Nie nespojim si 2+2 , lebo ziadne 2+2 nie je. Skutocne netusim o com dookola splietas. Okrem teba zjavne nikto, tak nemaj vyplody. A ak, tak odcituj kde som niekedy pisal nieco o 30 Hz, ze niekde stacia ci co to. Tak ak si taky seriozny ako sa tvaris, tak ocakavam citaciu. Dakujem.
Tvoj subjektivny nazor je ocividne mimo ked je zjavne proti faktom.
Napr. tu si mozes v recenziach precitat nieco o zobrazeni pohybu a porovnat plazmy Panasonic s hocijakym LCD. Odstavec Motion resolution. Schvalne, na urovni koľkych riadkov je zobrazenie ostrosti pohybu LCD a plazmy.
https://www.hdtvtest.co.uk/news/category/reviews
Takisto ti zopakujem nastuduj si nieco o fungovani jednotlivych technologiach zobrazenia pohybu, a ako ich vnima oko a mozog. Dokonca ti aj pomôžem s hľadanim, na Value electronic (ty ako veľky znalec isto vieš o čo ide, predpokladam dokonca že si tam medzi nimi sedel

) to pred par rokmi riešili.
https://www.youtube.com/watch?v=w0qQMvMkqws&t=682s
Zruba od 11:20 sa rieši a vysvetľuje prečo je plazma lepšie zobrazovadlo pohybu. A chlapik spomedzi prisediacich vysvetľuje (a spravne) ako funguje ľudsky zrak a mozog a ako vnima jednotlive technologie.
Takisto nam iste rad vysvetlis, preco prečo keď je LCD take dokonale zobrazovadlo pohybu, pouzivaju vyrobcovia technologie ako backlight blinking, impulse mode..., ktore aj podla ich slov imituju spravanie plazmy, pre lepsie zobrazenie pohybu. Isto sa aj vyrobcovia TV radi priucia.
Ocakavam teda fundovane, nepriestrelne argumenty, ktore to všetko vyvratia.
