COVID-19 / Novel Coronavirus (2019-nCoV) - Diskusia

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Nechali by ste sa zaockovat ruskou vakcinou Sputnik?

Ano
29
39%
Nie
46
61%
 
Celkom hlasov: 75

Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: COVID-19 / Novel Coronavirus (2019-nCoV) - Diskusia

Príspevok od používateľa beardie »

inak, kedy otvoria restauracie a vlastne vsetky podniky, kde sa vyznamne nesiria kvapocky, kedze vieme, ze aj po 10 kolach testovania ludia pracujuci popri sebe 8-hodinove sichty vo fabrikach maju sancu nakazit sa pod 1 %? a teda sanca pri 20-minutovom obede je miziva? o navstevach holica ani nehovorim?
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10031
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: COVID-19 / Novel Coronavirus (2019-nCoV) - Diskusia

Príspevok od používateľa stiv »

Obavam sa ze na konci pandemie.
.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12327
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: COVID-19 / Novel Coronavirus (2019-nCoV) - Diskusia

Príspevok od používateľa HellAngel »

A to je? Ja zacinam mat dojem, ze im tato situacia vyhovuje. Vsetko pozatvarane, likvidacia ekonomiky
NB: Asus ROG Strix G16
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: COVID-19 / Novel Coronavirus (2019-nCoV) - Diskusia

Príspevok od používateľa faugusztin »

IVNAtor napísal: Ut 09. Mar, 2021, 19:44 Ak sa stihne zbavit Sulika tak by to az tak tragicky nemuselo dopadnut.
Sice toto je COVID tema, ale kriste chlape, ty vobec sledujes realitu politickej situacie, alebo len opakujes to kde sa Igor zasekol ?

Kedze zjavne plati to druhe, dajme si trochu parlamentnej matematiky:
  • Olano ma 57 poslancov
  • SME RODINA ma 13 poslancov, to je spolu 70
  • Ak sa zbavis SaS a Sulika, tak prides o 13 poslancov SaS, takze si stale na 70 poslancoch.
  • Ak z pozicie premiera neodide Matovic, tak zo strany Za Ludi odide minimalne 6 poslancov (to je zname cislo k dnesnemu dnu) a Remisovej by bud musel spravit Matovic bud extremne neodolatelnu ponuku (rozumej Olano by muselo nejake ministerstvo dat strane Za Ludi, NAD ramec ministerstiev SaS a existujucich postov Za Ludi), ale pravdepodobnejsie je, ze "pozostatok" strany Za ludi z vlady, na ktorej cele bude Matovic odide. Takze sme stale na 70 poslancoch.
Takze pre ludi ako ty - vlada s Matovicom a parlamentnou vacsinou bez podpory poslancov LSNS neexistuje. Ale tym by sa Olano odpisalo uz uplne.

Co sa tyka DDoS, to je jasne, tu na Slovensku realne DDoS nemame, u nas mame iba USDoS - Underpowered Server Denial of Service :) . Tak ako vzdy mame USDoS pocas volebnych noci. Ironicky, Statististicky urad sa po 10 rokoch mozno konecne dostal do fazy, ze im servre nepadaju, scitanie.sk ide celkom v poriadku.
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10031
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: COVID-19 / Novel Coronavirus (2019-nCoV) - Diskusia

Príspevok od používateľa stiv »

https://www.facebook.com/rado.bato/post ... 0278865524
Skusal som volat, ale nejak nedvihal a potom vypol telefon.

Ale tak nejake smsky alebo iMess mozno este precita.
.
IVNAtor
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 159
Dátum registrácie: Št 19. Nov, 2015, 00:01

Re: COVID-19 / Novel Coronavirus (2019-nCoV) - Diskusia

Príspevok od používateľa IVNAtor »

Minimalne by som zaplatil vsetkych brigadnikov nech proti nemu broja v jeho vlastnej strane :rofl: . Nech tento rozvracac okusi vlastnu medicinu. Alebo aspon vytiahnut naku kauzu na neho. Ledva sa ten parazit dostane do parlamentu ale tunneluje tu koaliciu ako posledna k****.
Používateľov profilový obrázok
HaDeS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 754
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/#overclocking

Re: COVID-19 / Novel Coronavirus (2019-nCoV) - Diskusia

Príspevok od používateľa HaDeS »

obavam sa, ze to nie je mozne. Pocet brigadnikov je konecny. Vsetci zaplateni brigadnici teraz obhajuju Igorove avanturky po internetoch a facebookoch, robia mu lajky na statusy atd..
Na rosvracanie sulka uz teda zial neostava personal, kedze vsetci brigadnici musia lubit Igora jak kona po internetoch.
Hladkanie ega >> rozvracanie sulikov. Netrafil si vodcove priority.

