Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
warrior606
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ut 20. Aug, 2013, 17:55
Bydlisko: Legan, IRL

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa warrior606 »

problem je ten ze ANCSC nie je problem ale skor by som povedal ze chybajuci asistent AZR, asistent zdraveho rozumu :D
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Snake »

Nvm, ja vam dam priklad kedy mne asistent zlyhal, lebo jednoducho vyhodnotil situaciu tak ze to afticko predomnou je asi na brzdach a MAL by som zacat brzdit, pricom si nemyslim ze by som to nedal ani ja, nie tak rychlo, mozno razantnejsie, ale v tu chvilu mi to prislo naozaj blbe, a ze auto ma doslova vysmialo :rolleyes: (samozrejme same duplo na brzdy)




Na dialnici tam to bolo naozaj o hubu, furt blikacky na skle, proste ono to ma nastaveny interval na aku drahu to este vie brzdit, a kolko je safe zona, po 250km/h to nefunguje uz vobec.

PS: proletari fakof, kujem vopred.





.
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5536
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa SKiLEX »

co to mas za motor v tej A8? vyzera to dost na raketu

brake assist mame v tourane, a za tych 20k km blikal 2x
- raz len blikla kontrolka ked sa pred zaradilo vyrazne pomalsie auto
https://youtu.be/VrunvqZ00jA

a raz aj tukol do brzd ked auto pred zacalo brzdit na orandzovu...
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Snake »

to je S8 plus :D





.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6878
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

kamos ma daco take v astre a ked sa pred neho zaradi nieco ta svieti a huci jak stromcek. to by mi mega vadilo ale ze mega
hry- ps5
doma-HP probook
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

treba zapnut ANAL-SATNJJVS... Asistenta Nehucania A Letargickeho Svietenia Aby To Nebolo Jak Yebnuty Vianocny Stromcek.

Kto si myslel ze skratky musia byt len na tri pismenka ? ABS, ESP, EDC, that was so eighties.



Zoom, dneskaj sa pri tvojom baraku stala drifterska nehoda... videl si to rozflakane Volvo Turbo ? Dva vozy zostrelil fesak.
Holt nebol AOBD, asistent odbacania bez driftu...
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5536
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Snake napísal:to je S8 plus :D
aaa, pan je labuznik
mp3turbo napísal:treba zapnut ANAL-SATNJJVS... Asistenta Nehucania A Letargickeho Svietenia Aby To Nebolo Jak Yebnuty Vianocny Stromcek.

Kto si myslel ze skratky musia byt len na tri pismenka ? ABS, ESP, EDC, that was so eighties.



Zoom, dneskaj sa pri tvojom baraku stala drifterska nehoda... videl si to rozflakane Volvo Turbo ? Dva vozy zostrelil fesak.
Holt nebol AOBD, asistent odbacania bez driftu...
si dostal zasek? sa opakujes uz 5. stranu
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ANAL ani havarovane Volvo tu este neboli.

Vies velka tragedia dnes je ze kupujucich Renuoaulut Meganu zaujima ako velky to ma displejicek, ci je to pripojene na Twajtter pocas jazdy a ci sa da prehravat muzika zo Spotifaj. To su kriteria pri kupe auta dnes...

sa tesim co bude o desat rokov.



edit : och zabudol som. Pri Talizmane su dolezite "v interiéri meniacimi sa farebnými scénami" [ nech uz to znamena akukolvek gay vec] a pri nejakom nastavovani sa jedna o vazne zmeny: "ale aj zvuk motora (cez reproduktory)".


Zvuk coho prosim cez reproduktory ? Jaaaaj simulator sestvalca co ma trojvalec Ford Ekobbbuuuust, znejuci ako moje Atari 130XL z roku 1980 ?

Cele zle.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
shajek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4796
Dátum registrácie: Ut 12. Aug, 2008, 12:16
Bydlisko: Pravenec

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa shajek »

......... žeby sa rysuje upgrade CP1 na CP3 a upgrade na GTX2364 (11 blades) ...... niesom si isty :D
CPU: AMD Phenom X3 720 BE 2,8 GHz @ 3,9 GHz 1,45V @@@ Phenom x4 3,6Ghz 1,375V (batch no. 0905 FPMW)CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 790XTA-UD4 RAM: 2x4GB ADATA Xtreme Series 2000 Mhz 8-7-6-15 tRC 11 CR 1T GPU: Asus EAH5850 DirectCU (985@5200MHz(1300MHz)) Monitory: 2x 24" LCD shit CRT HDD: WD 10EALS, ST Barracuda ST1000DM003 PSU:Seasonic M12II 620W 80Plus OS: Windows 7 Ultimate SP1 x64, Myš: nejaká Canyon Klávesnica : Microsoft Natural Elite, 3DMark Vantage : P16326 3DMark 06 : 21345
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6878
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

