Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
HaDeS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 754
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/#overclocking

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HaDeS »

ivko tvoj post pre popretkavany faulami az az. v prvom rade cele je to stavias kto nie je s nami je proti nam. /rozumej kto nekvituje Matovica je nepriatel./
Ivko napísal: Ne 21. Mar, 2021, 09:18 faugusztin: k tým iným odvetiam, kde sa nevyplatila podpora, respektíve je slabá...
A ty si myslíš že keby sa vymenila vláda že by zrazu podporu všetci dostali?
HAHAHAHA...
neviem sa uplne rozhodnut ci je to falosna dilema alebo slippery slope
K Vianočnému lockdownu - akože mohli si dupnúť a mať ho aj ked Šulino nechcel...
Sa dobre pozri čo Šulino vyvádzal ako chcel neustále za každú cenu otvárať a to sú presne tie konflikty v koalícii, urobíš lockdown a šulino zbombarduje svojich partnerov že zabíjajú ekonomiku a roztrúbi to na tlačovke, cez media a podporí ho na plnej čiare opozícia, múdrosráči a podobne
Kolko krát to vyhlásil Sulík, že zabíjajú ekonomiku? Ved on dookola nič iné nevytrubuje.
Ano možu ho prehlasovať, ale potom Sulík vyhlásenia robí ako úplne rovnocenný partner!!!
Ak je na koalicnej rade pravo veta, tym padom su si tam vsetci clenovia rovni. Na vlade sa hlasuje. Tak su ci nie su ? chlape maties ma a hlavne maties seba. Ja som ti dal argument co mi vadi, ty protiargumentujes coby keby.
A čo bolo na plošnom testovaní zlé?
vsetko, hrca ludi na jednej kope. Sami epidemiologovia {rozumej mudrosraci) boli proti. Matovic to podmienoval padom vlady. (uz teraz neviem ci prve alebo druhe)
Teraz sa testuje tak isto, denne, cez víkendy, stále a testuje sa vela vo všetkých krajinách...
V ktorych mas podmieneny test na to aby si mohol ist od prace/do prirody/mal "vyhody" etc. ?
To hlasovanie z poza igelitu (pre ludi co sa nie moc radi zaoberaju overenymi informaciami) bolo preto aby sa mohol predlžiť núdzový stav, keby ho nepredlžili tak dezoláti idú smelo protestovať a rozširovať covid!!! Ano už len to nám tu chýbalo!!! Nepokoje v uliciach...
Ked už teda HaDeS niečo trepneš tak si aspon overuj informácie prečo potrebovali hlasovať... A že to niekto zámerne potrhal a že členovia danej strany boli vykázaný z parlamentu, lebo si odmietli nasadiť rúško
Mne je jasne ze to bolo koli predlzenie nudzoveho stavu. Tak si udelime vynimky. O novele sa [nediskutovalo] prisli natiahli igelity odhlasovali za 20 minut a aj pozitivni sli dom. inak mi tvoje vyjadrenie pride ako ad baculum.
Dalsia vec co si musis uvedomit je to, ze nudzovy stav bol povodne vyhlaseny na to, aby sa dala operativne riesit "prikazom" zdravotna starostlivost a zonglovat s lekarmi podla potreby. Ale argumentovat ze primarne musi byt nudzovy stav aby neboli protesty mi pride minimalne zvratene. Natiska sa mi paralela s pozyvacim listom od Bilaka.
Neschválená vakcína - tu zasa boli tlaky. prečo nelieči ivermektínom a podobnými nezmyslami, iný zasa vykrikovali že sa dajú zaočkovať jedine Sputnikom, dokonca sa do toho obúval kapitán Danko...
Ja za seba k Sputniku poviem, lepší Sputnik ako vôbec nič... Očkujú ním v mnohých krajinách a funguje, na nejakú byrokratickú organizáciu sa môžem z vysoka akurát tak vytoto.
Kapitan je politicka mrtvola a operovat s nim nie je relevatne. U SaS ti na operovanie 5% nevadi- ma cusat a suchat nohami zatial co mimoparlamentne 3% SNS ktore sa najskor ani v dalsich volbach do parlamentu nedostane je to uz nieco co treba brat v uvahu.
A riesenie je pridat neschvalenu vakcinu ? ak to potiahnem do hyperboly, mozes potom pridat aj Fyziologicky roztok aby si vyhovel AntiVac hnutiu.
Mohli nou očkovať každého kto mal záujem a teda nemusel čakať na nejaké poradie podla veku.
Sa pozri čo sa deje so schválenou Astra Zanecou, najskôr do 55, potom do 70, potom takmer každá krajina v EU ju STOPne, potom zasa obnoví a u nás sa odhlásia 100vky ludí z očkovania a zasa sa neočkuje, lebo niet čím - nemáš možnosť výberu zo schválených...
Nemohli. Pokial nemas schvalenu vackinu, tak kto je zodpovedny za pripadne vedlajsie nasledky ? Najprv to zvalili na doktorov, teraz to je /ma byt/ vagne na stat. Kde je kolektivna zodpovednost, nezodpoveda nikto. Legislativa ale o tom to je.

