Neprijemna skusenost pri kupe z bazaru

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od používateľa crux2005 »

erik napísal:to crux: preco by sa nemali iny vyjadrovat? v poslednej dobe sa to tu zacalo nejako extra obmedzovat :bored:
lebo tu bude bordel, flame, OT ako neviem este co ....

ja sa snazim byt tolerantny ale useri si to nevazia :(

a okrem toho najviac o tom vedia svoje Wizik a Inso
Naposledy upravil/-a crux2005 v Št 19. Okt, 2006, 21:07, upravené celkom 1 krát.
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

erik napísal:co na to povedat... podla mojho nazoru je wizik iba male decko, ktoreho zasobuju fotrovci, tak si nevie nicoho vazit a nevie co je to cestne slovo...
a ty erik zato ze mas viac rokov nez ja nemusis hned druhych posudzovat, sak omne nic nevies, nevies kto som, ani nic ... tak sa laskavo takychto poznamok prosimta zdrz ...
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
LoPiO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1474
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa LoPiO »

Inso napísal:
a este : preco ja mam byt ten podstivy ked ostatny niesu
:8O: :roll:
tak to si precitaj dvakrat aj trikrat po sebe :!:

No ja neviem preco tu mas byt poctivy :roll:
I found paradise, it`s Ibiza.
I found heaven at Decibel Outdoor festival - Beekse Bergen , ilvarenbeek, Netherland
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od používateľa crux2005 »

W!Z!K napísal:Ach jaj Inso Inso :D ... ty si jak male decko :D ... nevadi neriesim ta, pisali sme si cez ICQ a dohodli sme sa sa ze zarucak si vypytas od Gaba, Gabovi som pisal a odpisal ze nieje problem vydat novy zarucak, tak si pvoedal ze mu napises nech ti ho vystavy...takze so zarucakom namna nelez, no a tie prachy viem ze so nedal, je to moja chyba, uznavam, posli mi na SS cislo uctu a poslem ti 150sk ... spokojny? ... :o 8)
este nejake otazky ?
s pozdravom, crux.
erik
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 862
Dátum registrácie: Po 07. Mar, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa erik »

W!Z!K napísal:
erik napísal:co na to povedat... podla mojho nazoru je wizik iba male decko, ktoreho zasobuju fotrovci, tak si nevie nicoho vazit a nevie co je to cestne slovo...
a ty erik zato ze mas viac rokov nez ja nemusis hned druhych posudzovat, sak omne nic nevies, nevies kto som, ani nic ... tak sa laskavo takychto poznamok prosimta zdrz ...
ja iba dodam ze mas pravdu, neviem o tebe nic, ale to, co som napisal, som usudzoval cisto len z tvojho spravania... mozno sa mylim, ale pripadas mi tak, ako som pisal... to je odo mna vsetko...
Používateľov profilový obrázok
AjsTi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Št 31. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Ba-To

Príspevok od používateľa AjsTi »

Navrhujem LOCK. Aspon pokial sa to nevyriesi , potom si klido dajte aj cez drzku.
8F. Nepocujes , nevidis , nevies. GUGL nieje iba vyhladavanie , je to ZIVOTNA FILOZOFIA. GUGL som JA.
Používateľov profilový obrázok
Shoty
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1046
Dátum registrácie: Pi 07. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Myjava

Príspevok od používateľa Shoty »

Musim sa pripojit k teme na meno inso.stala sa mi pred 7 dnami takato vec s insom.
ponukal tu na predaj dosku v bazare DFI LAN PARTY,ozval som sa, pokecali sme cez ss a doska bola na cestu ku mne.vse vyrezalo bez problemu do doby az keD prisiel balik.doska nebola zabalena v ziadnej druhej krabici len original krabica od dosky v baliacom papieri.moc som to nechcel ani prebrat ale prebral som.po otvoreni doma som zistil ze chyba zarucak,to vie cloveka aj najedovat nie,no to nebolo vsetko.po namontovani dosky do bedne comp nic,ten problem som tu uz rozoberal.doska slapala len v druhom PCI expres slote,v prvom neni sanca.Pisal som INSOVI ze co mi to predal,on vravel ze doska u neho slapala v pohode v oboch slotoch.je mozne ze by sa postou poskodila doska tak ,ze by isiel len ten druhy pci expres slot? ja tomu neverim.INSO urcite vedel co predava,tato doska bola vyreklamovana u INSA pred 2 mesiacmi.zarucak mi poslal a dosiel az dnes konecne.dosku si uz vyreklamujem radsej sam.co si o tom vsetkom myslite.bola doska bez chyby alebo INSO vedel co predava
Shoty
Cpu: i7-2600K OC 4.7Ghz , Cooler: Scythe SCMG-5PCGH Mugen 5 , Mainboard: Gigabyte Z68X UD4 B3 , Ram: Kingston 4x4GB 1333Mhz , Gpu: RTX EVGA 2060 Super 8Gb , SSD: Samsung 850 EVO 250GB , HDD: 2x500GB Western Digital green power , Zdroj: SeaSonic FOCUS 750w , Monitor: Zatiaľ HP 22" w2207h
Používateľov profilový obrázok
lubo188
Ban
Ban
Príspevky: 283
Dátum registrácie: Ne 07. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: Revuca(20)

