Robotický vysávač do 350€

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Peterteo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Ut 03. Júl, 2018, 16:07

Re: Robotický vysávač do 350€

Príspevok od používateľa Peterteo »

Mne dnes dorazil, zoznamim sa s appkou, pockam kym sa maly zobudi a ideme nato 😉
Peterteo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 56
Dátum registrácie: Ut 03. Júl, 2018, 16:07

Re: Robotický vysávač do 350€

Príspevok od používateľa Peterteo »

Za tie peniaze neni az taky sprosty a celkom v pohode povysava, zajtra mu dam mopovat
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4538
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Robotický vysávač do 350€

Príspevok od používateľa scream »

Mam doma tu prvu gen Xiaomi Mi Robot Vacuum https://www.ab-com.sk/xiaomi-mi-robot-v ... 1sQAvD_BwE

Som s nim spokojny az na 2 veci:
- nedaju sa nasvit virtualne steny
- neda sa ulozit nejaka defaultna mapa bytu tj. ak dam vysvat jednu izbu (zavriem dvere), tak nasledne vidim na mape len tu jednu izbu a neviem ho cez appku poslat do druhej.

Hladam teraz rodicom vysavac, ktory by toto vedel, minimalne teda nastavit virtualne steny, idealne od xiaomi, kedze som spokojny s vykonom. Idealne co najnizsia cena (200-300E). Amazon alebo EU sklady nie je problem pokial je 2r zaruka.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
Kyselinka
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7256
Dátum registrácie: St 02. Feb, 2011, 12:33
Bydlisko: SC

Re: Robotický vysávač do 350€

Príspevok od používateľa Kyselinka »

Mi Robot Vacuum Mop Pro to vie.

BTW sused kupil S6 Pure a ta aplikacia, resp. mapovanie priestoru je oproti mojmu uplny shit. Chodbu a dve izby ma ako jeden priestor a vobec to nejde rozdelit. Sme nad tym maturovali hodne dlho ale ani tuk. Mozno nejaky FW/SW upgrade to poriesi, no bol z toho vlemi sklamany, lebo si nemoze vybrat kazdu izbu zvlast pre vysavanie :rolleyes:
Používateľov profilový obrázok
Miso122
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1962
Dátum registrácie: St 27. Nov, 2019, 21:36
Bydlisko: BA

Re: Robotický vysávač do 350€

Príspevok od používateľa Miso122 »

scream napísal: Po 25. Jan, 2021, 15:11Hladam teraz rodicom vysavac, ktory by toto vedel, minimalne teda nastavit virtualne steny, idealne od xiaomi, kedze som spokojny s vykonom. Idealne co najnizsia cena (200-300E). Amazon alebo EU sklady nie je problem pokial je 2r zaruka.
S5/S5 Max, ale Max asi nezozenies za tu cenu v EU
ITX >>> ATX
Používateľov profilový obrázok
Rob3Rt0
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 112
Dátum registrácie: Pi 17. Sep, 2010, 21:39
Bydlisko: Brezno

Re: Robotický vysávač do 350€

Príspevok od používateľa Rob3Rt0 »

Ja som s Mi Robot Vacuum Mop Pro spokojny, vsetko funguje tak ako som ocakaval, mopovanie velmi nepouzivam.
Akurat raz na seba zhodil zlozeny susiak na pradlo oprety o stenu:) Vseobecne, aj rozlozeny susiak mu je lepsie dat z cesty prec, ale to je asi jedina vec co ho pri vysavani prekvapila/neobisiel ju.
PC » i5-9600K | Corator DS | ASRock Z390 Phantom Gaming-ITX | 32GB HyperX 3200Mhz CL18 | Gigabyte RTX 3060 Ti Gaming Pro | Samsung 970 EVO Plus 1TB & Crucial MX500 500GB M.2 | Fractal Node 304 | EVGA G3 650W27" Dell U2719D | Gamdias Hermes P3 | Logitech G300s
NTB » MBP 13" | Mid 2014
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1639
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Robotický vysávač do 350€

Príspevok od používateľa werwest »

Kyselinka napísal: Po 25. Jan, 2021, 15:13 Mi Robot Vacuum Mop Pro to vie.

BTW sused kupil S6 Pure a ta aplikacia, resp. mapovanie priestoru je oproti mojmu uplny shit. Chodbu a dve izby ma ako jeden priestor a vobec to nejde rozdelit. Sme nad tym maturovali hodne dlho ale ani tuk. Mozno nejaky FW/SW upgrade to poriesi, no bol z toho vlemi sklamany, lebo si nemoze vybrat kazdu izbu zvlast pre vysavanie :rolleyes:
v roborock aj v xiaomi aplikacii sa daju delit miestnosti ako len chces, podporuju to vsetky roborocky, asi ste nieco robili zle, dokonca mozes "vyrozdelit" stvorcek v miestnosti ako osobitnu miestost ked chces :D posli screenshot z appky, mozno ti poradim ako na to
mop pro je ok. ale s5 max by bol lepsi z ali a EU skladu
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
pawiel
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 36
Dátum registrácie: Po 09. Feb, 2015, 17:00

Re: Robotický vysávač do 350€

Príspevok od používateľa pawiel »

Kyselinka napísal: Po 25. Jan, 2021, 15:13 Mi Robot Vacuum Mop Pro to vie.

