Notebook do 400 e

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Notebook do 400 e

Príspevok od používateľa LordKJ »

neviem ked mu povedali, ze ziaden repas tak si nemyslim, ze repas prejde

6 rocny profi book aj ked moze mat lepsie spracovanie, ale stale to je stary, skaredy ntb ... tiez by som to nechcel... a to sa nebavime o sandybridge gpu vs broadwell gpu. /a aj cpu/

a 12.5" vs 14" vs 15.6"
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Notebook do 400 e

Príspevok od používateľa HellAngel »

skaredy je vec vkusu. Ten dell podla mna ujde a ten acer tiez nevyhra dizajn roka.
vykon CPU/GPU, na to co potrebuje by stacil celeron SB. A v spojeni s SSD 6 rocny dell bude lietat oproti aceru za 400e.
A to nevravim o spracovani, panty. V poslednom meiaci som mal 3 ludi s ani nie polrocnym NB a panty na sracku. Vylamane a reklamacia neuznana. Zla manipulacia.
NB za 400 nie je kupa z rozumu, ale skor opacne z nerozumu. Uz s rozpoctom 500e by sa to dalo nakombinovat, ale 400e je krute malo na nieco schopne a pouzitelne. Ja viem vsetci mame ine naroky,.

Akurat dnes som instaloval nejake apky do fungel noveho HPcka, prcosor penium, W10, 4GB ram 5200 otackovy HDD. Odinstalovanie par aplikacii balastu a nahodenie 4 aplikaci (vlc, avast, rar, reader) trvala dobru hodinu. Klikol som na ikonu a cakal 10 sekund kym otovori, to je smrt. Ked som o tom hovoril dotycnej osobe, tak povedala, ze ved to je v pohode. Doma co maju PC ide este pomalsie :laugh:

uhlopriecku beriem
NB: Asus ROG Strix G16
Mirro
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 34
Dátum registrácie: Ne 02. Máj, 2010, 15:11

Re: Notebook do 400 e

Príspevok od používateľa Mirro »

LordKJ napísal:neviem ked mu povedali, ze ziaden repas tak si nemyslim, ze repas prejde

6 rocny profi book aj ked moze mat lepsie spracovanie, ale stale to je stary, skaredy ntb ... tiez by som to nechcel... a to sa nebavime o sandybridge gpu vs broadwell gpu. /a aj cpu/

a 12.5" vs 14" vs 15.6"
Pre mna by repas bol ok..Ale svokrovcom by sa zdal asi tiez skaredy :D asi objednam to lenovo ..Ta i5 je lakava a biznis trieda je plus ku kvalite..pamet sa da dokupit casom a rovnako aj ssd...
....Takze objednane :)..to Lenovo ..Dakujem za tip a konstruktivne rady :)
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Notebook do 400 e

Príspevok od používateľa LordKJ »

jo vkus, co ja viem acer je minimalne modernejsi, a aj zly clickpad je lepsi ako touchpad s 2 tlacidlami /aspon ja som uz zvyknuty/

tak cpu/gpu -> ten broadwell spusti ovela viac ako sb, ako stale nic moc ale nieco sa tam uz zahrat da..
ad. panty neviem ci rodicia doma (maju nejaky ten acer) alebo priatelka panty v pohode, staci sa k tomu asi normalne spravat... a pritom som videl asus za liter co sa rozpadol :D

tak ano trvalo to hodinu lebo je v tom bohuzial 5400 otackovy odpad... ale tak ludia su zvyknuty, pamatam si ako sa so mnou raz kamarat hadal, ze do domaceho pc ani 7200rpm netreba, ze naco...

Návrat na "Nákupná poradňa"