Príspevok od používateľa lubo188 »

Shoty napísal:Musim sa pripojit k teme na meno inso.stala sa mi pred 7 dnami takato vec s insom.
ponukal tu na predaj dosku v bazare DFI LAN PARTY,ozval som sa, pokecali sme cez ss a doska bola na cestu ku mne.vse vyrezalo bez problemu do doby az keD prisiel balik.doska nebola zabalena v ziadnej druhej krabici len original krabica od dosky v baliacom papieri.moc som to nechcel ani prebrat ale prebral som.po otvoreni doma som zistil ze chyba zarucak,to vie cloveka aj najedovat nie,no to nebolo vsetko.po namontovani dosky do bedne comp nic,ten problem som tu uz rozoberal.doska slapala len v druhom PCI expres slote,v prvom neni sanca.Pisal som INSOVI ze co mi to predal,on vravel ze doska u neho slapala v pohode v oboch slotoch.je mozne ze by sa postou poskodila doska tak ,ze by isiel len ten druhy pci expres slot? ja tomu neverim.INSO urcite vedel co predava,tato doska bola vyreklamovana u INSA pred 2 mesiacmi.zarucak mi poslal a dosiel az dnes konecne.dosku si uz vyreklamujem radsej sam.co si o tom vsetkom myslite.bola doska bez chyby alebo INSO vedel co predava
Shoty
musim stebou suhlasit od insa som kupoval chladic vf 900cu (je to asi ten co sa prebelal na zaciatku threadu )dohodli sme sa cez ss a poslal mi ho pisal ze je vzaruke tak som mu napisal aj nech nezabudne pribalit zarucny, potom mi chladic prisiel a samozrejme zarucny list u neho nebol v pondelok som mu hned pisal a odpisal ze ho posle ale uz je pomali piatok a nemam ani zarucak ,tak ta ziadam inso cez tento thread aby si mi ho co najskor poslal aby neboli kvoli tomu zbytocne problemy, len tolko
PC by lubo188 ++socet LGA775++ CASE: Thermaltake WinGO V7000a CPU: Intel® Core 2 Duo E6300@3115mhz coled by BIG TYPHOON MB: ASUS P5B DELUXE RAM: Kingston 667mhz@890mhz 2.0V 5-6-6-15 1GB VGA: Sapphire Radeon x1900xtx 512MB PSU: Seasonic M12-600W HDD: Samsung SV1203N ATA 120GB MOUSE: Logitech G5
++++++++++++++++++++++ CS 1.6 NONSTEAM +++++++++++++++++ hs_MASTERs l l1 +++++++++++++++++++ U.G.L.
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

jakoze inso, ty si mi peniaze mal dat hned po dovezeni a na RUKU....to ze si nemal je tvoja chyba, boli sme dohodnuty ze to bude nieco stat...a zaroven si myslim, ze pre teba ako cloveka ktory chodi do egypta na all inclusive dovolenky asi 300sk problem nie je....bohuzial ci skor nastastie, je nie som z bohatej rodiny, a 300sk pre mna nieco znamena, makal som cez prazdniny na to cely den...tak inso ja uz neviem, ako obranu na to ze mi dlzis 3 kila spravis toto, jako fakt si osobnost...
Inso
Ban
Ban
Príspevky: 157
Dátum registrácie: St 03. Aug, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa Inso »

TO: SHOTY mysli si co chces ja som ta neoklamal.zarucak som poslal v utorok rano.ja za to nemozem ze posta je taka rychla.. druha vec lUBO: ten zarucny pytam od gaba uz asi 2tyden ale on mi vzdy napise ze nema cas alebo nieco.tak ja za to nemozem inak neviem naco ti je na chladic zaruka.ale ak chces napis gabrieloui on ti ho mozno posle
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

Inso napísal:druha vec lUBO: ten zarucny pytam od gaba uz asi 2tyden ale on mi vzdy napise ze nema cas alebo nieco.tak ja za to nemozem inak neviem naco ti je na chladic zaruka.
Takze iba jedna vec. Ak chces nieco hadzat na Gaba, tak si to dvakrat dobre rozmysli. Gabo je normalny zamestnany clovek, ktory musi pracovat a nie riesit, ze niekto stratil zarucak. Je to len jeho dobra vola, ze vam ich vobec druhykrat vystavuje. Takze toto si prosimta druhykrat odpusti.

