MSI GeForce5200 128TD

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Používateľov profilový obrázok
xy1111
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 26
Dátum registrácie: St 10. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Nitra

MSI GeForce5200 128TD

Príspevok od používateľa xy1111 »

Cawte.Zacala mi blbnut grafika.Po odpojeni monitora a pripojeni TV to slape,lenze ked to vypnem a opat pripojim monitor tak mi to nenabehne,pri starte Win sa monitor vypne,stale si to mysli ze je pripojeny TV.Co s tym???Ovladacom to nieje.
Používateľov profilový obrázok
Suro
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Ne 21. Nov, 2004, 14:00

Re: MSI GeForce5200 128TD

Príspevok od používateľa Suro »

xy1111 napísal:Cawte.Zacala mi blbnut grafika.Po odpojeni monitora a pripojeni TV to slape,lenze ked to vypnem a opat pripojim monitor tak mi to nenabehne,pri starte Win sa monitor vypne,stale si to mysli ze je pripojeny TV.Co s tym???Ovladacom to nieje.

Mne sa raz stalo nieco podobne, ale s televizorom.
Zapojil som televizor cez s-video a nesiel obraz. Zopar krat som to restartol a nic. Vypol som to uplne vzadu spinacom asi na 1 minutu a po zapnuti vsetko slapalo.
8O
Používateľov profilový obrázok
siki
Príspevky: 703
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2003, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa siki »

Windowsy nabehni v nudzovom rezime, odinstaluj ovladace grafickej karty a znovu ich nainstaluj :wink:
Sempron64 2800+|MSI K8n Neo 3|Giga-byte Radeon 9000pro @320/300|Seagate 30GB|WD 120GB SATA|CD-RW Lite-On|DVD-RW Lite-On|RAM 384MB Twinmos 266mhz|
Používateľov profilový obrázok
CyberSPY
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 212
Dátum registrácie: Po 01. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od používateľa CyberSPY »

siki napísal:Windowsy nabehni v nudzovom rezime, odinstaluj ovladace grafickej karty a znovu ich nainstaluj :wink:
alebo daj novsie pespektivne ine ! :wink:
AMD FX8370 // NOCTUA NH-D15 /// ASUS M5A97 R2.0 /// 2x 8 GB DDR3 2400MHz KINGSTON HyperX Beast /// ASUS Strix RX570 /// ASUS Xonar D2X /// SSD Samsung 860 EVO - 500GB /// NANOXIA Deep Silence 1 rev.B /// PSU Corsair HX620W /// Razer Lycosa mirror + Logitech MX518
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

CyberSPY napísal:alebo daj novsie pespektivne ine ! :wink:
...myslel si perspektivne alebo respektive??? :-))))))) sorry za OT
...to co napisal siki by malo stacit...
Používateľov profilový obrázok
xy1111
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 26
Dátum registrácie: St 10. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Nitra

Ha ha ha

Príspevok od používateľa xy1111 »

Ludia radite sice pekne ale...Pisem ze ovladacom to nieje skusal som rozne.A to ze to mam rozbehnut v nudzovom a reinstalovat driver je jasne.Ale pochopte ze sa mi nechce preinstalovat driver vzdy ked zapojim TV.to je trosku uletene.Moze to byt vadna karta???Predtym to nerobila.
Používateľov profilový obrázok
xy1111
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 26
Dátum registrácie: St 10. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa xy1111 »

CyberSPY napísal:
siki napísal:Windowsy nabehni v nudzovom rezime, odinstaluj ovladace grafickej karty a znovu ich nainstaluj :wink:
alebo daj novsie pespektivne ine ! :wink:
skusal som a nic
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

...oka a predtym, jak to odpojis z telky, prestavis v drajveroch, ze uz ma pouzivat ako vystup monitor?
ViAlex
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: St 29. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Underworld

Príspevok od používateľa ViAlex »

no ovladace k nVidiam maju taku drobnost - totiz nezistuju si pritomnost monitora (ak bol predtym win pusteny bez neho) - treba pustit s TV aj monitorom a pomocov obrazu na TV (navigacia :))) nastavit v ovladacoch ze monitor je pripojeny a ma sa pouzivat. neviem ci je to tyka len monitorov bez DDC alebo vsetkych...
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

