Nové presúvadlo 15 000e - Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11507
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa Andre »

+hrdza :)

ta 301 vzadu dokonca bubny :D

inak neviem co tam po vyske, ked neviete ako vysoko je posed
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
ANONYM_a7

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Hyundai pre mna urcite nie. Ani Kiu. Pisal som to tu uz niekde.

andrej- co je zle na bubnoch? mal som ich na kazdom aute a okrem toho ze je to takmer bezporuchove,( a ak aj tak to viem rozobrat a opravit aj JA pred barakom) som nikdy nemal problem s tym ze zadne brzdy su bubon :?

ved to auto je o tom ze je vyskladane zo starsich dielcov koncernu aj preto moze byt tak lacne. Mne osobne na tom nic neprekaza, i ked priznavam, grcal som z tychto vehiklov, pokial som sa na ne nepozrel lepsie..
Používateľov profilový obrázok
Shairachaz
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1858
Dátum registrácie: Ut 11. Mar, 2014, 12:04
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa Shairachaz »

Golf? http://cc.porscheinformatik.com/nwapp/n ... 0160405317

Sportsvan by bol určo priestornejší, ale cenou je to už bohužiaľ mimo.
Naposledy upravil/-a Shairachaz v Ut 24. Jan, 2017, 12:03, upravené celkom 1 krát.
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
ANONYM_a7

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

precitaj si temu ak chces strielat takto kazdu znacku model.... bol prebraty, golf nie....
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa scarinko »

ja len silno nechapem preco hyundai a kiu nie a citroen, renault, peugeot a podobny hnoj ano. Ja osobne by som do francuzskeho tria nesiel ani keby boli za polovicu. Mam uz skoro 5r i30 a tomu autu nie je absolutne nic. Ze mi tam trocha chyba tempomat ktory v SR vtedy vo vybave k benzinu neposkytovali - bohuzial. Ale ako hovorim 5r a nic oproti autam co mame v praci (rapidecky, fabie, peugeoty) tomu furt nieco je.
Používateľov profilový obrázok
Shairachaz
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1858
Dátum registrácie: Ut 11. Mar, 2014, 12:04
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa Shairachaz »

Inu asi to bude aj o tom kde a jak to bolo parkované. Tipujem, že ty svoj Hyu máš pravidelne garážovaný, zatiaľčo ostatní panáčci čo sa sťažujú na hrdzu parkujú za každého počasia pred panelákom pod nebom. Nehovorím, že to tak je, že garážovaný Hyu nehrdzavie, ja len že aj to je možnosť.
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Používateľov profilový obrázok
MacTukahan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 816
Dátum registrácie: Št 28. Aug, 2008, 15:36
Bydlisko: Trnava

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa MacTukahan »

My sme mali v robote hyu i40 a praskla od slnka palubovka, museli ju vymenit. Ale inak v poho auto.
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa scarinko »

nie nie, ziadna garaz nie je, kde by som na to vzal prachy kua, pekne stoji vonku na dazdi, mraze, slnku, vetre atd
Používateľov profilový obrázok
Zubesuch
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1045
Dátum registrácie: Ut 23. Okt, 2012, 18:32
Bydlisko: Bratislava

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa Zubesuch »

tak i30 je o triedu vyssie a teda je ale inde ako rapid a fabia a tiez sukromne auto dostava inak zabrat ako sluzobak. ci?

nie vsetky veci je mozne vysvetlit. su to broslove osobne preferencie a nemusia byt podlozene nicim objektivnym.

Napr. za mna renolt ešte ano ale pežot a citron by musel byt v cene bananov z vypredaja. :beee: Neviem preco. Pritom objektivne vzate cela nizsia stredna trieda ktora zacina okolo tych 13tis. eur bude na jedno brdo.
Spoiler: ukázať
PC1=> MB: Asus X99-Deluxe/USB3.1 <|> CPU: Intel Core i7 5820K @ 4,6 GHz / 1.28V <|> Cooler: Cryorig R1 Ultimate <|> RAM: Kingston HyperX Fury Black 4x8GB DDR4 2666 MHz CL15 <|> GPU: furt sa meni <|> SSD1: Samsung 840 Pro 256GB <|> SSD2: Samsung 850 Pro 1TB <|> HDD1: Seagate SV35.5 1TB <|> ext.Storage: AXAGO EE35-XA3 ALINE + WD 1TB RE4 <|> PSU: SuperFlower Golden King 550W + Silverstone Black Singlesleeve Extensions <|> Case: Define R4 + Noiseblocker PK1 a PK2 fans <|> Mouse: Razer Deathadder BE <|> Mouse Pad: Razer Goliathus Alpha Speed <|> OS: W10 pro

