Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

porovnavas jedneho debila z bielej dielne s roznymi debilmi z tmavej dielne. ofc ze ti vyjdu rozne cisla.
porovnaj teda skupinu debilov z bielej dielne a vyjde ti, ze tie cisla budu ine. mozno daleko vyssie.
neyvberaj si len to co ti vyhovuje.
tu si mozes o tom precitat viac, ako to maju v us napr.
https://www.vox.com/world/2017/10/2/163 ... rism-islam
In fact, between 2001 and 2015, more Americans were killed by homegrown right-wing extremists than by Islamist terrorists, according to a study by New America, a nonpartisan think tank in Washington, DC.
v eu tie statistiky nebudu o nic moc rozdielne.
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
bepetko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 562
Dátum registrácie: Št 11. Apr, 2019, 11:08
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa bepetko »

A nerozhodol súd niekoľkokrát, že "Kiskovci" používali úžernícke praktiky?
Ach tie slovenské mamičky
shiro napísal:blba mamicka s kocikom sa mi vdrbe do cesty a pre istotu kocikom napred, nech najprv zrazim dieta a mam o to vacsi trest....
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5392
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa kllr007 »

paranoid.asian napísal: Št 20. Feb, 2020, 13:27 porovnavas jedneho debila z bielej dielne s roznymi debilmi z tmavej dielne. ofc ze ti vyjdu rozne cisla.
porovnaj teda skupinu debilov z bielej dielne a vyjde ti, ze tie cisla budu ine. mozno daleko vyssie.
neyvberaj si len to co ti vyhovuje.
tu si mozes o tom precitat viac, ako to maju v us napr.
https://www.vox.com/world/2017/10/2/163 ... rism-islam
In fact, between 2001 and 2015, more Americans were killed by homegrown right-wing extremists than by Islamist terrorists, according to a study by New America, a nonpartisan think tank in Washington, DC.
v eu tie statistiky nebudu o nic moc rozdielne.
Aha takže podľa teba máme tu dosť svojich či sa zabíjajú, dajme knjim ešte pár miliónov s netolerantnym náboženstvom. Však čo. A samozrejme EU je čierna diera s neobmedzenými zdrojmi takže kľudne celý kontinent sa tu ešte zmestí.

Opýtam sa opäť, keby situácia bola opačná, vítali by nás tam rovnako ?
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
Používateľov profilový obrázok
bepetko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 562
Dátum registrácie: Št 11. Apr, 2019, 11:08
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa bepetko »

počúvate niekto ?
https://www.rtvs.sk/televizia/live-nr-sr
prečo títo ľudia ešte nemajú prestrelené kolená?
Ach tie slovenské mamičky
shiro napísal:blba mamicka s kocikom sa mi vdrbe do cesty a pre istotu kocikom napred, nech najprv zrazim dieta a mam o to vacsi trest....
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

a co tak naucit ludi k tolerancii, aby sa nesirila nenavist a ludom prestalo prepinat in general. tu napr na sk je problem, ze kazdy ma problem, so vsetkym a ma potrebu sa starat do vsetkych a o ovsetkych, len nie a nie sa starat sa o vlastnu rohoz.
edit : toto je uplne na dlhu debatu, lebo ludom prepina z vela veci nie len to, ze je inej farby napr. samozrejme.

afaik, tu sa ziadne vojny nevedu, naco sa pytas uplne sprostosti? keby bolo keby.
ale ok.
som si isty, ze su tam ludia, ktori by nas privitali bez ziadnych problemov, rovnako ako sa o to snazi/la eu.
a som si uplne isty, ze su tam prepati kki, ktori by robili vsetko preto, aby tam nikto nemohol prist.
boli by tam blbeckovia, co by rozpravali ako sulozia s cirkevnou najvyssou bytostou
boli by tam blbeckovia, zhrozeni z toho, preco ako prvi dosli muzi obleceni v slusnych veciach a s mobilmi
boli by tam zmrdeckovia z eu, ktori by tam chodili provokovat a robit zle meno pre slusnych eu ktori potrebuju ozaj pomoct
boli by tam ludia, ktori by nepotrebovali utekat pred vojnou ale utekali by tam za vidinou lepsieho zivota
tym som si uplne isty.
takze, kam si sa chcel dopatrat touto svojou otazkou?

bepetko, nejaky zdroj k tomu uzernictvu?
a kto ma mat prestrelene kolena?
Naposledy upravil/-a paranoid.asian v Št 20. Feb, 2020, 15:51, upravené celkom 1 krát.
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
bepetko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 562
Dátum registrácie: Št 11. Apr, 2019, 11:08
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa bepetko »

už mi linky na tie rozsudky nefungujú. Rok cca dozadu som ich čítal.
Ach tie slovenské mamičky
shiro napísal:blba mamicka s kocikom sa mi vdrbe do cesty a pre istotu kocikom napred, nech najprv zrazim dieta a mam o to vacsi trest....
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5392
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa kllr007 »

