ucet banka po 26.

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5685
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Diablo1st napísal: Ut 04. Aug, 2020, 21:41 Unicredit má stále u-Konto zadarmo, ak tam budeš posielať aspoň 400€ mesačne. Pre mňa najväčší benefit u-Konta je, že môžeš vyberať peniaze bez poplatku z hocijakého bankomatu.
To som veru netusil o vyberoch, to je jeden z dovodov preco mam Mbank, ziadne hladanie spravneho bankomatu, vzdy vyber zadarmo.

Aj vedenie uctu pokial viem ale nesledujem to uprimne. dobre vediet, Uni bude mozno dalsia.
Používateľov profilový obrázok
ArAsHiT
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 622
Dátum registrácie: St 07. Sep, 2011, 15:06
Bydlisko: Bratislava

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa ArAsHiT »

Ak chceš mať relatívne modernú banku s dobrým internetovým bankovníctvom cez ktoré vybavíš takmer všetko, tak mBank (podmienka zaplatiť 70€ mesačne kartou).

Ak ti nevadí archaická banka s príšerným internetovým bankovníctvom, ktorá má aj pobočky, tak UniCredit (podmienka príjem minimálne 400€ mesačne).
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10031
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa stiv »

A kde inde by si v mbank vybavil vsetko ked nie cez net? V mobilnej apke nie, pobocky su 3 na vychodnom slovensku a nemaju tam cash. :D
.
liqua1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 430
Dátum registrácie: So 24. Jan, 2015, 16:58

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa liqua1 »

Unicredit pre nove ucty uz ma iba prve 2 vybery zadarmo.
Používateľov profilový obrázok
ArAsHiT
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 622
Dátum registrácie: St 07. Sep, 2011, 15:06
Bydlisko: Bratislava

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa ArAsHiT »

stiv napísal: Ut 04. Aug, 2020, 22:51 A kde inde by si v mbank vybavil vsetko ked nie cez net? V mobilnej apke nie, pobocky su 3 na vychodnom slovensku a nemaju tam cash. :D
No vidíš, ani UniCredit tých pobočiek nemá najviac a tam bez nich nevybavíš absolútne nič. Internet banking tam je len na zadávanie platieb.
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5685
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Ja nemam v mbank problem riesit veci online, vlastne mi to vyhovuje, maju dost siroke hodiny call centra a vsetky ziadosti vybavim cez telefon.
Sugyi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 480
Dátum registrácie: Št 24. Nov, 2011, 15:17

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa Sugyi »

Tiez mam Uni kde mi pride vyplata a odtial preposlat peniaze dalej. Vybery hocikde zadarmo. Internet banking je hrozny. Dolezite - limity si viete menit len na pobocke alebo cez infolinku a stoji to 5eur cez infolinku.

365 je super s tym ich speci uctom kde daju 3.65% rocne na sporiacom a pripisuju mesacne. Ako miesto na odlozenie zeleznej rezervy idealne.
Používateľov profilový obrázok
Diablo1st
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3307
Dátum registrácie: Po 29. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: MY

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa Diablo1st »

liqua1 napísal: Ut 04. Aug, 2020, 23:23 Unicredit pre nove ucty uz ma iba prve 2 vybery zadarmo.
Toto je nejaká novinka? Lebo na stránkach nič také nepíšu.

Pre bežného nenáročného človeka je uKonto akceptovateľný účet. Ako niektoré veci vedia človeku otráviť deň, ale väšinou sú to veci, ktoré sa vyskytnú pár krát do roka (zmena limitu, aktivácia appky a pod.).
Lenovo E460: 14" FHD IPS, i5-6200U, 2x4GB RAM 1600MHz DDR3L, R7 M360, SSD 256GB Toshiba.
Ex. HP 2230s: T9600, 2x2GB RAM 800MHz DDR2, X4500MHD, SSD Toshiba 256GB.

FVE: 6,05 kWp + 13kWh batérie
liqua1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 430
Dátum registrácie: So 24. Jan, 2015, 16:58

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa liqua1 »

Jak novinka? jak nepisu?

Sa lepsie pozri.
castelL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4147
Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa castelL »

Písali o tom..

UNI mám už niekoľko rokov a nemal som problém s ničím a hlavne za nič neplatím.. viem robiť aj s hotovosťou, vklady, limit si človek nastaví raz a nerieši.
Používateľov profilový obrázok
MaxMan
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1654
Dátum registrácie: Po 18. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa MaxMan »

ArAsHiT/Sugyi: V čom je ten ich IB hrozný?

Chcem banku na hlavný účet (doteraz som mal SLSP bez poplatku, ale skončili mi nejaké produkty a už nesplním ich podmienky na zadarmo účet) spolu s kartou a k tomu počas rokov dosť problémov s kartami a terajším George-om.