BTW sused kupil S6 Pure a ta aplikacia, resp. mapovanie priestoru je oproti mojmu uplny shit. Chodbu a dve izby ma ako jeden priestor a vobec to nejde rozdelit. Sme nad tym maturovali hodne dlho ale ani tuk. Mozno nejaky FW/SW upgrade to poriesi, no bol z toho vlemi sklamany, lebo si nemoze vybrat kazdu izbu zvlast pre vysavanie :rolleyes:
Doma mam S5, momentalne to mam rozdelene takto s vysavanim kazdej izby zvlast ziadny problem. Cervene zony bolo treba nastavit kvoli odrazu zo zrkadiel. Pretoze ked tam tie zony neboli vysavac chcel zhruba 1 z 5 vysavani ako keby prejst cez stenu lebo si myslel ze tam ziadna nie je.
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Používateľov profilový obrázok
B4rz1n1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 409
Dátum registrácie: So 28. Apr, 2007, 08:00
Bydlisko: Trencin/BA

Re: Robotický vysávač do 350€

Príspevok od používateľa B4rz1n1 »

Diky vsetkym za informacie o modeloch. Po pozreti aj recenzii som zhodnotil ze Vacuum Mop Pro+ mi vyhovuje najviac, avsak je tam problem s vytekajucou vodou z nadrzky co ma dost odradilo. S5 Max zas nevie tak uspesne cistit podlahy. 95% mam plavacku alebo dlazbu takze jeho top vlastnost ze vie paradne vysavat koberce ma nezaujima. Nasiel som novu verziu - Vacuum Mop 2 Pro https://www.aliexpress.com/item/1005001 ... Fpxmx&mp=1 so zlavou za 350, len nie som schopny najst este ziadne recenzie tak sa toho trochu obavam.. Pocul o tomto modeli uz niekto?
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12308
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Robotický vysávač do 350€

Príspevok od používateľa HellAngel »

Ako myslis vytekaju u vodu z nadrzky? Napriklad ja to robim tak ked mopuje, ze som vzdy doma a ked domopuje, tak mopovaciu cast odpojim, aby ten mokry mop nebol na placavacke. Ale keby som chcel pouzit mop a nie som doma, tak spravim tak, ze dam poden podlozku, tenku, gumovu, aby nebol ten mokry mop na plavacke
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1639
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Robotický vysávač do 350€

Príspevok od používateľa werwest »

? s5 max je jeden z najlepsich mopovacich vysavacov, na koberce nie je super asi ziadny roborock tam vedie roomba, asi si pozeral nieco ine. s5 max vysava aj podlahy vyrazne lepsie ako xiaomi vysavace + menej sa mu motaju vlasy do kefy
tamten bude novy, ma aj inu technologiu navigacie ako mali ostatne xiaomi vysavace, pockal by som kym by boli nejake recenzie aby bolo vidiet ako sa s tym zvladli popasovat
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12308
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Robotický vysávač do 350€

Príspevok od používateľa HellAngel »

Tiez si myslim, ze to je skor nejake nedorozumenie. S5max urcite nevysava horsie ako mi robot.

K tej novej verzii mirobot2. Ma iny system navigovania, ale treba si pockat na realne recenzie, dostupnost u nas a cenu. Ak beries do uvahy nakup z Ciny, skor by som bral potom roborock s5, ktory za tu cenu kupis tiez.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
B4rz1n1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 409
Dátum registrácie: So 28. Apr, 2007, 08:00
Bydlisko: Trencin/BA

Re: Robotický vysávač do 350€

Príspevok od používateľa B4rz1n1 »

s5 max isto kupovat nechcem na zaklade toho ako "umyva" podlahy. Tu je spominana recenzia: https://www.youtube.com/watch?v=NVv8-b0-B1c
je tam vidiet ze s niektorou spinou (piesok) ma na plavacke napriklad problem narozdiel od mi robota, ktory to povysaval preciznejsie. zas ten mi robot ako pisem ma ovela vacsie problemy s kobercami co ma moc nezaujima..

s tym vytekanim, je to presne ukazane aj v tom videu, a ano dokazes dat pod to tu podlozku. ohladne toho odimania mokreho mopu, si myslim, ze to je asi pri vsetkych modeloch
Naposledy upravil/-a B4rz1n1 v St 03. Feb, 2021, 12:32, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1639
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Robotický vysávač do 350€

Príspevok od používateľa werwest »

treba pozriet viac recenzii, snad v kazdej co som videl (a co mam vyskusane) ma perfektny zber z tvrdej podlahy co sa aj piesku tyka, tam musela byt nejaka chyba, lebo prave mop pro vychadzal o malo horsie co sa tykalo vysavania tvrdych podlah v asi 4 recenziach co som pozrel. nosim si hodne piesku do bytu kedze niekto dostal super napad zasypat diery na dvore pieskom a este sa mi nestalo aby som na nejaky piesok narazil (80% casu beham bosy, neznasam bordel na nohach)
vo finale ked vies kupit mop p z ciny o dost lacnejsie ako roborock tak preco nie, ze
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12308
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Robotický vysávač do 350€

Príspevok od používateľa HellAngel »

Aj pri mirobot mop pro sa obcas stane, ze najdem nejake miesto, ktore nie je povysavane. Urcite ale s5 nie je horsie na tom, co sa vysavania tyka. Pozri viacej recenzii.

K tomu mopovaniu. Ludia asi ocakavaju od tychto robotov viac, ako by mali. V zasade je to take lepsie strenie podlahy. Nikdy to nebude ako ked to robis rucne. Podla mna to moc riesis. Ci zoberies mirobot alebo lepsiu s5, neurobis chybu. Nic lepsie nekupis.
NB: Asus ROG Strix G16

Návrat na "Nákupná poradňa"