Nikdy som si ale nemyslel, ze sa dozijem dna, ze bude ten brigadnik nasadeny aj na fore o pretaktovani.
Workstation: dual E5-2698V4 GTX 2xTitan,
Slave 1-9:i7 5820k@4.2-4.45GHz
Slave 10-18:Ryzen 1700@3.7-3.9GHz,
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: COVID-19 / Novel Coronavirus (2019-nCoV) - Diskusia

Príspevok od používateľa Blackhawk »

stiv napísal: St 10. Mar, 2021, 00:25 https://www.facebook.com/rado.bato/post ... 0278865524
Skusal som volat, ale nejak nedvihal a potom vypol telefon.

Ale tak nejake smsky alebo iMess mozno este precita.
Ufff, tak toto je tusim este vacsie dno ako samotny Sasovic.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10031
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: COVID-19 / Novel Coronavirus (2019-nCoV) - Diskusia

Príspevok od používateľa stiv »

Ked niekto zverejni moje smsky na facebook tak si ani nic ine nezasluzi.
.
Používateľov profilový obrázok
Kyselinka
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7256
Dátum registrácie: St 02. Feb, 2011, 12:33
Bydlisko: SC

Re: COVID-19 / Novel Coronavirus (2019-nCoV) - Diskusia

Príspevok od používateľa Kyselinka »

O co tam islo? Uz to nie je verejne.
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10031
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: COVID-19 / Novel Coronavirus (2019-nCoV) - Diskusia

Príspevok od používateľa stiv »

Premier zverejnil jeho sms a on zverejnil cislo. A odvtedy uz nebol ziaden status.
.
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: COVID-19 / Novel Coronavirus (2019-nCoV) - Diskusia

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Tu to je popisane: https://www.startitup.sk/facebookova-vo ... ovky-ludi/

Ten Bato je tazky primitiv, este vacsi ako Sasovic.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: COVID-19 / Novel Coronavirus (2019-nCoV) - Diskusia

Príspevok od používateľa dendroid »

Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5869
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: COVID-19 / Novel Coronavirus (2019-nCoV) - Diskusia

Príspevok od používateľa wingo »

dendroid napísal: Ut 09. Mar, 2021, 17:18 Wingo, som zvedavy, ci ho este aj po tomto budes obhajovat ... Je to chodiaca hystericka parodia na politika, nieto este na statnika. Ze sa nehanbi sa takto bavit s clovekom, ktoreho ani nepozna, do ktoreho prace a procesov a ludskych zdrojov, ktore ma ten clovek k dispozicii, absolutne nevidi. Nehovoriac o tom, ze je to zena, toto napise den po MDZ. Si dovoluje, ako keby bol rimsky cisar, pricom je neschopnym premierom 5 milionovej republiky, o ktorej aspon 90 percent obyvatelov tejto planety ani nevie, ze jestvuje.


https://svet.sme.sk/c/22613449/matovic- ... l?ref=njct

https://www.msn.com/en-xl/europe/top-st ... entnewsntp
Dendroid prečo by som mal Matoviča obhajovať? To že si myslím že Sulík (a nielen on) rozbroje zámerne vyvoláva lebo sa mu to hodí ešte neznamená že schvaľujem Matovičove správanie. Neustále útoky na jeho osobu s ktorými sa nevedel psychicky vysporiadať ho prepli späť do módu v ktorom operoval ako konfliktný opozičný poslanec, čo je ale absolútne nevhodné správanie pre premiéra.

Možno niekto psychicky odolnejší by to vydržal aj so Sulíkom (ani Radičová to nakoniec nevydržala preto spojila hlasovanie o Eurovale s hlasovaním o dôvere, čo mi vtedy nedávalo zmysel ale neskôr som pochopil že to pre ňu bola povestná posledná kvapka), možno bez neustále podrývajúceho Sulíka ale s vládou ktorá by bola súdržná by mu nepreplo. Každopádne viem že Sulík nerobil nič pre to aby bola koalícia súdržná, naopak robil vždy všetko pre to aby z nej vytĺkol čo najviac, srať na následky pre ostatných koaličných partnerov (aj Kollár aj Remišová ho mali v novembri plné zuby, nielen Matovič) či Slovensko ktoré fakt takúto drámu nepotrebovalo. A tiež viem že Matovičove aktuálne správanie môjmu tvrdeniu nepomáha, naopak mu škodí.
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: COVID-19 / Novel Coronavirus (2019-nCoV) - Diskusia

Príspevok od používateľa beardie »

wingo napísal: St 10. Mar, 2021, 12:53ani Radičová to nakoniec nevydržala preto spojila hlasovanie o Eurovale s hlasovaním o dôvere
Radicova bola pod vplyvom Miklosa a Dzurindu, Sulik bol na jej strane

Návrat na "Debata o všetkom"