Mobilny telefon s najlepsim fotoaparatom (250eur/XXX eur)

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5700
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Mobilny telefon s najlepsim fotoaparatom (250eur/XXX eur)

Príspevok od používateľa Jednoduska »

vidim tri ochkania ci nahodou nieco nie je zle s cinou ale ani jeden argument.

BTW softwarove nastavenie fotaka ano robi vela. preto pozerat recky predsa a nie len technicke udaje :)
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12963
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Mobilny telefon s najlepsim fotoaparatom (250eur/XXX eur)

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Hovoríš o číne ako o čínskych značkách alebo o kupovaní z GB.com?

Ak o telefónoch, tak ako som sa vyjadril - ja keď som pred pár mesiacmi toto riešil, tak som bol sklamaný, čo Xiaomi predviedli (teda nepredviedli, všetky...redmi mi/s/note).

A SW neurobí tak veľa, pokiaľ sa nebavíme o HDR+ na Nexus-och a Pixely.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Mobilny telefon s najlepsim fotoaparatom (250eur/XXX eur)

Príspevok od používateľa HellAngel »

A co nepredviedli?
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12963
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Mobilny telefon s najlepsim fotoaparatom (250eur/XXX eur)

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Kvalitu? Ale to platí pre väčšinu týchto aj od iných výrobcov. Hovorím o všetko vrátane Mi5S/SPLus, tam už pri tých cenách sa všetko, len nie oplatia, keď tu v EU už máme dostupný OnePlus.

A tie lacnejšie kúsky...ak niekto chce kvalitný foťák, tak sa nemá po nich čo pozerať.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
Lord Anakin
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 538
Dátum registrácie: Ut 29. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad / Košice

Re: Mobilny telefon s najlepsim fotoaparatom (250eur/XXX eur)

Príspevok od používateľa Lord Anakin »

tak ako ste mi z jasneho vysledku narobili zase nejako bordel :D ... takze co teraz ... ach ja nestastny zemepan ...

bavne sa o novych telefonoch ... jeden cca 250 jeden bez obmedzenia
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Mobilny telefon s najlepsim fotoaparatom (250eur/XXX eur)

Príspevok od používateľa HellAngel »

Loleq a mal si ich aj v rukach? Ja som mal 2 telefony xiaomi a ziaden problem. Fotak za tie peniaze je dost kvalitny, redmi pro. Oneplus je mimo cenu a tiez ma svoje problemy
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12963
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Mobilny telefon s najlepsim fotoaparatom (250eur/XXX eur)

Príspevok od používateľa loleqboleq »

A ty si mal? Trvá to, ale nájdeš weby ,videá, ľudí, kde sú testované všetky tie telefóny - samozrejme bez porovnávania výsledkov medzi webmi, to by bola chyba.

Tu už ide o to, čo považujeme za kvalitný...ak sa bavíme o čo najlepšej kvalite za 200-300€ za novú vec, tak požiadavky klesnú ale človek dostane kvalitu v tej cene, ale ak sa pozrieme na ponuku zhora a na všetky ceny, tak to, čo bolo kvalitné je podpriemer.

Treba si stanoviť mierku, o ktorej sa bavíme - začal som so 6Pčkom, pretože som bral ten cca rozpočet 250€ a od ruky by sa do tých 300 éčok zohnať dal (osobne som ho kupoval za 275€). Do tých 300 a pokojne aj viac eur nič ani zďaleka na kilometre nebude 6Pčku stačiť. Ako vravím, aktuálne sú na trhu len dva telefóny, ktoré by som kvôli foťáku bral - 6P a Pixel.

Takže za mňa ako som vravel, Xiaomi nope (čo ma v tom čase mrzelo, boli mi veľmi sympatické)...ak niečo len nové za čo najmenej, tak pod 1+3T by som nešiel. Ak sa nakoniec Anakin rozhodne držať toho rozpočtu a fotenia, tak nič iné ako bazárové 6Péčko by som neriešil.

