-2 RAM: Crucial 8 GB DDR4 VGA: GT1030 PSU: MiniBox picoPSU-120 System SSD: Kingston UV400 120 GB Data HDD: WD Purple 6TB Case: Silverstone ML05 Milo Case fans: 2x Noctua NF-A8 ULN Remote control: Logitech K400 Plus
Používateľov profilový obrázok
Monster1
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4484
Dátum registrácie: Ut 20. Jan, 2009, 21:27
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa Monster1 »

No ved prave ja moc racingovky nehravam a ak hej tak arkadovky ako FlatOut2, Burnout Paradadise a pod. to su srdcovky ale najviac ma bavil tiež Dirt2 a toto je konečne niečo na ten štyl.
Ryzen 5900X @ 5,05 GHz + Asus Strix B550-A Gaming+ Team Group Vulcan 2x8 GB @ 3200 MHz CL16 + Asus TUF RTX 3080 OC @1845/19800MHz 0,85V + Samsung 970 EVO 500GB + Crucial MX200 512 GB + Enermax Platimax D.F. 600W + Fractal Define R4 + 2xPhobya Noisebuster insulating mats + Noctua NH-D15 Chromax Black + 3x Noiseblocker Eloop B14-ps
Master of Hertz
Samsung Odyssey G7 27'' 240
Používateľov profilový obrázok
DC9-32
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 289
Dátum registrácie: Po 25. Feb, 2013, 20:12
Bydlisko: NR

Re: Forza Horizon 3

Príspevok od používateľa DC9-32 »

Ako sa to hra na PC? Klavesnica všetko ok? Oplati sa kupiť?

Návrat na "Hry a problémy s nimi"