Alza.sk

Všetko o vašich skúsenostiach s predajcami HW ...
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Alza.sk

Príspevok od používateľa HellAngel »

ano, skusala to aj cez pobocku, po tom co som jej povedal, ze najbliziu mam 40km, tak pochopila, ze tadialto cesta nevedie :)
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Alza.sk

Príspevok od používateľa killswitch »

dnes som bol v showroome v BA a musim povedat, ze nechapem ktory manager mohol odsuhlasit premiestnenie pobocky doprostred staveniska. vsade blato, bordel. cesta jak niekde v strede afriky, ze aj s offroadom by som sa tam bal ist. a za toto vsetko si este vypytaju 1 euro za dodanie na pobocku.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Alza.sk

Príspevok od používateľa LordKJ »

vikendove dorucenie okrem toho, ze neprislo v nedelu tak prisli len 2 z 3 balikov :D
castelL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4152
Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice

Re: Alza.sk

Príspevok od používateľa castelL »

Tak ono zrovna Alza mi pripadá cenovo pri elektronike vo väčšine prípadov drahšia od väčšiny konkurencie. Posledné dni nakupujem darčeky a rozdiel by som mohol rátať v počte desiatok EUR, čo nieje malá položka, proste sa to celkovo nazbiera. Nemôžem ale poprieť, že Alza čo sa služieb týka je u nás bezkonkurenčná.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Alza.sk

Príspevok od používateľa HellAngel »

tak ceny pred vianocami moc neber v uvahu, to je skor sutaz kto viacej prestreli
NB: Asus ROG Strix G16
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Alza.sk

Príspevok od používateľa quicky »

Neviete či sa dá v alze dopátrať k blociku o úhrade? Nemyslím tie online faktúry ale reálne potvrdenie o úhrade,koli účtovnictvu..
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Alza.sk

Príspevok od používateľa Leon »

No bločky nemajú určite. Ale pri každej objednávke máš, že bola zaplatená,... to asi ale nestači.
.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Alza.sk

Príspevok od používateľa quicky »

No práve podľa účtovníka to nestačí,co je aj logické no...len sa potrebujem k tomu nejak dostať :/
Používateľov profilový obrázok
lietadlo69
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 635
Dátum registrácie: St 05. Okt, 2011, 18:28
Bydlisko: Stará Turá

Re: Alza.sk

Príspevok od používateľa lietadlo69 »

ved prikladaju blocek ku kazdej objednavke, ak si ho stratil, asi mas smolu.
cpu:Intel i5 6600K@4,5Ghz/1,30V+noctua NH-U14S mb: asus Z170 pro gaming ram:kingston 2x8GB ddr4 3000 MHz psu: Fortron Aurum 500W gpu:Gainward Gtx 1070 Phoenix@1720(boost 2013)/9200Mhz case: corsair graphite 600T+ silverstone penetrator 12cm, 2 x noctua nf-p12 U.L.N.A ssd: Intel 600P M2 256GB/crucial m4 128gb keyboard: Func KB460(red switch) mouse: Razer Death Adder Left hand edition monitor: Dell s2716dg sound:grado SR60
Používateľov profilový obrázok
dave1979
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 664
Dátum registrácie: Ne 16. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: sered

Re: Alza.sk

Príspevok od používateľa dave1979 »

Dnes ma totalne alza vytočila alebo skrej jejich prepravná spoločnosť SPS-v Pondelok som si objednaval vetraky do case.Boli na sklade na stranke-na duruhý den mi ale došiel mail že v Utorok to nebude.Že mam počkať do Stredy.V stredu mi došlo od spoločnosti SPS že balík mi má príst dnes.No neprišiel.Išiel som volať do SPS a stale obsadené,alebo to nikto nedvíha.Skusal som volať asi 10 krat.Ked nahodou nieje obsadené a zvoní to,zruší ma to a v momente je obsadene.Vyzera to jak keby mi tam niekto naschval nedvidal.Nechapem toto.Musi byt riadny kkt nejaký zamestanec tam,alebo neviem kde je chyba.Na stranke alzy neznášam že tam nieje nijaký telefonický kontakt.Ale musel som pisat do stažností.Tam mi zachvílu odpísala nejaka Pani po česky,že oni to odoslali a ked sa omeškala dopravan spoločnost že mam vydržať,ale pritom ked pozriem podla čisla balika na dopravnej spoločnosti tam mi ukazuje že mi bol balik doručený.A drepim 3 dni od rana čakam s mobilom pri sebe a nikto sa neozval.U mna alza skončila.je mi jendo že su pozajtra vianoce.Proste dovi dopo stačilo..
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Alza.sk

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Teraz maju prepravne spolocnosti riadne problemy. Mne malo prist dnes cca 10 balikov, pridu az buduci tyzden :(
Používateľov profilový obrázok
dave1979
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 664
Dátum registrácie: Ne 16. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: sered

Re: Alza.sk

Príspevok od používateľa dave1979 »

Krutibrko napísal:Teraz maju prepravne spolocnosti riadne problemy. Mne malo prist dnes cca 10 balikov, pridu az buduci tyzden :(
To máš pravdu,ale ked Ti napíšu kedy maju prísť tak to je vpohode,ale ked nepride a nikto neda vedieť nič to je iná káva.Este ked mi ukazuje že mam balik doručený.Nejaký keke. kuriersky čo sa ponahla domov na sviatky to stratil a ja čakam jak trol :wallbash:
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Alza.sk

Príspevok od používateľa LordKJ »

nam neprisiel jeden balik, spolocnodt nema tracking, nikto nevie, ze kde je abo co :D
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Alza.sk

Príspevok od používateľa Krutibrko »

No nam prisli SMS, ze pride tovar dnes. Su to vsetko firemne veci, na ktore ludia cakaju. Info som zistil az ked som zavolal do spolocnosti.( Dodavatel nie je Alza, ale ich konkurencia ) Toto prsote nie je vina Alzy ale kurierskej sluzby. + ver tomu, ze kurieri sa nezadrbavaju, maju toho teraz fakt moc.
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7976
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Alza.sk

Príspevok od používateľa CageJ »

nic si z toho nerobte :D

Ja mam uz tyzden Kaby Lake, ktory nemal byt u mna :D.. ale ked nikomu nechyba.. vlastne :D.. DHL sucks:D

Návrat na "Skúsenosti s predajcami"