ViAlex napísal:no ovladace k nVidiam maju taku drobnost - totiz nezistuju si pritomnost monitora (ak bol predtym win pusteny bez neho) - treba pustit s TV aj monitorom a pomocov obrazu na TV (navigacia :))) nastavit v ovladacoch ze monitor je pripojeny a ma sa pouzivat. neviem ci je to tyka len monitorov bez DDC alebo vsetkych...
...mno, tak som to myslel...
Používateľov profilový obrázok
xy1111
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 26
Dátum registrácie: St 10. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa xy1111 »

mike napísal:...oka a predtym, jak to odpojis z telky, prestavis v drajveroch, ze uz ma pouzivat ako vystup monitor?
No to je dost problem.Pretoze pouzivam trosku starsie drivery(najlepsi vykon).A v tych sa to neda nastavit.Mal som tam nove a tam som to robil ze ked som to vypinal tak som to prestavil.Ale ide o to ze mi to predtym nerobilo.Bolo tam XPcko a ziadne nastavenia v driveroch som nemusel robit.Cim sa to dorvalo?XP bolo uz preinstalovane ale robi to stale.Cim sa to mohlo stat???
Používateľov profilový obrázok
xy1111
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 26
Dátum registrácie: St 10. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa xy1111 »

mike napísal:
ViAlex napísal:no ovladace k nVidiam maju taku drobnost - totiz nezistuju si pritomnost monitora (ak bol predtym win pusteny bez neho) - treba pustit s TV aj monitorom a pomocov obrazu na TV (navigacia :))) nastavit v ovladacoch ze monitor je pripojeny a ma sa pouzivat. neviem ci je to tyka len monitorov bez DDC alebo vsetkych...
...mno, tak som to myslel...
Takze by to mohlo byt nastavenim detekcie monitora???
Používateľov profilový obrázok
CyberSPY
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 212
Dátum registrácie: Po 01. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od používateľa CyberSPY »

jak to tam mas vlastne nastavene
mas nastavene clonovanie alebo co ?

v nView mas :

monitor -> 1
TV ->2
alebo opacne ?

rozlisenie mas jake? najlepsie podla mojich skusenovti take iste co ma aj monitor !

ti odpajas od monitora, a potom pripojis na TV ??????? :D
alebo mas pripojene TV aj monitor sucasne!
AMD FX8370 // NOCTUA NH-D15 /// ASUS M5A97 R2.0 /// 2x 8 GB DDR3 2400MHz KINGSTON HyperX Beast /// ASUS Strix RX570 /// ASUS Xonar D2X /// SSD Samsung 860 EVO - 500GB /// NANOXIA Deep Silence 1 rev.B /// PSU Corsair HX620W /// Razer Lycosa mirror + Logitech MX518
Používateľov profilový obrázok
xy1111
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 26
Dátum registrácie: St 10. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa xy1111 »

CyberSPY napísal:jak to tam mas vlastne nastavene
mas nastavene clonovanie alebo co ?

v nView mas :

monitor -> 1
TV ->2
alebo opacne ?

rozlisenie mas jake? najlepsie podla mojich skusenovti take iste co ma aj monitor !

ti odpajas od monitora, a potom pripojis na TV ??????? :D
alebo mas pripojene TV aj monitor sucasne!
Odpojim monitor a potom pripajam TV.Vo Win mi to stale detekuje aj monitor aj TV aj ked nieje TV zapojeny.Predtym to nerobilo....
Používateľov profilový obrázok
CyberSPY
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 212
Dátum registrácie: Po 01. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od používateľa CyberSPY »

8O 8O 8O 8O
AMD FX8370 // NOCTUA NH-D15 /// ASUS M5A97 R2.0 /// 2x 8 GB DDR3 2400MHz KINGSTON HyperX Beast /// ASUS Strix RX570 /// ASUS Xonar D2X /// SSD Samsung 860 EVO - 500GB /// NANOXIA Deep Silence 1 rev.B /// PSU Corsair HX620W /// Razer Lycosa mirror + Logitech MX518

Návrat na "Grafické karty"