Samsung Galaxy S21/S21+/S21 Ultra

Android platforma na mobilné zariadenia, Wear OS platforma na wearables, povolená diskusia tiež o ďalšie kompatibilné systémy (RTOS/Tizen OS/Garmin OS/Fitbit OS)
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3672
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Samsung Galaxy S21/S21+/S21 Ultra

Príspevok od používateľa fobos »

Tak som konečne kúpil nový mobil, konkrétne S21 128GB

Kto pokukuje, tak upozorňujem rovno na display u s21 a s21+, ten je najslabší článok mobilu, dal som si vedľa neho S9+ čo som mal 3 roky presne, nabehané má tak bambilion hodín, proste masaker, a dal som vedľa seba túto S21 a S9+ s tou istou web stránkou a som zhrozený z displeja S21 :smutny:

ta vydojená S9+ má krajšie farby, lepší jas, lepšiu jemnosť displeja (samozrejme kvôli QHD), proste S21 totálne sklamanie, 120Hz je síce bomba, ale to nevykompenzuje tú kvalitu, nechápem čo to samsung vyvádza v tejto cenovke. A to keby dám nejazdený displej S9+ vedľa S21 to si ani neviem predstaviť,

inak mobil super, plastový zadok je pre mňa osobne plus, rozmery super. Ale trošku ľutujem teraz, že som nešiel do Ultry :( ten displej S21 je strašný shit. Len Ultra je už dosť lopata, toto ma bombové rozmery
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
Používateľov profilový obrázok
bepetko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 562
Dátum registrácie: Št 11. Apr, 2019, 11:08
Bydlisko: Bratislava

Re: Samsung Galaxy S21/S21+/S21 Ultra

Príspevok od používateľa bepetko »

Wifi ti nevypadava?
Ach tie slovenské mamičky
shiro napísal:blba mamicka s kocikom sa mi vdrbe do cesty a pre istotu kocikom napred, nech najprv zrazim dieta a mam o to vacsi trest....
Používateľov profilový obrázok
Psycho
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Št 30. Júl, 2009, 21:06
Bydlisko: Trenčín

Re: Samsung Galaxy S21/S21+/S21 Ultra

Príspevok od používateľa Psycho »

Ak sa potvrdí kvalita displeja, už to bude druhý telefón ktorý má problémy s displejom. Otázka znie, o čo tomu Samsungu ide?!
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3672
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Samsung Galaxy S21/S21+/S21 Ultra

Príspevok od používateľa fobos »

Wifi slape v.pohode

Telefon sa hreje ako konvica. (ked mi akutalizovalo OS) Nechapem. Toto vytykali s20tke a teraz ok ?? No nezda sa mi

// bateria tiez ziadna slava... podla mna podobne ako pri s20 s odstupom casu budu pripomienky k vydrzi
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...

Návrat na "Android / Wear OS"