Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
LeaR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 829
Dátum registrácie: Pi 09. Sep, 2011, 19:31
Bydlisko: BA

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa LeaR »

Ta vie co vobec chce?
Super inteligentná maňuška napísal:Veronika Remišová hovorí, že Richard Sulík je ako kamikadze, nerokuje, ale dáva ultimáta a zatvoril si dvere. „Z Matoviča urobil úplného chudáka. Ak chcel docieliť, že odstúpi, tak dosiahol presný opak,“ povedala.
IVNAtor
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 159
Dátum registrácie: Št 19. Nov, 2015, 00:01

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa IVNAtor »

Riskovi treba dat ruzu,vybozkavat, pekne sa podakovat a poslat ho robit vrcholoveho managera do volkswagenu 🤣 Nasledne az to tam vytunneluje presunut do KIE. ✌😀
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12327
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

Remisova nesklamala. Ale je to pochopitelne ze otocila. Za ludi a Sme rodina by pripadne volby neprezili. Ak odide SaS, Matovic moze vladnut v 3 koalici. Poisti si vladu s nezaradenymi poslancami. Nakoniec Matovic z tohoto crleho vyjde ako chudak, ktoremu mu bolo len ublizovane. Dufal som v rekonstrukciu vlady, ale ako vidim asi nic z toho nebude
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
HaDeS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 754
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/#overclocking

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HaDeS »

nieco mi uslo ? zatial mam pocit ze ak ostane ivnatorov boh tak odchadzaju. ak nie rozpada sa im klub. ak nie hned coskoro

edit: @IVNAtor teraz si zober lieciky, vycikat povinne pozriet zadusnu placovku ako kazdy vecer aby si sa uisitl ze mu bolo ublizene. a potom s dobrym pocitom ist spinkat.
Zajtra mozes vymyslat novu vyhovorku, pretoze Lebo Sulik uz nebude fungovat

@HellAngel , ak to nejako preziju, budeme musiet zatat zuby, verim tomu ze v dalsich volbach budu aj sme spodina aj olajno na smetisku dejin kam zasluzene patria.
Workstation: dual E5-2698V4 GTX 2xTitan,
Slave 1-9:i7 5820k@4.2-4.45GHz
Slave 10-18:Ryzen 1700@3.7-3.9GHz,
IVNAtor
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 159
Dátum registrácie: Št 19. Nov, 2015, 00:01

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa IVNAtor »

Podla mna to moc prezivas 🙂 Zapajas city a ides osobne 😀
Používateľov profilový obrázok
HaDeS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 754
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/#overclocking

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HaDeS »

okej, tak nechod cikat. ale riskujes ze ti ujde pri tej placovke.

edit ak si myslis , ze je v tom osobne a city a moc to prezivam... nie je to medicina, ktoru ordinuje tvoj Vodca?
ked nefunguje vecny argument, nie je na case skusit styl ktory tak adorujes ? snad mu porozumies
Naposledy upravil/-a HaDeS v St 17. Mar, 2021, 21:56, upravené celkom 2 krát.
Workstation: dual E5-2698V4 GTX 2xTitan,
Slave 1-9:i7 5820k@4.2-4.45GHz
Slave 10-18:Ryzen 1700@3.7-3.9GHz,
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12327
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

Vto verim aj ja. Co ma este viacej trapi, ze tato vlada,teda jej cast tak znechutili ludi, ze tu budeme mat zabetonovany vo vlade hlasosmer. Fico a spol sa musia smiat ako kone.

Som teraz zvedavy koho si Matlovic vyberie teraz za ciel, ak mu Sulik odide. Prezidentka je na neho moc silna kava a "lebo Fico" uz tiez moc nefunguje.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa beardie »

domnievam sa, ze ak Matovic neodstupi, tak sa Remisovej rozpadne klub, Kolikova bola dost presvedciva a chce odist, ak Matovic zostane
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Blackhawk »

mohli by ste prosim na ivanatora nereagovat? ocividne troluje a vy mu to tu vsetko zerete a odpovedami na jeho stupidne komentare ho len podporujete. dakujem.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12327
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

Nenarazili ste na nejake video z dneska ako Matovic bul u prezidetky spravene s hudbou? Sa cudujem ze este nejake video gangstabtypu este nevzniklo :D

Stym rozpadom klubu Za ludi v pripade ze ostane Matovic to nevidim az tak ruzovo. Par ludi asi odide ale klub ostane vo vlade.

