Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
Wakawaka
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Po 12. Mar, 2018, 15:17

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Wakawaka »

Pozor konspiracne nezmysly! Spoiler otvarajte len pre pobavenie.
Spoiler: ukázať
Róbert to v hlave nemá úplne pomätené. ľudia ma označia za konšpirátora, lebo ak nemajú ako vyvrátiť tvrdenie ste automaticky politicky nekorektný konšpirátor že áno, fašista alebo xenofób nebodaj, antisemitista :hysterical: :laugh: . Viem že iný názor na dnes neoplatí mať ale skúsim to:

V CZ médiách to krásne zhrnuli a jednoducho vysvetlili prepojenia nejestvujúceho 88 dôchodcu zapojeného v Týzdni, Smečku a Denníku N. Pán Alexej Fulmek nie je ani schopný nefigurovať u Soroša na web stránkach v USA, resp sa za to nehanbí.

Krásne zhrnuté je to tu: https://aeronet.cz/news/nejvetsi-sloven ... slovensku/

Dozorná rada MDIF: https://www.mdif.org/about-us/board-of-directors/

A ako sa tam dostal, keď niekto potreboval pôžičku v roku 1993 oslovila ho organizácia Džordža ktorá mu ponúkola že zafinancuje jeho rotačku na rozbehnutie businesu iba s 2% úrokom /v období roka 1993 bol úrok pre podnikateľov niekde na úrovni 20%/. No kto by to nebral? Odvtedy je vazalom Džordža a ovplyvňuje médiá v našej krajine a ľudia čo si nespoja informácie mu to žerú.

Takže či ste lavičiar alebo pravičiar, je úplne jedno koho budete voliť, tak či tak sa k moci dostanú prasce ktoré Vám kompletne vyžerú válov s názvom
rozpočet SR... Pokiaľ sa nenájde niekto kto naozaj neprijme zákon o hmotnej zodpovednosti politikov/ich lokajov v štátnej a verejnej správe/ tak sa tu bude aj naďalej rozkrádať... Mať ružové okuliare že za Bélu alebo Sulíka, Matoviča bude lepšie, tak sa veľmi mýli.

Protesty sú fajn, škoda že sú spolitizované :wallbash:
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7871
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

ale ved vsetci vieme, ze soros to tu dotuje ale z toho nevyplyva nic o "ovplyvnovani" verejnosti.
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6930
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa molnart »

wakawaka, gratulujem ze si sa to zaregistroval len preto aby si tu mohol sirit tvoje blbosti, asi pretaktovanie.sk je celkom relevantnym forom ze sa to niekomu oplati (alebo je to dvojita registracia nejakeho miestenho regulara?). to ze soros dlhorocne podporuje nezavislu tlac po celom svete je znamy fakt. rovnako ako to ze aeronet zasa financuju z ruska, s ovela okatejsou agendou
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
geroswen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1299
Dátum registrácie: So 03. Jan, 2015, 23:54
Bydlisko: Bratislava, Cifer

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa geroswen »

Dell M4500 - i7-920xm @3.87Ghz, quadro 1800m
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7871
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LordKJ »

tak jako posledne chceli rekonstrukciu / pad vlady
ANONYM_a7

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Prosím Vás konšpirácie typu zjem aj vlek si nechajte pre seba. Ani do spojleru to nepatrí a to neni o fóre ani o ničom inom. Wakawaka prvý príspevok a hneď toto - vôbec to nie je divné že si sa zaregistroval a postol na PRETAKTOVANIE fórum do politickej diskusie tento vyplod...o tom že je to maximálne nevhodné pomlčím.

Prosím ťa vezmi ten zvyšok dôstojnosti čo ti zostal, a buď si za svojím stoj a daj to ako normálny príspevok, alebo to vymaž...

Ďakujem za pochopenie.

AKože jasné, keď predseda vlády verejne vyhlási soroš, je to už príliš. Topiaci sa slamky chytá a on už fakt nemá o čo prísť, tak prečo nie? Ale aby tomuto verili ľudia, čo sú normálne zaradený v spoločnosti, toto mi hlava nebere. Starec, čo neudrží poriadne ani moč, v 21 storočí ovláda zemegulu... len preto, že ho to teší... ty vole... mam dosť. Verte čomu chcete, robte si čo chcete, ... ale aby sa niekto na IT fórum registroval len preto, aby pustil do spoileru výplod ... toto mi nejako nevychádza :help:


K reálnej situácii.

Hocikto, kto si je istý podporou občanov, nemá dôvod nesúhlasiť s predčasnými voľbami. Nedáva to zmysel prečo teda, ak sú si istí podporou prečo by nešli... veď to prinesie do strany prachy, obnoví dôveru, a keď vyhrajú znova nech si vládnu ďalších 20 rokov ;) Problém je že koalícia si plne uvedomuje, že fico tak masívne prerazil dno, že ani miliardár soroš mu nepomôže.

