Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
warrior606
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ut 20. Aug, 2013, 17:55
Bydlisko: Legan, IRL

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa warrior606 »

Jednoduska napísal: Št 13. Dec, 2018, 18:27 budem asi vyberat medzi Hondou FRV a <> grand Scenic, popripade nieco podobne :)
Esteze je to cisto subjektivne ale je poznat ze mas rad netypicky dizajn :laugh:
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6991
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

inzerat na predanie auta daj rovno cim skor a s kucom sa dohodnes ze predaj bude na jar napr. je sice mozne ze predas hned ale aby si mal prachy ready ked najdes auto, co chces kupit. aby ti ho niekto nevyfukol kym predas drobca
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5786
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Jednoduska »

warrior,
ano, veru mam rad specificky dizajn, ako som davnejsie pisal tyka sa to chvalabohu iba aut, zeny lubim standardnych tvarov :-D

Stefan,
ja predam auto ked ho realne budem predavat, nie som typ vybavovaca, nerobi mi to radost. davam este menit plato v kufri v ramci zvolavacky, nahodim zanovne letne gumy, vylestim ho vytepujem. tesim sa, ked uz urobim niekomu radost :-)
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6991
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

Tak co nastane ked najdes auto, co chces kupit ale swift nebude predany?to myslim. By si neveril ako sa ludia viac tesiazimnym gumam. Ze nemusia kupovat.letne kazdi bere za samo
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5786
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Ved tie zimne ku auto dostanu, ze pride jar neznamena, ze ich vyhodim :)

Nic sa nestane, nekupim ho , kupim ine potom. zatial ste swifta drzim nech ho mozes skusit na bukovec :)
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6991
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

no dnes idem do turecka na 2 tyzdne, ta kvoli mne nemusis bratu. ja len ze dobre auto ked sa ti neskytne a nebudes mat love, budes uber nadavat. ak ma ist prec swift, podla mna cim skor tym lepsie :) ale its up to you, ten sportsvan golf si cekoval? podla mna velmi zaujimava volba
https://auto.bazos.sk/inzerat/91759728/ ... i-85kW.php
dedko sa asi staral, ale to fsi 1.6 netusim co to zac, som ani nevedel ze daco take existovalo. maly najazd km.
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5786
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Jednoduska »

ja ked vidim fotky interieru z VW group tak okamzite starnem o 20 rokov, je to subjektivne ale tam nevidim jeden dovod na usmev, ziadna farba, ziadna krivka, 50 shades of gray. Neviem preco ale mam ku tomu odpor, od cca 2011 vyssie uz ej to lepsie ale toto by som proste nekupil, subjektiny nazor.

Taktiez, za 2005 rocnik auto aby som dal 5-6k to by muselo mat pridanu hodnotu nejaku, ci vacsie/silejsie/luxusnejsie bezpecnejsie. v tomto toho vela nevidim.

Ale ano, golf+ prakticke a zvonku pekne auto ale ja ten interier nedam prosto. a za ten peniaz v tej kategorii radsej FRV, viac muziky a 1.8 VTEC popripade 2.2 diesel omnoho viac dynamiky.
Používateľov profilový obrázok
warrior606
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ut 20. Aug, 2013, 17:55
Bydlisko: Legan, IRL

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa warrior606 »

golf+ o nicom ako cely koncern :D mal som viacero vw vozitok ale uz som s nimi skoncil. Momentalne spokojnost s fordami (C a S-max) ale zenin c-max pomalicky dosluhuje takze asi pojde prec a namiesto neho asi novsi model lebo spokojnost, s-max vydrzi este par rokov a ked sa bude menit tak urcite za novsi.

Jednoduska: Urcite radsej hondu ako akykolvek renault, citroen a podobne francuzke "zihadla" aj tak su to len skrupiny na kolesach... trosku zafuka vietor a hadze to zo strany na stranu. Inak je skoda ze som nevidel hondu stream na sk lebo jeden cas som rozmyslal aj nad nou a je tu aj sanca ze zene necham s-max a ja zoberiem stream pre seba :)
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5786
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Jednoduska »

no Ford ma (alebo skor mal) velmi prekvapivo siroku ponuku MPV, B,C,S,Galaxy, ozaj kazda velkost.

mne by aj ten B max stacil ale trojvalec ma nijako nevie presvedcit. C max tiez pozeram ako potencionalneho kadeta, na S nemam budget v normlanom rocniku. Ak chces na jar mozem kupit od teba :D
Používateľov profilový obrázok
warrior606
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ut 20. Aug, 2013, 17:55
Bydlisko: Legan, IRL

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa warrior606 »

No to by ti asi bolo zbytocne kedze tu (Irsko) sa jazdi vlavo :D B-max urcite nie ten je na podvozku fiesta je to fakt male mozno este v klude pre dochodcov ktory sa nemusia zohynat do auta pri nastupovani. C-max je uz postaveny na focuse a to je to minimum pre rodinu aspon podla mna. S-max to je ideal pre rodinu z dvomi detmi a ked su tri tak asi skor galaxy niezeby sa do smaxa nevosli ale je to skor o komforte. Neviem po com idu na sk s-maxy ja mam rocnik 09 a nemam najmensie problemy a to mam diesel :D Servisovany je pravidelne tak uvidim casom. Inak ford to ma fakt pekne pokryte cely rad mpv podla velkosti.

Tie hondy nie su zle jedine ked som pozeral ponuku tak tie vybavy su dost o nicom. Ja uz auto bez koze nechcem lebo sa ovela lepsie cisti po detoch ako textil :D
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5786
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Jednoduska »

no to IRL som si veru nevsimol :D ale za to dobra cena a mozem jazdit na cigana s pravym volantom hh.

pacia sa mi C maxi od 2011 po facelifte, ja aj dumem ze ten budget o 1-2k navysim lebo za 6-7 su dost lepsie ponuky ako za 5. no uvidime co za moznosti novy rok prinesie :)
Používateľov profilový obrázok
warrior606
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ut 20. Aug, 2013, 17:55
Bydlisko: Legan, IRL

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa warrior606 »

Nemusis na cigana :) uz si nepamatam presne cenu ale bezne sa to prehadzuje :) treba tam akurat druhu palubovku a predne svetla inak nic.

Pokial mas moznost tak urcite radsej prihod tie po facelifte su celkovo lepsie aj z konektivitou aj vsetkym. A maju aj trosku lepsi podvozok tak sa to da celkom dobre opriet do zakrut. Akurat nesmie zena sediet vedla lebo za to kibicovanie to nestoji :D :D
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6991
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

Jednoduska ale nechaj daco aj na rezervu litrik napr. A bojovnik ma pravdu.tiez bez koze nekupim nic. Dnes manzelka rozliala slepaci vybar pri krmeni a kebyze to ide na latku ta odpadnem. A kde tam este kopacne zo zadu spolujazdca. Ale podla mna skoncis pri suv
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5786
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Preco by som skoncil pri jednom z najmenej logickych konceptov automobilu? :-D
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 6074
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa wingo »

SUV - veľké zvonku, malé zvnútra, ideálne pre rodinu :D
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB Plus

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"