Default email klient
Default email klient
Drviva vacsina androidov ma predinstalovane 2 meilove aplikacie, nazyvane ako - Gmail a Email. Problem je, ze niektory vyrobcovia ten druhy Email neinstaluju. Ako by som ho mohol dostat do mobilu v ktorom nebol ? Nechcem ziaden paskvil s reklamami z googleplay.
|MB| MSI B450I Gaming Plus |CPU| AMD Ryzen 5 5600X |CPU's Cooler| AIO 140mm
|RAM| Kingston HyperX 2x16GB DDR4 3600MHz |GPU| AMD ASRock RX9060XT 16GB GDDR6
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K.
|RAM| Kingston HyperX 2x16GB DDR4 3600MHz |GPU| AMD ASRock RX9060XT 16GB GDDR6
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K.
- killswitch
- VIP

- Príspevky: 4595
- Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
- Bydlisko: BA-Okolie
Re: Default email klient
https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/email/
vyskusaj, neviem ci je zarucene, ze budu fungovat na kazdom telefone. instalacia je jednoducha: povolis instalaciu z neznamych zdrojov v nastaveniach.
vyskusaj, neviem ci je zarucene, ze budu fungovat na kazdom telefone. instalacia je jednoducha: povolis instalaciu z neznamych zdrojov v nastaveniach.
Re: Default email klient
Android 6.0.1 po instalacii mi appka s radostou vypisuje, ze emaili si mozem citat v aplikacii gmail a hned ma to tam presune 
|MB| MSI B450I Gaming Plus |CPU| AMD Ryzen 5 5600X |CPU's Cooler| AIO 140mm
|RAM| Kingston HyperX 2x16GB DDR4 3600MHz |GPU| AMD ASRock RX9060XT 16GB GDDR6
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K.
|RAM| Kingston HyperX 2x16GB DDR4 3600MHz |GPU| AMD ASRock RX9060XT 16GB GDDR6
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K.
Re: Default email klient
Alternativne riesenie je pridat externy ucet do gmailu, hoci to nie je uplne to iste.
Re: Default email klient
Ale mne ide o tu aplikaciu, email si viem pridat do gmail appky, alebo do akejkolvek inej appky z googleplay. Mne ide konkretne oto, mat tuto aplikaciu v mobile.
|MB| MSI B450I Gaming Plus |CPU| AMD Ryzen 5 5600X |CPU's Cooler| AIO 140mm
|RAM| Kingston HyperX 2x16GB DDR4 3600MHz |GPU| AMD ASRock RX9060XT 16GB GDDR6
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K.
|RAM| Kingston HyperX 2x16GB DDR4 3600MHz |GPU| AMD ASRock RX9060XT 16GB GDDR6
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K.
- killswitch
- VIP

- Príspevky: 4595
- Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
- Bydlisko: BA-Okolie
Re: Default email klient
tak co som si tak zbezne precital, tak proste tu staru AOSP app uz google utal a presmerovava na gmail appku. uprimne, vyskusal som vela emailovych klientov, ale gmail mi pride najvyladenejsi co sa tyka zakladnych funkcii. dobre skusenosti mam aj s BlueMail. je to zdarma bez reklam a ma to mrte funkcii https://play.google.com/store/apps/deta ... mail&hl=en
- kllr007
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 5707
- Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
- Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka
Re: Default email klient
google kompletne presiel na gmail.
co sa dalsich app tyka je to na vyrobcovi - sony ma svoj, Samsung ma svoj a pod. Zalezi aku znacku si mal predtým.
Ja dlhodobo fungujem na BB Hub, najlepsi email klient (sync bleskurychla, netaha baterku a funguje vzdy 100%).
co sa dalsich app tyka je to na vyrobcovi - sony ma svoj, Samsung ma svoj a pod. Zalezi aku znacku si mal predtým.
Ja dlhodobo fungujem na BB Hub, najlepsi email klient (sync bleskurychla, netaha baterku a funguje vzdy 100%).
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: nVidia RTX 5070Ti; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: ROG Strix 850W Gold Aura Edition; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
- HellAngel
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 13210
- Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
- Bydlisko: Turčianske Teplice
Re: Default email klient
Doporucujem bluemail, vyborny emailovy klient a je bez reklam
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
- Pepeb007xx
- Sponzor fóra silver

- Príspevky: 3391
- Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
- Bydlisko: NM
Re: Default email klient
dokonca aj na apple pouzivam radsej gmail miesto default klienta, co ti v nom konkretne nevyhovuje ak sa smiem spytat?
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
Re: Default email klient
Združenie gmail konta s firemnym. A ako som už písal v teme nižšie, Gmail maze stiahnuté emaili každý mesiac. Pretože na servery sa mazu kvôli setreniu miesta, hoci preto vymysleli pop3 ktorý vtom gmail nefunguje na každom mobile rovnako.
|MB| MSI B450I Gaming Plus |CPU| AMD Ryzen 5 5600X |CPU's Cooler| AIO 140mm
|RAM| Kingston HyperX 2x16GB DDR4 3600MHz |GPU| AMD ASRock RX9060XT 16GB GDDR6
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K.
|RAM| Kingston HyperX 2x16GB DDR4 3600MHz |GPU| AMD ASRock RX9060XT 16GB GDDR6
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K.
- lepermessiah
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 3056
- Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2010, 02:41
- Bydlisko: ZV
Re: Default email klient
a Outlook v mobile? ja v nom mam prave firemne mailove ucty, aby sa mi to neplietlo s Gmailom
Spoiler: ukázať
- molnart
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 7471
- Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
- Bydlisko: Bratislava/Samorin
Re: Default email klient
outlook je fajn, tiez ho pouzivam, ale ma uplne nestastne rieseny kalendar. gmail pokial mam moznost davam vzdy prec, ani gmail konto nepouzivam.
Spoiler: ukázať
- kllr007
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 5707
- Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
- Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka
Re: Default email klient
Skúšali ste ten BB Hub ? Naozaj po roku používania nemám najmenší problém.
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: nVidia RTX 5070Ti; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: ROG Strix 850W Gold Aura Edition; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10