Piatok sa vidíme, soroš mi už za účasť na pochode poslal zálohu, zvyšok ževraj až po funuse nech nezdrhneme poza bučky ;)

geroswen: tebe odkazuje ze pošle až zajtra lebo nemá už na účte
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4592
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa killswitch »

do spoileru som mu to hodil ja, nech nie su tieto vyplody na ociach. kto sa chce pobvavit, ten si otvori spoiler :)
Používateľov profilový obrázok
zazracnedieta
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 62
Dátum registrácie: Ut 14. Mar, 2017, 22:43

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa zazracnedieta »

ten starucky pan financoval na slovensku jeden prevrat, jeho "kamarat" sa tym chvalil :) Simecka to povedal uplne otvorene, ze soros je jeho priatel a ze kebyze im nepomaha financne, tak by sa im nepodarilo dat dole meciara

To, ze sa sorosove mimovladky miesaju do politiky v inych krajinach je realne, netvrdi to len nejaky fico - trump, netanyahu, orban, klaus atd... ved sam aj soros polozil britsku libru ...... na slovensku su mimovladky sponzorovane sorosom prespikovane nasimi "politikmi" tak co sa tu akoze ideme robit, ze to tak nieje ? :) to nieje ziadna konspiracia, to je holy fakt

Ficova chyba je, ze s tym prisiel neskoro, mal sa pytat kisku na jeho stretnutie so sorosom minuly rok v septembri, to ze tam isiel kiska letiet cez pol zemegule koli ciganom z obce, tomu snad neveris ani ty :))))))
Ficovi sa vracia bumerang, v septembri 2017 sam zvysil z 15 na 30 milionov pre mimovladky ... momentalne je ale zaujimave sledovat kto si ake dresy oblieka, ako v tej pesnicke od elanu - dresy... ...

Media masiruju mozgy dalej, burcuju do ulic ...ale ulica to za nich nevyhra - na to ich tam chodi stale malo.... ovela viac ludi/volicov zvolilo salamovu metodu a ignoruju to....

jedine ako to teraz mozu zvratit je vyslovenim nedovery vlade, navrh uz je ... sam som zvedavy ako to dopadne, lebo fico podporu istu nema ......


Broslowski napísal: Po 12. Mar, 2018, 19:17 Prosím Vás konšpirácie typu zjem aj vlek si nechajte pre seba. Ani do spojleru to nepatrí a to neni o fóre ani o ničom inom. Wakawaka prvý príspevok a hneď toto - vôbec to nie je divné že si sa zaregistroval a postol na PRETAKTOVANIE fórum do politickej diskusie tento vyplod...o tom že je to maximálne nevhodné pomlčím.

Prosím ťa vezmi ten zvyšok dôstojnosti čo ti zostal, a buď si za svojím stoj a daj to ako normálny príspevok, alebo to vymaž...

Ďakujem za pochopenie.

AKože jasné, keď predseda vlády verejne vyhlási soroš, je to už príliš. Topiaci sa slamky chytá a on už fakt nemá o čo prísť, tak prečo nie? Ale aby tomuto verili ľudia, čo sú normálne zaradený v spoločnosti, toto mi hlava nebere. Starec, čo neudrží poriadne ani moč, v 21 storočí ovláda zemegulu... len preto, že ho to teší... ty vole... mam dosť. Verte čomu chcete, robte si čo chcete, ... ale aby sa niekto na IT fórum registroval len preto, aby pustil do spoileru výplod ... toto mi nejako nevychádza :help:


K reálnej situácii.

Hocikto, kto si je istý podporou občanov, nemá dôvod nesúhlasiť s predčasnými voľbami. Nedáva to zmysel prečo teda, ak sú si istí podporou prečo by nešli... veď to prinesie do strany prachy, obnoví dôveru, a keď vyhrajú znova nech si vládnu ďalších 20 rokov ;) Problém je že koalícia si plne uvedomuje, že fico tak masívne prerazil dno, že ani miliardár soroš mu nepomôže.