Btw neviete co sa stalo s Prockom. Nejak je ticho
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
HaDeS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 754
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/#overclocking

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HaDeS »

no uz som to tu pisal, je ich 10, Bencik a Letanovska najskor tiez. Teraz Kolikova. Na klub potrebujes 8 ks. Ibaze by jeden z nich otocil

edit debugy
Naposledy upravil/-a HaDeS v St 17. Mar, 2021, 22:50, upravené celkom 2 krát.
Workstation: dual E5-2698V4 GTX 2xTitan,
Slave 1-9:i7 5820k@4.2-4.45GHz
Slave 10-18:Ryzen 1700@3.7-3.9GHz,
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1639
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa werwest »

Co by sa s nim stalo. Procko neni blbec, podla mna si tiez uvedomuje aky je igi chu. Kazdopadne nehryzies ruku ktora ta krmi. Dneska som si akurat pozeral jeho fb. Otvorene nehejti, ale ani neprechvaluje vsetko tak ako ini co im trcia z igiho zadku len topanky. Som zvedavy kedy to nevydrzi
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
IVNAtor
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 159
Dátum registrácie: Št 19. Nov, 2015, 00:01

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa IVNAtor »

Blaznovic vyhra volby a Sulik po prvom prieskume vyciti prilezitost. Neuvedomuje si ze on volby nevyhral a ma ticho suchat nohami a ked sa vyskytne prilezitost nieco presadit z programu. On proste radsej urobi vsetko preto aby sa to rozpadlo same aby nahodou nik na neho prstom neukazal. Ale stary mazak Robert Ficiak by mu mal vysvetlit ze sa to tak nerobi do psej matere tak ako jamkatemu gayovi. Mozme sa velmi lahko stat ze ked bude mat Sulik zlozenu koaliciu niekto dostane podobnu myslienku 😁✌ Vytvarat do buducna s dvojitym zradcom a tunnelarom naky vztah na dovere bude velmi tazke a vzdy sa bude musiet Sulik cez plece obzerst. Idealny stav pre neho zabalit to v politike. Strstil akykolvek politicky krddit 👏😊
Pietro sk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2556
Dátum registrácie: Ut 28. Dec, 2010, 13:25

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Pietro sk »

trochu hejt na temu zeny v politike.
remiška a dalsie dve zo sas sa "predviedli", uz len nasypat zrno... :facepalm:
v sucasnosti o co ona bojuje, ked cely klub sa jej rozpada, to sa neda pochopit. nechava si zadne vratka, ale pre koho ?
caputova robi tak, aby bola chrumkava do kamery, najma ked sa riesili kovid opatrenia minuly rok..
dostala sa tam najma vdaka "lebo nie fico". zaujimava kvalifikacia po odbornej stranke...
matelkova "jednotka" sofranko- dlho ticho... pisali o nej noviny az teraz ked dostala koronu...
aby som len nehejtoval, diskusie s kolikovou sa daju pocuvat. odbornost a slusnost bez kakofonie.

globalny boj za rovnake sance pre pohlavia je zvlastny. ak clovek nema na danu pracu osobnostne predpoklady, nema tam co robit.
je nemyslitelne ze nejakou "kvotou" sa povinne urci, ze nasilu tam dame osobu, bez ohladu ci je schopny vykonavat funkciu.
pouzijem vsuvku od jordana petersona, ze preco nikto nebojuje za prava zien aj v zamestnaniach ako napr murar.. :)
ak to myslia s ich agendou uprimne, mali by zabojovat vsade...
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12327
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

Kolikova a par dalsich ma sancu sa uchytit v inej strane, ale pre vacsinu to bude asi politicka smrt. Ked som dnes pocuval Remisovu pride mi, ze niekto v klube otocil a idu pokracovat v cirkuse. Nakoniec tak jedine kto odide bude SaS. A cely tento cirkus len kvoli jednemu cloveku. Keby to mal v hlave v poriadku, tak predecha premiera niekomu inemu, stiahne sa aby sa veci ukludnili a pokracuje sa dalej. Pokracujeme ale v cirkuse a kto zbiera hlasy je smerohlas a ro sa ani nemusia snazit. Staci ked sa obcas objavia v TV a povedia nieco negativne na aktualnu vladu
NB: Asus ROG Strix G16

Návrat na "Debata o všetkom"