02 biely web problemovy huawei?

Všetko o sieťach, nastaveniach, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
annyola
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Po 10. Mar, 2008, 14:00

02 biely web problemovy huawei?

Príspevok od používateľa annyola »

caute
kolega riesi vypadky webu, ja sa chcem spytat...jedna sa mi hlavne o stream

po zapojeni Nwifi routra za ich huawei je rychlost citelne vyssia, cez neho nameram aj 10, 12
inac ich huawei meria 2.5mega a pod...
otazka
1, sanca ze je huawei vadny kus je zrejme vysoka, neviem ako sa sprava ludom ktori ho maju
resp preco to spomalenie ledva 2.5 mega na merani, kontrolka 5g ani nesvieti, 2g blika. stranku ledva nacita

2, live stream z napr stv, ta3, serialy online taha pohodlne...ale musim mat pripojeny svoj wifi router.
ked pripojim wifi na huawei, rychlost pada ako je spomenute, riesenie riesit stream kablom je docasne....

co je ale vecsi problem, ked pripojim HDMI kabel z notbuku na telku jediny trafic ktory mam napr TA3 hned zamrzne, jednoducho cez HDMI to nejde, ci mam svoj wifiR alebo huawei

aky vplyv ma hdmi kabel na tranfer dat z NTB na Telku?
dik za pomoc
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: 02 biely web problemovy huawei?

Príspevok od používateľa HellAngel »

hdmi vplyv nema, ale to v akom rozliseni to vysielas v notebooku a v akom na TV uz ma. Moze byt, ze v notebooku pozeras video v mensom rozliseni a kvalite a v telke opacne. Vyzsia kvalita, znamena ze potrebuj vacsi datovy prenos.
5G? nie nahodou 4G? v zmluve mas napisane aku mas mat rychlost na danom mieste. ak ju nemas treba to riesit s O2.
NB: Asus ROG Strix G16

Návrat na "Siete"