Youtube Autorske práva

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Eddy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 542
Dátum registrácie: Pi 05. Máj, 2017, 17:53
Bydlisko: Košice-Okolie

Youtube Autorske práva

Príspevok od používateľa Eddy »

Zdravičko mam k dispozícií bratove krstiny kde som video spracovával ja no niekde v polovici oslavy sa prehravaju pesničky cez youtube priamo na oslave a video ktoré som momentálne nahral na YouTube bolo označené ako porušenie autorských práv dá sa to nejako vyriešiť nechcem to spenažit ani nič podobne chcem to iba mat klasicky na YouTube niekto nejaké rady ?
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6770
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Youtube Autorske práva

Príspevok od používateľa molnart »

oznacili alebo aj zablokovali video? mas video nastavene ako sukromne alebo je verejne dostupne? mne sa zda ze youtube toto riesi poslednu dobu celkom rozumne, ma algoritmy ktore indentifuju drzitela autorskych prav a jedine co robia ze pripadne prijmy z videa nedostavas ty ale drzitel autorskych prav. aspon tak to chapem ja. ja mam nahrate priamo pesnicky kde nic ine nie je iba song, prípadne nahrávky z koncertov a nie je to blokovane. je ale asi rozdiel ci mas tam hudbu od Enslaved alebo Katy Perry ;)
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
Eddy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 542
Dátum registrácie: Pi 05. Máj, 2017, 17:53
Bydlisko: Košice-Okolie

Re: Youtube Autorske práva

Príspevok od používateľa Eddy »

Momentálne je video nezaraditelne nepublikoval som ho ale video je už blokované nechápačka mam tam asi 7 pesničky kde su porušene autorske práva ako to poriešit ?

Návrat na "Debata o všetkom"