Piatok sa vidíme, soroš mi už za účasť na pochode poslal zálohu, zvyšok ževraj až po funuse nech nezdrhneme poza bučky ;)

geroswen: tebe odkazuje ze pošle až zajtra lebo nemá už na účte
AMD Threadripper 1950x | ENERMAX LIQTECH TR4 360 | Corsair 400C black | NZXT Hue+ pc lightning | 32GB DDR4 @2666MHz Vegeance LPX red | AORUS GeForce GTX 1080Ti eXtreme edition 11GB GDDR5X + AORUS GeForce GTX 1080Ti eXtreme edition 11GB GDDR5X | Asrock X399 Taichi | SSD Crucial 256GB @systemwin10pro64bit, 2x SAMSUNG 1TB | Samsung S27E500 27" Curved | Logitech illuminated keyboard | Logitech G502 proteus Spectrum | Roccat KANGA XXL | AKASA Pax Mate Plus
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4592
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa killswitch »

hej, proimigrantsky Soros tu robi revoluciu, aby sa k moci dostala protiimigrantska SaS, katolibanske Olano, ultra protiimigrantski Sme Rodina. :D
Používateľov profilový obrázok
Wakawaka
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Po 12. Mar, 2018, 15:17

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Wakawaka »

Nie je to za ucelom plodenia nezmyslov ako to niekto prepisal. Fakty su fakty. Proste to nezmenis. Jasne ze za to nemoze stary ujo. Na to je moc mala ryba. Chcel som skor poukazat nato ako funguje spomenuty dennik staci si nastudovat jeho historiu. To ze sa stavia do pozivie mienkotvorneho dennika mi pride zvratene vzhladom na hoaxove info co tam clovek najde. Ja som clovek ktory cita vsetko aj Smecko a ine weby a vyberem si z kazdeho zdroja to co mi dava zmysel. Slepo verit a naivne si mysliet ze spominane media neupravuju skutocnosti v prospech majitelov? To iste robia aj proruske weby napr HS a aj Aeronet ale clovek rozumny si vyberie a porozmysla nad tym. Bolo by fajn sa zamysliet a uvedomit si ze svet vonku nie je len ciernobiely. To ze mi moderator dal post do spojleru je trosku nechcem pouzit drsne slovo "primitivne" trosku zarazajuce ale budis. Bolo by fajn kedy diskusia vo vlakne viedla k diskusii a nie k hejtu a posmeskom. Od toho je demokracia, mat svoj vlastny nazor. To sa ale v dnesnej spolocnosti uz neuznava, vid cenzura medii a pod. Skoda ze sa k textu nik nevyjadril v normalnej podobe a nevyvratil fakty. PS: ak vam moja pritomnost tu na fore moc prekaza kludne mi dajte ban.. Pekny vecer zelam Peter Bratislava. Btw Putin meska s uhradou mojej fakturky :(.

Este k pistu Zazracnehodietata. Pripajam video:
https://youtu.be/fVkKawuV7iI
Ale asi aj toto je konspiracia....
Naposledy upravil/-a Wakawaka v Po 12. Mar, 2018, 20:43, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4592
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa killswitch »

kludne si maj vlastny nazor. pokial to ale budu konspiracne sracky, tak si ten nazor chod mat niekde inde. toto je sukromne forum a taketo veci tu nebudu.
Používateľov profilový obrázok
Wakawaka
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Po 12. Mar, 2018, 15:17

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Wakawaka »

Ale ved su prepojeny. Co je na tom konspiracne? Uviedol som len fakt ktory potvrdil aj samotny google.
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4592
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa killswitch »

Takychto platenych trollov, co zacnu od prveho prispevku drtit len naucenu agitku o politike uz som si uzil na roznych forach. Diskutovat sa s vami neda, pretoze vam unika kontext a neustale prekrucate fakty vo svoj prospech. Preto s tebou debatovat nebudem. Vsetky tvoje podobne prispevky budem davat do spoileru alebo rovno mazat. Ak uvidim, ze pre forum nie si prinosom a teda tvoj jediny zaujem je trusit hovna v politickej debate, tak dostanes ban. Ak si si nevsimol, tak toto je IT forum.
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6930
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa molnart »

zazracnedieta napísal: Po 12. Mar, 2018, 20:21 ten starucky pan financoval na slovensku jeden prevrat, jeho "kamarat" sa tym chvalil :) Simecka to povedal uplne otvorene, ze soros je jeho priatel a ze kebyze im nepomaha financne, tak by sa im nepodarilo dat dole meciara
dufam ze sa zhodneme ze to stalo za to.
zazracnedieta napísal: Po 12. Mar, 2018, 20:21 ved sam aj soros polozil britsku libru ......
tam nejaka politicka motivacia nebola, to bol cisty business, na ktorom zarobil tolko penazi ze ho zacali tlacit vycitky a zalozil nadacie po strednej europe s cielom urychlit navrat spolocnosti od komancov do civilizovaneho sveta, a potom sa to uz sirilo dalej. a pre mna zamna ak aj ma nejako sprostrekovane prsty v aktualnom diani tak mam silny pocit ze je na tej spravnej strane.
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 6074
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa wingo »

Jemný offtopic:
Práve sme sa dostali na stranu 486, dúfajme že aj na Slovensku pomaly začne zlatá éra ako to prišlo po 486 v IT sfére :)
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB Plus

Návrat na "Debata o všetkom"