T-Com DSL - info, novinky,...

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
srebalat
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1494
Dátum registrácie: Št 10. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Štrba (33)

Re: T-Com DSL - info, novinky,...

Príspevok od používateľa srebalat »

ono nemam uz DSL nakolko nam zaviedli daky ten mesiac dozadu optiku, ale zrychluju aj aj tak preto pisem, btw restartli ste si routre za ten cas ako malo dojst k zrychleniu..

a mal som 40/4 a mam 60/6..
Desktop: Intel AMD Ryzen 3 3100 GIGABYTE A520M K V2 XFX Speedster SWFT 210 AMD Radeon RX 6600 Patriot P300 512 GB 16GB DDR4 3600MHz FSP Fortron SFX PRO 450W jonsbo c6 white 24.5" MSI MAG 256F Logitech Z-4e Logitech MX Keys + Logitech PRO X SUPERLIGHT + SteelPad QCK mini
LAN NB: Macbook pro 15 2007 Intel Core 2 Duo T7500 GeForce 8600M GT 128MB 32gb SSD 3GB DDR2 1333mhz Razer Krait + SteelPad QCK mini
Mobile: Iphone 14 128gb + Iphone SE 2020 64gb + iPad Pro 12.9" + Apple Watch 10
TV: LG OLED48A1
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: T-Com DSL - info, novinky,...

Príspevok od používateľa Leon »

aha ... ale aj tak pozerám, že si dostal plnú rýchlosť ... išlo mi len o to, či aj to nejak obmedzujú
.
filipec12
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 197
Dátum registrácie: Št 21. Júl, 2016, 23:37

Re: T-Com DSL - info, novinky,...

Príspevok od používateľa filipec12 »

Jak to ze niektori mate v profiloch vystupny vykon na downe pridany ? Ved sa hovorilo ze Telekomaci na ustredni nepridavaju nie ?
josa
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 358
Dátum registrácie: So 04. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: T-Com DSL - info, novinky,...

Príspevok od používateľa josa »

Ehm... Pred chvilou mi vypadol net. Pozriem sa do routra a tam toto.. Fakt dufam, ze sa len technik uklikol, lebo ten znizeny upload nechcem!
Obrázok
Kaper

Re: T-Com DSL - info, novinky,...

Príspevok od používateľa Kaper »

Zrejme nepreklikol. Mne to nastavil presne tak isto... A pritom predtym som mal max upload aky bol mozny. Viď myslím na predchádzajúcej strane som daval screeny
filipec12
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 197
Dátum registrácie: Št 21. Júl, 2016, 23:37

Re: T-Com DSL - info, novinky,...

Príspevok od používateľa filipec12 »

josa: si z Novych Zamkov a uz mas takto zmeneny profil ? Ja som z TT okresu a tu uz o tyzden zacinaju zrychlovat ale s profilom este nic nerobili
josa
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 358
Dátum registrácie: So 04. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: T-Com DSL - info, novinky,...

Príspevok od používateľa josa »

Ale ja si platim za 1MBit upload, ja to potom chcem nazad.
A uz si to hlasil ten upload?
//EDIT
-nahlásene v Orange, mam cakat.
Prisla mi hned SMS, ze je to v rieseni a predbezne to bude doriesene DO 7.10.2016

NZ okres prerabaju uz od 28.09.2016
filipec12
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 197
Dátum registrácie: Št 21. Júl, 2016, 23:37

Re: T-Com DSL - info, novinky,...

Príspevok od používateľa filipec12 »

No co, tí co ste este nemali z KE kraja zrychlene uz mate ?
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9266
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: T-Com DSL - info, novinky,...

Príspevok od používateľa GABO »

No ja neviem stále žiadne zvýšenie ani na Optike ani v práci...ja viem to počasie ... snáď na budúci rok :D.
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: T-Com DSL - info, novinky,...

Príspevok od používateľa Leon »

asi ostaneme jediný dvaja východniari bez rýchlosti ako to tak vidím,... lebo ani ja nič :laugh:
.
filipec12
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 197
Dátum registrácie: Št 21. Júl, 2016, 23:37

Re: T-Com DSL - info, novinky,...

Príspevok od používateľa filipec12 »

pokial viem tak optika sa zrychluje az ked telekom zvysi rychlosti na DSL ku
josa
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 358
Dátum registrácie: So 04. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: T-Com DSL - info, novinky,...

Príspevok od používateľa josa »

Tak pred hodinou mi "vratili" profil linky pri uploade na 1148kbps (predtym 1308kbps) realne mi to ide MAX 0,96MBit vacsinou 0,8MBit (predtym 1,10MBit).
Ked budu volat budem aj nadalej trvat na vrateni povodneho nastavenia profilu pri uploade, ale zrejme uz nepochodim :(
Kaper

Re: T-Com DSL - info, novinky,...

Príspevok od používateľa Kaper »

1148 profil by mal byt ok, na nejaky speedtest sa nikdy 100% nespoliehaj. Skus nieco uploadovat cez ftp napr a zmerat rychlost ak ti to ide 128kB tak je to OK.
filipec12
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 197
Dátum registrácie: Št 21. Júl, 2016, 23:37

Re: T-Com DSL - info, novinky,...

Príspevok od používateľa filipec12 »

ja mam tiez taky profil uploadu, na pc vzdy nameram okolo 0,95-0,99 Mbit a cez telefon aj 1,2 a niekedy aj 1,4 Mbit :D
merane na mobile :Dhttp://imgur.com/a/3gskE
filipec12
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 197
Dátum registrácie: Št 21. Júl, 2016, 23:37

Re: T-Com DSL - info, novinky,...

Príspevok od používateľa filipec12 »

nejako mi na speedteste v poslednom case stupla rychlost uz to pozorujem dlhsi cas.. predtym som nameral max do 10,25 mbit..profil linky sa este nezmenil [img][img]https://s10.postimg.org/jno2v7o0l/speed.jpg[/img][/img]

Návrat na "Siete"