Radosť od O2

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
zodiaq
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2290
Dátum registrácie: Po 17. Aug, 2009, 09:14
Bydlisko: Nové Zámky/Galanta

Radosť od O2

Príspevok od používateľa zodiaq »

https://www.radost.digital/

Ponukaju 3 pausaly

Malá radosť - 100 jednotiek hovory/SMS/MMS + 2GB - 5€
Veľká radosť - 200 jednotiek hovory/SMS/MMS + 8GB - 10€
Nekonečná radosť - neobmedzene volania a dáta - 20€ (100GB potom asi limit rychlosti?)


Dnes spustili registracie.

Za mna zatial velky minus. Pre mna ponuka velmi lakava ale... Nemozne prejst biometriou. Suport momentalne ma zrejme toho dost. Pocas registracie im pada server. Po par pokusoch o registraciu aplikacia dalej nepusti, lebo je prekroceny pocet pokusov o verifikaciu. Udajne to mam skusit znova o 15 dni :cool:
Naposledy upravil/-a zodiaq v Pi 25. Sep, 2020, 11:44, upravené celkom 2 krát.

[Homelab] - in progress
Spoiler: ukázať
Lenovo M80Q
i5-10500T, 16GB 2666 MT/s
- WD SN5000S 1TB

AsRock Deskmini H470
i5-10505, Themalrigh AX47 Full Copper + Noctua A9x14-HS, 16GB 2666 MT/s
- Samsung PM961 256GB
- Samsung 870EVO 250GB #1
- Samsung 870EVO 250GB #2

Lenovo V520s
i5-7400, 2x8GB 2133 MT/s
- Intel SSD 660p 256GB


Synology DS817+
Celeron J3455, 16GB 1866MT/s, Noctua NF-B9 Redux 1600
- Toshiba MG07ACA14TE 14TB
- Samsung 860Pro 256GB

[Others]
Spoiler: ukázať
Sony PS5 Slim 1TB + Samsung 990Pro 2TB + TCL 65Q7C
Sony PS4 slim 870QVO 1TB + Samsung QE43QN90A
Poco X6 5G 256GB/12GB
Používateľov profilový obrázok
stanomx
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3613
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Radosť od O2

Príspevok od používateľa stanomx »

zaregistrovat sa da len cez appku
nenavidim take sracky presne

plus tie ich komentare na gplay, alebo facebooku by som im dal po pysku
ale ponuka zaujimava no, az na ten srackoidny pristup z ich strany
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5706
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: Radosť od O2

Príspevok od používateľa kllr007 »

To už fakt radšej tu 4ku a nie blbé O2 kde buď signál nemáš alebo nemáš.

Ináč máš tam chybu nie 82GB ale 8GB.
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: nVidia RTX 5070Ti; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: ROG Strix 850W Gold Aura Edition; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
stanley159
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 140
Dátum registrácie: Ut 09. Jún, 2015, 13:44

Re: Radosť od O2

Príspevok od používateľa stanley159 »

staci pockat 1-2 tyzdne kym sa to utrasie :D , tiez tam planujem prejst ale v prvy den nejakej sluzby by ma ani nenapadlo im robit betatestera
Audio: Fiio E10K/ HiFiman HE 400 SE/ Microlab B77
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10475
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Radosť od O2

Príspevok od používateľa stiv »

Ked v o2 nemas signal alebo nemas tak v 4rke sa ti o nom moze zdat. Chyta ti to niekde vobec 4g? Chapem, 3g staci na vsetko. 😄
.
Používateľov profilový obrázok
geroswen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1377
Dátum registrácie: So 03. Jan, 2015, 23:54
Bydlisko: Bratislava, Cifer

Re: Radosť od O2

Príspevok od používateľa geroswen »

@stiv: Este doplnim, ze aj to 3G vo 4rke je narodny roaming od Orange-u :D
Dell M4500 - i7-920xm @3.87Ghz, quadro 1800m
castelL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4405
Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice

Re: Radosť od O2

Príspevok od používateľa castelL »

4ka zaplače
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5706
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: Radosť od O2

Príspevok od používateľa kllr007 »

Radšej Orange ako O2 sieť. Nikdy viac. Mám Orange, 4g mám všade kde sa pohybujem zato u O2 sa mi stávalo že sa mi ľudia nedovolali a chodili správy "počas vašej nedostupnosti...."
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: nVidia RTX 5070Ti; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: ROG Strix 850W Gold Aura Edition; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7720
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Radosť od O2

Príspevok od používateľa newmi »

no, po precitani tohto clanku sa mi to uz nezda az take vyhodne. Automaticka obnova balicka dat, ktora sa neda vypnut? Az ked dosiahnes limit 20€? WTF? A potreba vzdy mat aktivovany balik? To napr u 4ky nemusis.
myPC CPU:AMD Ryzen 7 5700X3D, MB:Gigabyte B550M K, RAM:32GB G.SKILL DDR4 3200 MHz CL16, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
tyler91
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 329
Dátum registrácie: Ne 26. Dec, 2010, 11:45

Re: Radosť od O2

Príspevok od používateľa tyler91 »

veď si nastav priamo v telefóne,aby ti to stoplo dáta ak ich dosiahneš ak máš príklad iba malú radosť a teda 2GB tak si daj limit 1.95GB aj s toleranciou
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7720
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Radosť od O2

Príspevok od používateľa newmi »

Hej a potom bud uplne bez dat do konca mesiaca. :rolleyes:
myPC CPU:AMD Ryzen 7 5700X3D, MB:Gigabyte B550M K, RAM:32GB G.SKILL DDR4 3200 MHz CL16, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
tyler91
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 329
Dátum registrácie: Ne 26. Dec, 2010, 11:45

Re: Radosť od O2

Príspevok od používateľa tyler91 »

Vyberiem si program podľa vlastnej spotreby predsa 🤷‍♂️ a 2€ za 1GB je celkom fér
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 13210
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Radosť od O2

Príspevok od používateľa HellAngel »

nie je to az tak hrozna ponuka, len sa tomu treba prisposobit. Samozrejme, nie je to vhodne pre kazdeho, ale myslim si, ze svoju cielovu skupinu si najde.
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15084
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Radosť od O2

Príspevok od používateľa faugusztin »

Ja osobne napriklad nad tym uvazujem, O2 siet s 'nekonecnymi datami' za 20e alebo 4-ka 4G/Orange 3G siet za 22e. Ironicky, cakam na jednu vec a to ci volajuci z O2 Fer do Radosti ma tie bezplatne volania po 1. minute :). Podla pravidiel je to "na cisla O2", ale je teraz otazkou, ci Radost su cisla O2 alebo nie :D .
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7720
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Radosť od O2

Príspevok od používateľa newmi »

Ako, ano, niekomu to moze vyhovovat. Najma ta neobmedzena radost vyzera dobre. Ale pre tych co maju nizsie naroky (ako napr ja :D ) to kvoli tym malym zadrhelom uz nie je take zaujimave.
myPC CPU:AMD Ryzen 7 5700X3D, MB:Gigabyte B550M K, RAM:32GB G.SKILL DDR4 3200 MHz CL16, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"