"Chalan má chuť na šampanské, no prachy ledva na pivo."
Pravdepodobne nesprávne prepísaný výrok Joeího z Mafie 2.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
tron44
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 874
Dátum registrácie: Po 12. Dec, 2016, 00:43

Re: Mobilny telefon s najlepsim fotoaparatom (250eur/XXX eur)

Príspevok od používateľa tron44 »

napr. redmi 2 malo fatalnu výrobnu chybu ak po googliš najdeš milion ludi ktorým odišla interná pamet po nejakej aktualizácii (ročné telefóny). Nové redmi sú za tu cenu top o tom sa nehadam ale nekupoval by som cez GB a pod, aj keby ti dali záruku, budeš riešiť reklamaciu/porešpondenciu cez čínu, naozaj? Račej si priplatím 20-30e a keď sa pokazí vrátim a dajú mi ďalší.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Mobilny telefon s najlepsim fotoaparatom (250eur/XXX eur)

Príspevok od používateľa HellAngel »

tak ho moze zorbat z mp3.sk, tam je redmi pro 64gb za 269e, eu zaruka 2 roky. To ze zavru shop sa moze stat aj mall, alza.

ako ma rozpocet aky ma a vy mu tu radite 1+3t ktore je cenovo uplne inde atd. Este ten bazar beriem, ale ja by som riesil novy mobil s plnou zarukou. 250e uz nie je mala suma, ze mi to prdne a dovi dopo.
Kludne moze xiaomi kupit u slovenskeho predajcu s eu zarukou a do 2 tyzdnov ho vratit ak mu nesadne.
potom od telfonu za 250e netreba cakat TOP vykon zariadeni, ktore stoja niekolko nasobok, ale aj tak sa jedna o celkom dobre fotky, nato ze je to mobil.Aj samsung s7/iphone7 potrebuje na velmi dobre fotky idealne podmienky. Drviva vacsina fotiek sa robi s roztrasenou rukou
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12963
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Mobilny telefon s najlepsim fotoaparatom (250eur/XXX eur)

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Nie, Mall-u, ani Alze sa to stať nemôže. :D

Btw, ešte ďalšia vec o číne - podpora 800MHz 4G siete odletela oknom.

Ako hovorím, ak sa bavíme naozaj o tom rozpočte 250-300€, tak môžu 6Pčku (od ruky) tieto krámy len závidieť.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Mobilny telefon s najlepsim fotoaparatom (250eur/XXX eur)

Príspevok od používateľa LordKJ »

prestan uz stym bazarom, chce novy.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Mobilny telefon s najlepsim fotoaparatom (250eur/XXX eur)

Príspevok od používateľa HellAngel »

ano lte 800mhz zamzri, vo vacsich mestach nie je problem so lte. Ale 3g na surfovanie tiez postacuje
NB: Asus ROG Strix G16
tron44
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 874
Dátum registrácie: Po 12. Dec, 2016, 00:43

Re: Mobilny telefon s najlepsim fotoaparatom (250eur/XXX eur)

Príspevok od používateľa tron44 »

prave som zistil že xiaomi redmi note 4 PRO ma tú funkciu HDR, a že v strede januára už mali byt k dispozicií aj verzie s 800 MHz, len som sa stale nedopracoval k eshopu kde by ich uz mali v tejto kombinácii

https://fonyz.startitup.sk/dalsie-xiaom ... 0-mhz-lte/ zmienka o 800mhhz
https://fonyz.startitup.sk/recenzia-xiaomi-redmi-4-pro/ zmienka o HDR
tron44
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 874
Dátum registrácie: Po 12. Dec, 2016, 00:43

Re: Mobilny telefon s najlepsim fotoaparatom (250eur/XXX eur)

Príspevok od používateľa tron44 »

redmi 3 s 800mhz
http://xiaomimobile.cz/390-xiaomi-redmi ... lobal.html
http://xiaomimobile.cz/389-redmi-3s-lte-global.html

kombinácia HDR + 800mhz stále nenájdená :D ak niekto nájde sem s tým, tiež mam záujem
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Mobilny telefon s najlepsim fotoaparatom (250eur/XXX eur)

Príspevok od používateľa HellAngel »

Xiaomi postupne rozsiruje portfolio telefonov o lte 800mhz. Zatial su furt ich primarne trhy cina a india
NB: Asus ROG Strix G16

Návrat na "Nákupná poradňa"