Revolut

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
sh4d0wko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1354
Dátum registrácie: Ut 08. Dec, 2009, 17:21
Bydlisko: Košice- Darg. Hrdinov

Re: Revolut

Príspevok od používateľa sh4d0wko »

Matej.T napísal: Ut 04. Aug, 2020, 21:38 Aku velku sumu ste maximalne posielali cez Revolut? Potreboval by som pretankovat eura na CZK (kupa bytu) a bojim sa, ze to Revolut blockne (fraud, pranie, ...). Co budem v takom pripade potrebovat?
50 000kč + 322 000kč a nebol žiadny problém
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12955
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Revolut

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Vole, za posledný týždeň dvakrát zažívam totálne katastrofálnu skúsenosť s Revolutom (appkou), tá appka musí byť bordel v kóde.

Takže upgradoval som na Android 10 a musel som resetovať passcode, lebo som ho zabudol (keď má človek stále aktívny odtlačok)...aspoň to som si myslel. Takže som stiahol appku, zadal číslo, autorizoval sa, klikol na to, že som zabudol passcode, dostal som ďalší e-mail, autorizoval som sa a raz mi len načítavalo donekonečna a nič. Tak som resetoval appku (v Androide v App info som premazal dáta), skúsil znovu. Detto. Ak by som ďalej nemazal dáta appky, tak po reštarte appky nebudem mať pole s tel. číslom, takže by som to mal donekonečna takto bugnuté. Skúsil som to ešte raz a už to šlo ale dalo mi error, že sa vyskytol nejaký error. Tak skúšam znovu (znovu reset dát v Androide), znovu error. Skúšam znovu a už pýta selfíčko. Spravím selfíčko, bez chatu a len sa ma pýtalo na posledný top-up (ešte že som si pamätal). Prešlo to, zresetoval som.

Dnes som objavil problém, že disposable karta mi po autentifikácii neukáže údaje (od prechodu na A10 som nič takto neplatil). Skúšam viackrát, reštartuvávam app. Nič, tak otváram chat, týpčo komunikoval s nejakým "relevant team" a skončilo to tak, že či by som preinštaloval app. No ja reku...fasa, znovu som zabudol passcode (ale mám pocit, že som použil jeden z takých pre mňa známych).

Tak som preinštaloval, reštartol fón, passcode zlý...tak idem resetovať. Najprv ten problém s errorom ako vyššie, potom mi to zobralo, teraz chcelo selfie aj s občankou..spravil som, otvorilo chat, čaja mi triggerla autentifikačný mail. Prišiel, otvoril som a zrazu tabuľka, že error, lebo sa nezhodujú zariadenia (ku ktorému poslala verifikáciu a ktorým to otváram)..blud, je to ten istý telefón a všetko robím na tom. No tak idem znovu, znovu nechce, znovu mažem dáta appky. Znovu sa dostanem k selfie, odfotím sa s facepalmom, idem do chatu, rovnaká holka, čo predtým, píšem, že hej, že znovu som tu a link nefungoval a bla bla bla...vraj je možné, že môj telefón bol blacklistnutý na 24h...ja jej hovorím, že nenene, mňa takto neodbiješ, potrebujem placic...znovu chce fotku, ja reku ic stadzi, už som to posielal, pozri si chat (v starom chate mi písala, že ak bude problém, tak sa mám vrátiť do chatu...ten chat neostane, s týmto resetom mi dalo znovu úplne nový chat), tam je fotka, doslova 6, či 7 minút stará. Začala mi písať odpovede ako robot a bla bla bla a bla bla a bla, nasral som sa, vypol som appku, zmazal dáta a teraz to nechávam tak, nech si tam spraví nejaký debilný cooldown.

Samozrejme to všetko v slušnom duchu ale s pasívne agresívnym tónom, lebo už som mal dosť po tých 10 resetoch app po nejakom ďalšom errore dovtedy.

A doteraz mám podozrenie, že ja som passcode nezabudol ale pri prihlásení do app je nejaký ďalší bug, ktorý chybne hlási chybu o nesprávnom kóde.

No nemiluj ich. :facepalm:

Edit: Joj a tá ich prvotná marketingová slideshow, keď prvýkrát zapneš app (po nainštalovaní, zmazaní dát appky,...), dve variácie a jedna z nich je taká, že je šanca, že nevieš preskakovať tých pár kariet, nevieš to vôbec ovládať a musíš čakať 10, či 15s, kým samé prebehnú. No bistoš, radšej znovu zresetujem app, to je rýchlejšie...
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12955
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Revolut

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Inak, ak hoardujete veci z Aliexpressu a platíte s jednorázovými kartami, neblokujú vám platby týchto objednávok? Mne každú jednorázovú, no klasická karta funguje.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305

Návrat na "Debata o všetkom"