Ake flex na kable ?

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
justsmiley
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 38
Dátum registrácie: So 20. Dec, 2014, 10:17
Bydlisko: Žilina

Re: Ake flex na kable ?

Príspevok od používateľa justsmiley »

Ja som to bral ako hracku na dlhe zimne vecery. Co sa tyka toho ci sa to oplati alebo nie, z mojho uhla pohladu urcite, jednak som sa zabavil a vyslo to aj lacnejsie, ako hotove custom kable (ked som to bral priamo z MDPC).

BTW mne prisli uzitocne videa od https://www.youtube.com/user/SingularityComputers
pet2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 762
Dátum registrácie: So 12. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava III

Re: Ake flex na kable ?

Príspevok od používateľa pet2 »

tak asi ma vyvediete z omylu ale prestavoval som si to tak ze -> kupim modularny zdroj tam si jednotlive kabliky rozdelim na kazdy navleciem navlek zabuzirkujem na konci s teplovzdusnou a mam hotovo. alebo myslis ze budem musiet kupovat aj konektory droty a krympovat vsetko odznova asi?
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12955
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Ake flex na kable ?

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Popravde to bude vyzerať jemne hnusne a nezabúdaj, že pokiaľ to nebude lepidlová bužírka, tak nedajbože zatiahneš kábel za opletenie, tak sa ti vyšmykne spod bužírky pri konektore.

A čo tak rovno kúpiť kompletný modulárny SS kit od Cablemodu? Okolo 90€ a máš kompletný kit - áno, je to sakramentsky veľa ale ono ani 24x0,5 a 4x8x0,5 a *x*x* metrov opletenia ťa nevyjde práve na najmenej peňazí.

Ale tak u mňa napríklad tak ako RM750x mám v podstate navždy, tak aj celý kit v čiernej od Cablemodu mám navždy (i keď nateraz akurát navždy v krabici, keďže teraz SFX zdroj). Alebo si sprav mITX build a zober si Corsair SF zdroj a máš rovno v balení SS káble.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305

Návrat na "Nákupná poradňa"