A to, ci je niekomu alebo nie je niekomu dobry k chladicu zarucak, to je jeho vec a ty ako predavajuci by si mu mal k tomu tieto veci prilozit.

K ostatnemu sa nevyjadrujem.
Inso
Ban
Ban
Príspevky: 157
Dátum registrácie: St 03. Aug, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa Inso »

CrakeN napísal:
Inso napísal:druha vec lUBO: ten zarucny pytam od gaba uz asi 2tyden ale on mi vzdy napise ze nema cas alebo nieco.tak ja za to nemozem inak neviem naco ti je na chladic zaruka.
Takze iba jedna vec. Ak chces nieco hadzat na Gaba, tak si to dvakrat dobre rozmysli. Gabo je normalny zamestnany clovek, ktory musi pracovat a nie riesit, ze niekto stratil zarucak. Je to len jeho dobra vola, ze vam ich vobec druhykrat vystavuje. Takze toto si prosimta druhykrat odpusti.

A to, ci je niekomu alebo nie je niekomu dobry k chladicu zarucak, to je jeho vec a ty ako predavajuci by si mu mal k tomu tieto veci prilozit.

K ostatnemu sa nevyjadrujem.
CRACKEN A TY O cOM?JA SOM LEN NAPiSAL ZE GABRIEL ZATIAl NEMAL cAS MI ZNOVA VYSTAVIt ZARUCNY LIST.TOT VsE A HLAVNE TO BOLA ODPOVED NA TU WIZIKOVU ODPOVED ZE ON S TyM UZ NIC NEMa.ZE TO MaM RIEsIt CEZ GABA.KEBY BOL ZODPOVEDNy A POSLAL BY TO CO SluBIL TAK BY SA NIC Z TOHTO NEMUSELO DIAt
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

Inso napísal:CRACKEN A TY O cOM?JA SOM LEN NAPiSAL ZE GABRIEL ZATIAl NEMAL cAS MI ZNOVA VYSTAVIt ZARUCNY LIST.TOT VsE A HLAVNE TO BOLA ODPOVED NA TU WIZIKOVU ODPOVED ZE ON S TyM UZ NIC NEMa.ZE TO MaM RIEsIt CEZ GABA.KEBY BOL ZODPOVEDNy A POSLAL BY TO CO SluBIL TAK BY SA NIC Z TOHTO NEMUSELO DIAt
a keby si bol zodpovedny ty, a spraval sa ako normalny clovek, tak sa uz vobec NIC nemuselo diat...
Používateľov profilový obrázok
lubo188
Ban
Ban
Príspevky: 283
Dátum registrácie: Ne 07. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: Revuca(20)

Príspevok od používateľa lubo188 »

a preco si ma klamal ze nevies kde si dal fan mate, ked vobec ho nemas a ma ho wizik ,ten zarucny list chcem kazdopadne ,ty si mi ho predal a ja som sa pytal pred tym ci je pri tom zarucny list povedal si ze je takze neviem o com hovoris ,cakam ze mi zarucny list posles
PC by lubo188 ++socet LGA775++ CASE: Thermaltake WinGO V7000a CPU: Intel® Core 2 Duo E6300@3115mhz coled by BIG TYPHOON MB: ASUS P5B DELUXE RAM: Kingston 667mhz@890mhz 2.0V 5-6-6-15 1GB VGA: Sapphire Radeon x1900xtx 512MB PSU: Seasonic M12-600W HDD: Samsung SV1203N ATA 120GB MOUSE: Logitech G5
++++++++++++++++++++++ CS 1.6 NONSTEAM +++++++++++++++++ hs_MASTERs l l1 +++++++++++++++++++ U.G.L.
gebo
Ban
Ban
Príspevky: 266
Dátum registrácie: St 28. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Petrzalka

Príspevok od používateľa gebo »

prislusentvo ci zaruka je sucast tovaru, pokial vam dodany nebol ako ste boli dohodnuty, tak ide o podvod

kedze aj to ma hodnotu, pytaj vratenie penazi, za nedodrzanie obchodnej dohody (samozrejme mu posli nekompletny tovar spat)
PC: E8200@4GHz,P5K Premium,2GB 1066 Aeneon cl5,9800GTX,22" Samsung 225BW Repro, 2xSamsung 750GB F1, Pioneer DVR-212,Fortron Epsilon 700W,Avance C001, 2xUV Lampa, UB kable
NB1: ASUS Z71Vp+
NB2: ASUS M68Ne
HTPC: miniPC aOpen (PM735,512MB,HDD 60GB), 32" Hyundai Q321
konzola: XBOX360 Premium

Návrat na "Debata o všetkom"