Neprijemna skusenost

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
pavel
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 129
Dátum registrácie: Št 23. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Brezno

Príspevok od používateľa pavel »

Chcelo by to jasnu odpoved ,kto je to,mozno by sa potom sam ozval na fore,aby to objasnil.Ja osobne mam k tomuto foru a jeho uzivatelom doveru,myslim,ze ide mozno o nedorozumenie.
Phenom X3 8450,Tt Tower102 ,Gigabyte M750SLI-SW4,4x1GB Kingston Hyper X,2x500GB WD,DVDRW NEC 7170A,zdroj 500W,2x VGA Gigabyte GF8800GT SLI,zatial vsetko default.
Používateľov profilový obrázok
Hrochy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1069
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Modra

Príspevok od používateľa Hrochy »

No super, az priliz povedome reakcie
S tym nic nenarobis: ale mozes ho nenavidiet ako ja istu osobu a ... aj tak to nic nezmeni. No mozes sa ticho radovat z jeho nestastia :wink:
A ked sa nemas ako radovat bo o nom nic nevies, tak smola :(
Ale kazdy potrebuje niekoho nenavidiet: si viete predstavit svet bez pravnikov ? -> no nieco strasne, vsetci same stastie a spokojnost :E .
PS: u mna slo podobne o 300Sk a kamaratstvo znicene kvoli principom, nikto tych 300Sk nepotreboval a aj tak uz so sebou nerozpravame 2 roky.
V tvojom pripade to je len letmo znama osoba: tak do toho a bojuj :bash:
EDIT: redukcia smilikov
Spoiler: ukázať
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

taktiez priatelstvo znicene koli 20litrom benzinu co som kamosovi robil taxika
dalsi mi ide 9t a to by mi uz zilslo predsa len skoro pol roka bez poriadnej roboty cloveka natiahne poriadne

ale ide tu o princip a este koli 300 korunam tu niekomu sa sms vyhrazat a to mam doveru v kohokolvek na tomto fore co ma zhruba na 100 prispevkov, hlavne ked sa jedna o bazar a clovek dokladne opise danu vec. kam to ten svet speje?

inac kebyze sa tu niekto trosicku vyznal do pravnych kluciek nech sa mi potom prosim ozve na ss
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Príspevok od používateľa AjsTi »

Ked nepovie meno a on sa neprizna , tak si tu bude zrejme debatovat sam zo sebou. Ak sa boji ze z neho bude "praskac" je uplne nie na mieste. Prisiel si o prachy , od niekoho , kto tu zije v komunite. To sa nerobi. A ta sms ja dlzim jemu ci on mne , nech Ti ich da. Kde sme v Honolulu ? Apropo naco tu mame v bazare thread o nedoveryhodnych osobach ? A nezabudaj , miesto pobytu sa da najst , kamos ma kamosa a ten ma kamosa atd. keby uz o to islo a samozrejme mame este Uja Gugla;)
8F. Nepocujes , nevidis , nevies. GUGL nieje iba vyhladavanie , je to ZIVOTNA FILOZOFIA. GUGL som JA.
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa GABO »

No vravel som to len v skratenej podobe..ako vravi Ajsti..komunita a taketo veci. Ak takyto ludia chodia na Lanku kde mam veci hore dole, tak si nabuduce rozmyslim ci tam vobec pojdem a ci vobec takych ludi na Lanke chcem vidiet. To sa mozem rovno na tu Lanku vykaslat a zrobit stretnutie na chate ze...

To meno si zistim tak ci tak...v tomto som dost zasadovy.
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

ok po tolkom naliehani meno zverejnim, ide konkretne o uziavatela s nickom Inso....cela vec je v tom, ze som ho zobral na lanku (aj broslowskeho), lenze otec mal auto pokazene a musel si pozicat od sestry...a teda bolo treba kupit benzin, co ja si myslim je pochopitelne ved ide dokopy o vyse 400 kilometrov tam aj spat...no a pan inso mi ich jaksi nedal...veril som mu, ako snad kazdemu co tu je, a je tu tak dlho...popalil som sa...a navyse ako bonus, na lanke vypil 2 redbully tomerovi, za ktore sa ospravedlnil, ale nenahradil (apropo ospravedlnil sa aj mne)...a navyse, ked sa v sobotu zbieralo po 100sk na jedlo, on jaksi nedal, a este sa s tym v aute chvalil...jako fakt charakterny tip cloveka....a aby som nezabudol, dnes rano mi prisla dalsia SMS, ale vystupuje v nej tretia osoba, a tak to tu radsej nebudem rozpitvavat...stale cakam ci sa nevyjadri on osobne, kedze SMSky posiela...na margo: myslim ze takychto ludi vela nie je, toto je skor vynimka ktora potvrdzuje pravidlo...

PS: dakujem za pochopenie adminov, modov a gaba, necakal som ze to tu takto dlho vydrzi, dakujem...
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa GABO »

OK to by pre vysvetlenie stacilo vdaka. Myslim ze je rozumne to tu zamknut ...cez SS ta budem kontaktovat. Dik.
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555

Návrat na "Debata o všetkom"