:help: tie coroly co maju 1,6benzin ked uvadza 6L spotrebu tak mam cakat 7L?mazda uvadza 5 a pod 6 velmi brutal tazko idem
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11513
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Andre »

po ZA sa da na tom vehat za 7 ako dochodca
pocitaj o 0,5l viac nez tvoja 2.0
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
zoom
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2154
Dátum registrácie: Št 16. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava (40)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa zoom »

mp3turbo: Videl som tu havariu vcera. Isiel som tade kratko po tom, ako sa udiala, este to tam len zabezpecovali fizli. Celkom supa, tri auta rozflakane, jedno krizom cez ostrovcek, este som nejaky svetlomet na ceste obchadzal o 10 metrov dalej. Strasne by som chcel vediet, ako sa nieco take mohlo stat. Ta krizovatka je uplne prehladna, vidno z kazdeho smeru na vsetky strany. Jazdim tade hadam 15 rokov kazdy jeden den a nikdy som nemal problem. Ti, co maju prednost idu rovno a nikam neodbacaju, ostatni cakaju. Tomu, co sposobil tu havariu, by som vzal vodicak a do konca zivota by chodil v MHD, lebo je uplne sprosty a nesposobily viest motorove vozidlo. Viem tiez, ze je to dost nehodova krizovatka a uz roky sa hovori, ze by tam mohol byt kruhovy objazd. Neviem, na ktoru mater, ale teda dobre. Vsak ludia su sprosti, tak asi im ten kruhac treba.

Dnes som sa tak divne vyspal a je mi nejako zle, tak som sa bol len tak povozit po meste. Okrem toho, ze mi kazdu chvilu pred nosom kadil nejaky dieslovy expert setrivy v rozhrkanej haraburde dymiacej, tak som stretol troch uplnych debilov a jedneho cyklistu. Celkom urcite uplnou vesmirnou nahodou vsetci traja dementi jazdili v Skode (aky pan, taky kram -- uplne to sedi).

Ten jeden cyklista siel po ceste totalne neosvetleny, ani vpredu, ani vzadu, mal cierne boty, cierne nohavice, ciernu bundu a na tej jeho sprostej hlave aj ciernu ciapku. Ja ked som ho zbadal, som myslel, ze ho proste naschval zrazim a este ho kopnem do hlavy. Potom som prisiel na semafor a videl som ho zozadu sa blizit... strasne strasne strasne som mu chcel vynadat, ale padla zelena. Tak aj na dalsom semafore, a potom som sa mu uz stratil. Normalne by som vystupil a strcil mu pajser do tych jeho koliesok a este mu aj ten jeho zazrak hodil do hlavy. Samozrejme podla vyzoru to bol taky ten standardny moderny bradaty hipster lumberjack fashion copy-paste frikulin. Este aj tu bradu mal ciernu, debil jeden.

Nech mi nikto nehovori, ze moje dogmy nie su pravdive.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6878
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

a ake to boli skody?to si len smutny, ze ten test filtrov nezne slavu
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa felipe25 »

no sranda, tiez ma vcera vytocili traja soferi a vsetko to boli octavie :DD
darmo, vikend na cesty vyzenie xyz sviatocnych soferov (60tkou na 90tke..., dalsi nedanie prednosti v jazde, aj ked bolo zrejme, ze ju neda... a este getikuloval rukami, preco trubim..., a tretieho si uz nepamatam..).. a tie skody to asi budu prave pre to spojenie - sviatocny sofer.. dig, prazdna cesta? nebojim sa a idem :D
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7292
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Papek »

Víkendy sú vždy náročnejšie. Ja som včera mal šťastie na brzdicov, takže som sa prdkal 35 v obci a 60 mimo. Smerovky som asi ako jediny debil vyhadzoval iba ja, na kruhaci sa prednosť nedava a v Hornbachu si strapate tety s fialovymi vlasmi odbocuju hlava nehlava bez toho, aby sa tou strapatou hlavou pozrela do spätného zrkadla. A cele to zavŕšil autobus, ktorý sa dal odbočovat na zastávku, potom si to zrazu rozmyslel a rozhodol sa ma vytlačiť... Asi mám fakt malé auto, ktoré sa dá len tak prehliadnuť.
Ešte aj na bicykel som stihol vybehnúť, ale to ma stihlo nasrat zopar nechapavych na starom moste, ktori neprisli na to, ze je to v záujme chodcov aj cyklistov rozdelené na chodník pre peších a cestu pre cyklistov.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"