Hapruje mi pripojenie na net

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
Duroniak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 260
Dátum registrácie: Št 15. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Banská Bystrica èas

Príspevok od používateľa Duroniak »

mne v poslednej dobe klesa rychlost netu aj 100x menej a to je naozaj 100x menej mam net od Slovanetu :(
ma to vzdy nasere lebo nemozem hrat css :cry:
MB: MSI K8N NEO4; CPU: Athlon64 3000+Winchester ; HDD: Maxtor 80GB; GRAFA: ATI Radeon X600(Pci-e) 256MB; RAM: 512MB (Canion); DVD ROM: LG 4167 b bulk; +Fáááááááájna BEDNA
Používateľov profilový obrázok
HULIAK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 313
Dátum registrácie: Po 31. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Šahy (21)

Príspevok od používateľa HULIAK »

teraz to ide dobre :? ale este raz to spomalia,tak sa pojdem stazovat...predsa len 500Sk nieje malo....ale zasa ani vela :roll:
°C2Q Q9400,4x2GB 667 DDR2,Radeon 6850 1GB DDR5,300+150GB HDD+40GB SSD,Enermax PRO82+ 625W
Používateľov profilový obrázok
eraser007
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Po 27. Okt, 2003, 08:00
Bydlisko: Šahy

Príspevok od používateľa eraser007 »

rychlost drzi na 1000-1200kbit, 1Mbit pripojka, DSL Entry :red:
T-com...
Používateľov profilový obrázok
HULIAK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 313
Dátum registrácie: Po 31. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Šahy (21)

Príspevok od používateľa HULIAK »

No a uz je to tu zas :!: znova ma to odpaja a vypise Generic Host Process for Win 32 Services :x a to mam uplne novy a dobre chraneny Windows
°C2Q Q9400,4x2GB 667 DDR2,Radeon 6850 1GB DDR5,300+150GB HDD+40GB SSD,Enermax PRO82+ 625W
Používateľov profilový obrázok
Riddick1990
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Ne 06. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Bardejov

Príspevok od používateľa Riddick1990 »

Tiez mam internet od T-comu s rovnakym modemom a tiez sa mi parkrat stalo to iste co tebe.Aj teraz ked som sa chcel pripojit na net tak to neslo.Musel som chvilu pockat.Najdlhsi vypadok som mal asi tak na 3hod.Pise mi tam,ze nastala chyba,ze pouzivatelske heslo alebo meno nie je platne,co je samozrejme somarina.Myslel som,ze to len mne tak blbne,ale ked to robi viacerim,tak by s tym mali nieco robit!
Používateľov profilový obrázok
HULIAK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 313
Dátum registrácie: Po 31. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Šahy (21)

Príspevok od používateľa HULIAK »

tak som si zapol win updaty a uz to nerobi :lol: taka banalita...
inak uz moc vypadky nemam :o chvala bohu
°C2Q Q9400,4x2GB 667 DDR2,Radeon 6850 1GB DDR5,300+150GB HDD+40GB SSD,Enermax PRO82+ 625W
Používateľov profilový obrázok
stefantoth
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Pi 29. Sep, 2006, 02:00

DSL

Príspevok od používateľa stefantoth »

co sa tyka teba chlapec s tou chybou 691 na tom je uz zalozeny kanal na tomto forum DSL asi druhe od vrchu a ja s Vigorom sa s tm uz trapime nejaky cas a nieje to nasa chyba ale T-Com ma v tom dobre zmatky a ja co uz som vsetko spravil vymenil komp aj modem bol reklamovat splitter vymenil aj telefonny kabel, udaje, a stal to robi, T--Com ma zacina dost srat a asi tam napisem staznost lebo uz neviem co s tym mam robit a odpojim to uplne,

A co sa tyka teba druheho, Win generic host 32 adapter je virus ktory som nevedel odstranit, aj mne to robilo, prenasa sa pomocou p2p siete, mne pomohol jedine format disku
Používateľov profilový obrázok
skill3r
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Ut 20. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa skill3r »

No sak ale to je jasne ze to nejde.Ak sa nekorektne odhlasis to znamena ze akymkolvek inim sposobom prerusis spojenie ako tym ze odpojis pripojenie dole pri hodinach,tak u t-comu si este stale pripojeny ale ty si uz po restarte.A oni tam maju si myslim urcity cas kym ta odhlasi pri necinnosti.No a kym ta u nich neodhlasi tak tebe bude pisat nespravne meno alebo heslo z dovodu ze niekto z takym uz je pripojeny.A ty musis dockat az ta to u nich automaticky odhlasi a vtedy ti to vypisovat nebude.Alebo je mozne ze pri pokuse sa prihlasit na uz prihlasene konto ho po nejakom case odpoji.A preto to za chvilu ide.
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

skill3r napísal:No sak ale to je jasne ze to nejde.Ak sa nekorektne odhlasis to znamena ze akymkolvek inim sposobom prerusis spojenie ako tym ze odpojis pripojenie dole pri hodinach,tak u t-comu si este stale pripojeny ale ty si uz po restarte.A oni tam maju si myslim urcity cas kym ta odhlasi pri necinnosti.No a kym ta u nich neodhlasi tak tebe bude pisat nespravne meno alebo heslo z dovodu ze niekto z takym uz je pripojeny.A ty musis dockat az ta to u nich automaticky odhlasi a vtedy ti to vypisovat nebude.Alebo je mozne ze pri pokuse sa prihlasit na uz prihlasene konto ho po nejakom case odpoji.A preto to za chvilu ide.

dovolim si nesuhlasit.. Ja antvrdo resetnem pc, nic neodhlasi, znova zapnem a v pohode sa pripojim..

Chyba bude dakde u vas.. DSL mam uz 3 rok a vypadok mozno jedenkrat.. rychlost stale 1mbit, nikdy menej..

bla bla Host bla bla neni virus, je to sluzba winu, treba dat firewall.. Verejna ip + DSL je chytac havede..

Dat firewall, a vsetky sluzby winu bloknut.. To je najjednoduchsi sposob.. Proste sa napojit na net bez dobre nastaveneho firewallu je blbost.. :wink:
Používateľov profilový obrázok
skill3r
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Ut 20. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa skill3r »

Aj to je moznost.

Návrat na "Siete"