Tak ich chod učiť tolerancii. Ideálne sa výber s priateľkou večer poprechádzať po uličkách Nemecka a pod, nájdeš tam kopec ktorým budeš môcť kázať o tolerancii.
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

zasa tento dookola vytahovany akoze argument. uz by to chcelo nieco nove vymysliet.
nemusim ani chodit do nemecka, staci ist prejst po obchodnej v ba.
mal som problemy len a len s bielymi cely zivot, a nie len na sk ale i v susednych cechach a v podstate vsade kde som nejaky cas zil a pracoval (v ramci eu)
a teraz co?
este raz, co to ma spolocne s vyznavacmi ineho boha ako je ten tvoj napr.? (ak v nejakeho veris teda)
ak sa nevie niekto spratat do svojej koze nech je akejkolvej farby, tak na to su predsa zakony, ktore platia pre kazdeho rovnako.
takze este raz, kam si mieril tou otazkou?

bepetko, myslel som si.
Naposledy upravil/-a paranoid.asian v Št 20. Feb, 2020, 16:28, upravené celkom 3 krát.
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
bepetko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 562
Dátum registrácie: Št 11. Apr, 2019, 11:08
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa bepetko »

Ach tie slovenské mamičky
shiro napísal:blba mamicka s kocikom sa mi vdrbe do cesty a pre istotu kocikom napred, nech najprv zrazim dieta a mam o to vacsi trest....
Sugyi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 480
Dátum registrácie: Št 24. Nov, 2011, 15:17

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Sugyi »

bepetko napísal: Št 20. Feb, 2020, 15:48 už mi linky na tie rozsudky nefungujú. Rok cca dozadu som ich čítal.
Ok, Kiska nie je svaty. Ale tusim kopes len do neho. Ktory teda podla teba je svatejsi?

Strasite tymi migrantmi ale presne ako paranoid.asian pise, tiez som sa zatial v zivote viacej bal bielych. Proste niektori ludia su menej tolerantni ako ini. Avsak ked sa niekomu nieco nepaci a posomre si je jedna vec. Ked pritom uz vytahuje nasilie je vec druha.
maniak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1946
Dátum registrácie: So 31. Jan, 2009, 00:41
Bydlisko: Kittsee, Rakusko

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa maniak »

bepetko: len na doplnenie, Kiskovci predali Quatro v 2004: https://www.etrend.sk/firmy/prekvapenie ... uatro.html
FVE 12.45 kWp V/Z
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5392
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa kllr007 »

paranoid.asian napísal: Št 20. Feb, 2020, 16:00 zasa tento dookola vytahovany akoze argument. uz by to chcelo nieco nove vymysliet.
nemusim ani chodit do nemecka, staci ist prejst po obchodnej v ba.
mal som problemy len a len s bielymi cely zivot, a nie len na sk ale i v susednych cechach a v podstate vsade kde som nejaky cas zil a pracoval (v ramci eu)
a teraz co?
este raz, co to ma spolocne s vyznavacmi ineho boha ako je ten tvoj napr.? (ak v nejakeho veris teda)
ak sa nevie niekto spratat do svojej koze nech je akejkolvej farby, tak na to su predsa zakony, ktore platia pre kazdeho rovnako.
takze este raz, kam si mieril tou otazkou?

bepetko, myslel som si.
Ano ? Bed Len na našom malom Slovensku vieme že to nieje pravda, a to tu máme tých cigánov len mizivé percento oproti počtu migrantov v EU.
Ja nepíšem že zlý zlý islamisti. Ja píšem že súčasná politika migracie je proste nezvládnuta a do budúcna nezvládnutelna.
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

fakt sa chces porovnavat s niekym kto ma startovaciu ciaru v osade, alebo niekde v slume?
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2269
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa materik »

SMER prepad, Olano rastie, kotleta pada, Kapitan je von, Ha ra bin ledva cez 3%. Ak este nemate prieskum, SS s mailom
PC -> Topping E30 -> Topping L30 -> Beyerdynamic Amiron Home / Microlab B77
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa beardie »

bepetko napísal: Št 20. Feb, 2020, 15:48 už mi linky na tie rozsudky nefungujú. Rok cca dozadu som ich čítal.
prve sudy boli asi 3 roky po tom, co to Kiska predal

Návrat na "Debata o všetkom"