Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Rado
Nový používateľ
Príspevky: 6 Dátum registrácie: Pi 22. Jan, 2021, 13:30
Príspevok
od používateľa Rado » Pi 22. Jan, 2021, 13:57
Zdravím aký názor máte na tento disk
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
stiv
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10476 Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT
Príspevok
od používateľa stiv » Pi 22. Jan, 2021, 15:45
Budes rad ked to dojde, budes rad ked to bude mat udavanu kapacitu, budes rad ked to neskape. A co je to za disk? Vidim obal.
stanomx
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3614 Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice
Príspevok
od používateľa stanomx » Pi 22. Jan, 2021, 15:59
preco preboha?
urcite nie
werwest
Používateľ
Príspevky: 1796 Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec
Príspevok
od používateľa werwest » Pi 22. Jan, 2021, 16:02
bet 100 ze to je fake disk
HellAngel
Sponzor fóra gold
Príspevky: 13210 Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice
Príspevok
od používateľa HellAngel » Pi 22. Jan, 2021, 16:11
Raz som objednal z wishu tiez akoze takyto disk a prisla mi krabicka na disk
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB
wingo
Moderátor
Príspevky: 6992 Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová
Príspevok
od používateľa wingo » Pi 22. Jan, 2021, 16:16
Scam objednávať len z Aliexpresu. Ak príde zázrakom naozaj čo si si objednal, super, parádny deal. Ak to je scammer rýchlo zdokumentovať a dať dispute a budeš mať blbosť zadarmo.
Z Wish by som nikdy nič neobjednával, ale možno je to len moje zaujatie na základe plného youtube videí o scamoch z Wish
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/
PC1:
Ryzen 7 9800X3D, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, ASRock B850M-X WiFi, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6200, Sapphire Pulse RX 9070XT 16GB, Samsung 980 PRO 2TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Eternico MKS 7010, Logitech G400, Hifiman HE-4XX/Edifier M60 + Topping NX4DSD
PC2:
Ryzen 7600X, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury@6000, Gigabyte RTX 3070 8GB Vision, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Gigabyte P650SS ICE, Zalman P10 White, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Edifier WN820NB Plus
stiv
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10476 Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT
Príspevok
od používateľa stiv » Pi 22. Jan, 2021, 16:23
Ludia sa nikdy nepoucia.
Rado
Nový používateľ
Príspevky: 6 Dátum registrácie: Pi 22. Jan, 2021, 13:30
Príspevok
od používateľa Rado » Pi 22. Jan, 2021, 16:38
V PC sa to zobrazuje ako 4 HD disky po 1,9tb
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
4040
Používateľ
Príspevky: 1400 Dátum registrácie: Št 30. Okt, 2014, 23:27
Bydlisko: KE-okolie
Príspevok
od používateľa 4040 » Pi 22. Jan, 2021, 16:56
Pozri sa do Správa diskov , ako je tam zobrazený.
Marek125
Používateľ
Príspevky: 2005 Dátum registrácie: So 29. Jún, 2013, 22:46
Bydlisko: Nesluša
Príspevok
od používateľa Marek125 » Pi 22. Jan, 2021, 16:57
A v správcovi diskov? Zrušiť odiely naformatovat, ak sú tam teda není 4kusy SD kariet po 2GB
stanomx
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3614 Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice
Príspevok
od používateľa stanomx » Pi 22. Jan, 2021, 17:00
To budu nejake flash pamete po 2gb ako si pisal
Rado
Nový používateľ
Príspevky: 6 Dátum registrácie: Pi 22. Jan, 2021, 13:30
Príspevok
od používateľa Rado » Pi 22. Jan, 2021, 18:06
Tak som odstránil zväzok a naformátovaný na NTFS
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Pietro sk
Používateľ
Príspevky: 2556 Dátum registrácie: Ut 28. Dec, 2010, 13:25
Príspevok
od používateľa Pietro sk » Pi 22. Jan, 2021, 18:57
ludia zo sluzobiek v cine bravali kadeco, aj velke usb kluce. kapacitu akoze mali, ale sa dokola prepisovali
5800x .. b550aorus_pro 180€... 6800xt stock 670€.. nh-u12 am4... viper steel 32GB 4400... R.A.T. 6+
3600-16 1T 32GB#1800IF# curve per core -28max #PBO-175# <95W <65°c
ag241qx; seagate 600pro; firecuda520..
zodiaq
Používateľ
Príspevky: 2290 Dátum registrácie: Po 17. Aug, 2009, 09:14
Bydlisko: Nové Zámky/Galanta
Príspevok
od používateľa zodiaq » Pi 22. Jan, 2021, 19:02
Z wishu ani veci zadarmo. 2,5" disk s 8tb by som teda rad videl.
[Homelab ] - in progress
Lenovo M80Q
i5-10500T, 16GB 2666 MT/s
- WD SN5000S 1TB
AsRock Deskmini H470
i5-10505, Themalrigh AX47 Full Copper + Noctua A9x14-HS, 16GB 2666 MT/s
- Samsung PM961 256GB
- Samsung 870EVO 250GB #1
- Samsung 870EVO 250GB #2
Lenovo V520s
i5-7400, 2x8GB 2133 MT/s
- Intel SSD 660p 256GB
Synology DS817+
Celeron J3455, 16GB 1866MT/s, Noctua NF-B9 Redux 1600
- Toshiba MG07ACA14TE 14TB
- Samsung 860Pro 256GB
[Others ]
Sony PS5 Slim 1TB + Samsung 990Pro 2TB + TCL 65Q7C
Sony PS4 slim 870QVO 1TB + Samsung QE43QN90A
Poco X6 5G 256GB/12GB
Rado
Nový používateľ
Príspevky: 6 Dátum registrácie: Pi 22. Jan, 2021, 13:30
Príspevok
od používateľa Rado » Pi 22. Jan, 2021, 19:07
Správca diskov to vyzerá takto po odobratí zväzku D a nanovo naformátovaný na NTFS
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.