Máme s manželkou spoločný účet v mBank, ale tam pýtajú až 5€ mesačne za druhú kartu, pokiaľ nesplním ich podmienku na objem platieb v tom mesiaci, čo je dosť zderstvo.

Mne osobne nevadí, ak je limit na výbez cash z bankomatu. Naposledy som vyberal asi pred 2 rokmi :D
Základ je, aby som vedel cez IB/appku zaplatiť, nastaviť trvalý príkaz/inkaso a aspoň ako-tak si preddefinovať najčastejšie používané účty pre platby. Dôležité je funkčné Google Pay, ideálne nech prevydávajú kartu s rovnakým číslom (po platnosti). Super by bola virtuálna karta (na platby na nete), ale to neviem, či naše banky majú.

Inak by bodli nejaké demo IB našich bánk, lebo to je ako "mačka vo vreci". Taktiež ich appky.
Ani srnky netušia čo som mal/mám...
Používateľov profilový obrázok
Diablo1st
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3307
Dátum registrácie: Po 29. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: MY

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa Diablo1st »

liqua1 napísal: St 05. Aug, 2020, 12:15 Jak novinka? jak nepisu?

Sa lepsie pozri.
Pravdu máš, zle som si to v rýchlosti prečítal. Od. 1.1.2020 majú tie 2 výbery z cudzích bankomatov.
Lenovo E460: 14" FHD IPS, i5-6200U, 2x4GB RAM 1600MHz DDR3L, R7 M360, SSD 256GB Toshiba.
Ex. HP 2230s: T9600, 2x2GB RAM 800MHz DDR2, X4500MHD, SSD Toshiba 256GB.

FVE: 6,05 kWp + 13kWh batérie
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa Leon »

Teraz pozerám, že SLSP upravilo zľavový program. Podmienky ktoré boli na 50% zľavu už dávajú 100% zľavu z poplatku.

Obrázok
.
Používateľov profilový obrázok
MaxMan
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1654
Dátum registrácie: Po 18. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa MaxMan »

Leon: problém je to ich "výhodné" sporenie. Akože podmieňovať týmto zadarmo účet... Jak naši operátori - aby ste mohli volať zadarmo, musíte sa pomaly postaviť na hlavu a nosom vytočiť číslo. A len počas splnu...
Ani srnky netušia čo som mal/mám...
Používateľov profilový obrázok
ArAsHiT
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 622
Dátum registrácie: St 07. Sep, 2011, 15:06
Bydlisko: Bratislava

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa ArAsHiT »

MaxMan napísal: St 05. Aug, 2020, 12:56 ArAsHiT/Sugyi: V čom je ten ich IB hrozný?

Chcem banku na hlavný účet (doteraz som mal SLSP bez poplatku, ale skončili mi nejaké produkty a už nesplním ich podmienky na zadarmo účet) spolu s kartou a k tomu počas rokov dosť problémov s kartami a terajším George-om.

Máme s manželkou spoločný účet v mBank, ale tam pýtajú až 5€ mesačne za druhú kartu, pokiaľ nesplním ich podmienku na objem platieb v tom mesiaci, čo je dosť zderstvo.

Mne osobne nevadí, ak je limit na výbez cash z bankomatu. Naposledy som vyberal asi pred 2 rokmi :D
Základ je, aby som vedel cez IB/appku zaplatiť, nastaviť trvalý príkaz/inkaso a aspoň ako-tak si preddefinovať najčastejšie používané účty pre platby. Dôležité je funkčné Google Pay, ideálne nech prevydávajú kartu s rovnakým číslom (po platnosti). Super by bola virtuálna karta (na platby na nete), ale to neviem, či naše banky majú.

Inak by bodli nejaké demo IB našich bánk, lebo to je ako "mačka vo vreci". Taktiež ich appky.
Funkcie IB ktoré popisuješ zvládne aj UniCredit, ale nečakaj žiaden používateľský zážitok, to aj oproti Georgeovi si poriadne pohoršíš.

mBank má mať v budúcej verzii aplikácie zobrazené celé číslo karty a CVC, tak aby si vedel zaplatiť aj bez plastovej karty. Virtuálnu kartu tiež v Poľskú majú (je to novinka), je otázne kedy a či príde aj na Slovensko.
Čo sa týka kariet, tak neviem presne ako to majú v cenníku, no ja mám k uctu 2 kreditné a 1 zlatú debetnú a neplatím nič. Založ si čisto vlastný účet a dostaneš aj tú kartu zadarmo :)

Návrat na "Debata o všetkom"