Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Všetko o filmoch, filmových premiérach ...
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa valistar »

Andrew007 napísal:dopozerané ...k S7E06
Spoiler: ukázať
nechápen ten koniec, Dany... ?? došla na to že su súrodenci ? či
Spoiler: ukázať
Jon je syn jej brata, takze ona je jeho teta ked tak...
Ale preco si myslis ze na nieco dosla?

PS: aj ked je jeho teta tak podla prava je Jon pravoplatny naslednik tronu lebo Rhaegar bol najstarsi syn takze on by bol kral, a po nom to dedi prv jeho muzsky potomok az potom jeho mladsia sestra..
inak co sa drakov tyka
Spoiler: ukázať
Vyzera to tak ze ten co padol bol Viserion -> takze Rhaegar stale ostava pre Jona aby na nom mohol lietat (sa to aj tak pekne hodi ze je pomenovany po jeho otcovi, ze) :)
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 13210
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa HellAngel »

Spoiler: ukázať
Jon je syn Rhaegara Targaryena a Lyanny Stark, cize su surodenci, Dany nie je jeho teta a je pravoplatny kral, lebo je starsi ako Dany
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 8293
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa LordKJ »

Spoiler: ukázať
sak Rhaegar je jej brat ...
http://gameofthrones.wikia.com/wiki/Rha ... amily_tree
a kralom moze byt len preto, ze je chlap a este k tomu prvorodeneho syna
main: 9950X + Noctua NH-D15 G2, ASUS STRIX B650E-F, Kingston 64gb DDR5 6000 CL30, 7900 GRE Nitro+, 990 Pro 4TB, ASUS STRIX Aura RGB 1000W, Fractal North XL + 4x Noctua A14x25 G2
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 13210
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa HellAngel »

Spoiler: ukázať
sorry som sa pomylil :D , ale ohladne kralovania, tak narok na tron ma on. No uvidime co si tvorcovia zmyslia srpavit s nimi :D
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa valistar »

Vsak to som aj napisal :)
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10474
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa stiv »

.
Používateľov profilový obrázok
zodiaq
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2290
Dátum registrácie: Po 17. Aug, 2009, 09:14
Bydlisko: Nové Zámky/Galanta

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa zodiaq »

Spoiler: ukázať
To len mne pripadala ta druha tvar ktoru Sansa vytahovala z Aryinej tasky ako Donald Trump? :D

[Homelab] - in progress
Spoiler: ukázať
Lenovo M80Q
i5-10500T, 16GB 2666 MT/s
- WD SN5000S 1TB

AsRock Deskmini H470
i5-10505, Themalrigh AX47 Full Copper + Noctua A9x14-HS, 16GB 2666 MT/s
- Samsung PM961 256GB
- Samsung 870EVO 250GB #1
- Samsung 870EVO 250GB #2

Lenovo V520s
i5-7400, 2x8GB 2133 MT/s
- Intel SSD 660p 256GB


Synology DS817+
Celeron J3455, 16GB 1866MT/s, Noctua NF-B9 Redux 1600
- Toshiba MG07ACA14TE 14TB
- Samsung 860Pro 256GB

[Others]
Spoiler: ukázať
Sony PS5 Slim 1TB + Samsung 990Pro 2TB + TCL 65Q7C
Sony PS4 slim 870QVO 1TB + Samsung QE43QN90A
Poco X6 5G 256GB/12GB
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa Leon »

http://wccftech.com/game-thrones-finale-hbo/
hacker(s) has warned the television network and asked them to “be ready for GOT S07 E06 & E07 leak as soon as possible.
... snáď naozaj :laugh:
.
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 8037
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa CageJ »

kiez by :D
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9849
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa quicky »

Asi si na finale pockam v dobrej kvalite,lebo ten leak koli kvalite som si az tak neuzil:)
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa Leon »

mal si stiahnúť 2GB verziu od eclipse,... sme to tu písali, že je rovnaká ako keby si ťahal v pondelok webrip.
.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 8293
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa LordKJ »

zvuk mal kus iny ton, inak ok
main: 9950X + Noctua NH-D15 G2, ASUS STRIX B650E-F, Kingston 64gb DDR5 6000 CL30, 7900 GRE Nitro+, 990 Pro 4TB, ASUS STRIX Aura RGB 1000W, Fractal North XL + 4x Noctua A14x25 G2
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa Leon »

ja som ani nejak nepostrehol :)
.
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa Pein »

veru ten na ktory su tie titulky mi prisiel lepsi ako ked mavam v release day :D
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9849
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Game of Thrones (Serial, Fantasy/Drama)

Príspevok od používateľa quicky »

Mal som presne tu verziu 2gb 1080p...ale kvalita teda urcite nebola ako tie klasicke top ripy co kukam a zvuk uz vobec nie..

Návrat na "Film"