PC2=> MB: MSI H87i <|> CPU: Intel i5 4590 <|> Cooler: be quiet! Shadow Rock TopFlow SR1 <|> RAM: Kingston 2x8GB 1600MHZ CL9 <|> GPU: Asus R9 270x 2GB <|> SSD: Samsung 830 128GB <|> HDD1: Hitachi DeskStar 320GB <|> HDD2: WD RED 3TB <|> PSU: be-quiet! Pure power L8 430W CM <|> Case: Define Nano S windowed + Venturi fans <|> OS: W10 pro
ANONYM_a7

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

scarinko ale ty to chapat ani nemusis. Ja si vyberam auto, ja urcujem pravidla. Ked budes ty vyberat urcuj si ich ty. Fakt mi je jedno ze ho mas 5 rokov a je super, mne a mojej priatelke su tie auta maximalne nesympaticke a tak si ich nebudeme kupovať. Netreba to brat hned osobne alebo si za tym predstavovat ze to auto je zle. Mne je jedno ci je dobre alebo zle. Ja si NIKDY nebudem kupovat vec, s ktorou nebudem vnútorne spokojný a nebude sa mi vizuálne páčiť. Pre teba je to možno hnoj, pre mna su to dizajnovo zaujímavé automobily so skvelým interiérom a komfortne ladeným podvozkom.

Napr taký Golf je ideálne vozidlo. IMO v každom smere s 1,2 TSI manuál stredná výbava super kára. Napriek tomu si ho nikdy nekúpim ani keby bol za 10 000e. Keby som chcel len auto ku ktorému nechcem mať nejaký ten vzťah a nechcem aby ma bavilo ani nerobím tému a hneď si idem kúpiť golfa...

Je to tu znova všetko popísané, stačí čítať....nechapem naco tu riesite vehikle ktore boli vyhodene v prvych par stranach :) Ale tak dik

Piatok idem:

208 1.2 automat
308 nafta manual

budúci týždeň skúsim dohodnúť tie seaty čo tu boli postnuté, nissan tiež zavolám, citrón zatiaľ vynechám (to iste co peugeot čo sa týka motorizácii a prevodoviek čiže.. ale ak by sa peugeot páčil pojdem urcite porovnať. )

Dám vedieť.
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa scarinko »

ok ak je to len vyzor tak to viem akceptovat, pochopit nie lebo c3 a c4 je podla mna mega grc ale to je moj vzhladovy problem
308 nafta - dufam ze to bude 1.6 HDi ci jak sa to pise (este sa to vola 1.6 TDCi vo forde) to mame tiez vo focuse a tam uz zahucalo tolko penazi (nastastie nie mojich inak to auto uz je zosrotovane)

Zubezuch: firemne auta su peugeot partner, menia sa kazde 3 roky, jedna seria bola dokonca taka vadna ze chalanom museli na poziadanie zateplovat predelovaciu stenu medzi interierom a nakladnym priestorom nejakym speci matrosom v hrubke asi 10cm lebo napriek tomu ze si kuril a mal si v kabine 30 stupnov tak ti nohy mrzli lebo tam niekde boli diery a otvory kadial fucal studeny vzduch.
ANONYM_a7

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Nekupim si dizel pisem to znova, v tomto vlákne, opakovane. Alečo zahučalo? mám opačnú skúsenosť z rodiny. stovky tisíc km (ok neviem úplne presne, 200, 300, fakt nvm ale je to veľa - pre mňa veľa ja by som taký nájazd nespravil za 10-15 rokov... ) pravidelný servis a výmena kvapalín podľa predpisu, jazdenie na človeka (má to skúsený šofér) = 0,000000 problémov. TOto je a vždy bude relatívne a nedá sa odraziť od 2, 3, ani 10tich prípadov... preto to neberiem do úvahy.

Jo a jasné veď ťa nenútim sa na tie citróny pozerať. Tak to nerob a bude všetko ok:D
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa scarinko »

keby som to bol len ja resp u nas v rodine tak ani nepipnem ale tych staznosti na ten motor je tak vela ze to uz pocula aj moja kolegina co nevie ako vyzera motor :) ok broslo, hlavne dobre vyber nech nemas problemy drzim palce
ANONYM_a7

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

vďaka :) veď vravím kus od kusu, toho motoru sa predalo tolko v rámci rôznych automobilov že je jasné že referencií bude skutočne veľa. Aj preto o tom počula možno aj nejaká žena :D
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10031
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa stiv »

scarinko napísal:dufam ze to bude 1.6 HDi ci jak sa to pise (este sa to vola 1.6 TDCi vo forde) to mame tiez vo focuse a tam uz zahucalo tolko penazi (nastastie nie mojich inak to auto uz je zosrotovane)
Zaujimave. Zas tak vela ich asi nebude ked som zazil 2x ten motor a do 200k bez problemov/servisu. Samozrejme olej a kvapaliny menene podla predpisu - a vlastne trochu neskor lebo komu sa chce kedy si auto zmysli. Urcite nie po 10k ako vedla v teme.
.

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"