idem sa ja radsej venovat akvariam, lebo mam pocit ze si budes zas hucat svoje dookola.
Workstation: dual E5-2698V4 GTX 2xTitan,
Slave 1-9:i7 5820k@4.2-4.45GHz
Slave 10-18:Ryzen 1700@3.7-3.9GHz,
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12328
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

lockdown u nas nikdy nebol a ani nie je

k vakcinam. Nie nemozes len tak ludom pichat nieco, pretoze na FB tu uznali ako super vakcinu. To potopm kludne si tua zacnime pichat heroin, pretoze nam pomoze lepsie prekonat Covid, povedal jeden neznamy a zacalo sa to vo velkom zdielat. Sputnik vakcina nie je problem, predlozi sa co ma, prebehnu testy a ak bude vsetko v poriadku, tak horsa do ockovania aj s nou
NB: Asus ROG Strix G16
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1815
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Ivko »

dendroid napísal: Ne 21. Mar, 2021, 12:58 Vazne sa tam testuje tak ako u nas ? V mobilnych odberovych niestach, raz za tyzden, bez pretestovania PCR testami ? Bez moznosti potvrdit si vysledok testu ? Maju tym podmienenu moznost normalne existovat ? Clovek co chodi do prace nema inu moznost ako sa dat otestovat v sobotu alebo v nedelu, aby mu platil test cely pracovny tyzden. Rady v Mom, stretne sa tam pol sidliska pocas zakazu zhromazdovania ako som minule videl a mas program na vikend. Uz sa to tu testovanie riesilo viac nez dost, aky ma vyznam v tej nasej podobe, zbytocne to znova rozvadzat. Pristup ku vsetkemu ako za totality a potom sa divia, ze ludia na to seru. Aj na celeho Igorka. Aj dovolenky zakazu zo dna na den. A co ludia, co su zaockovani a zaplatili si letenky a pobyt povedzme ? Nepoviem, keby to vstupilo do platnosti o dva tyzdne ale toto ...A este to cele organizuje ten idiot Holy kkt, co sam bol v UK a bol jednym z tych, co sem dovliekli UK variant.

A ked uz tu spominas IQ, zacni od seba a porovnaj si cisla a opatrenia od leta u nas a v Rakusku a Nemecku.
V rakúsku si potreboval test aj ku kaderníkovi, decká mohli do školy tiež iba po negatívnom teste a to ich v škole testovali 2x do týždna
Vy najväčší kvákači ako sú hodinové rady na testoch na ne pravdedobne nechodíte, pretože rady tam nebývajú skoro žiadne.
U nás na dedine rada nebýva a ked idem do mesta - idem dnes o 13:00 tak znova nebudem čakať a ak aj, tak to nebude ani 5 minút. Posledné 3 razy som nečakal ani sekundu - nikto nebol predomnou

Dovolenky zakážu zo dna na den...
Vieš priemerne inteligentného človeka by nenapadlo niekam vôbec cestovať. Ale ked vidia že ludia sú tu nepoučitelný a stále špekulujú tak im to musia zatrhnúť. Lebo tu platí že čo nie zakázané je automaticky dovolené a každý len špekuluje ako to zákazané sa do oyebať a ešte si hladá ako tá jeho určitá "potreba" pravdepodobne do zákazu nespadá
Ako do puče to niekto nevydrží rok bez dovolenky niekde na druhej strane zemegule? To musí vláda zakázať???
A potom ked sa vrátia dovlečú aj covid, lebo ho tu máme asi málo...

Ale hlavne že som bol na dovolenke, asi ma jebne z tolkej stupidity
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1815
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Ivko »

HellAngel napísal: Ne 21. Mar, 2021, 13:09 lockdown u nas nikdy nebol a ani nie je

k vakcinam. Nie nemozes len tak ludom pichat nieco, pretoze na FB tu uznali ako super vakcinu. To potopm kludne si tua zacnime pichat heroin, pretoze nam pomoze lepsie prekonat Covid, povedal jeden neznamy a zacalo sa to vo velkom zdielat. Sputnik vakcina nie je problem, predlozi sa co ma, prebehnu testy a ak bude vsetko v poriadku, tak horsa do ockovania aj s nou
FB nečítam a Sputnikom sa očkuje mnoho krajín, akurát väčšinou sú to krajiny mimo EU

A teraz som si pozrel štatistiky Srbska, síce očkovali viac, ale aj uvolnili a výsledok sa dostavil, krivka prípadov aj úmrtí ide nahor...
Ale hlavne že sme si všetci mohli pozrieť video ako všetko v Srbsku normálne funguje

Za to Izrael je asi jediná krajina, kde krivka nestúpa
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa faugusztin »

Tak by Rusko nemal byt problem zdokladovat vysledky Sputnika V (vsak maju par milionov testovacich subjektov), poslat potrebne dokumenty (par desiatok az stovak tisic stran) a povolit pravidelne navstevy z EMA vo fabrikach, kde vakcinu vyrabaju. A samozrejme poslat ziadost o schvalenie aspon 2 mesiace vopred predtym, nez zacnu danu vakcinu dodavat do EU.

EMA nie je politicky organ, ale odborny. Zaroven aj mozu kludne pracovat tak ako to Igor chcel, 24/7 - ale ked nie su podklady od Rusov, tak tam budu akurat tak sediet pri pocitaci a hrat Solitaire.
Pietro sk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2556
Dátum registrácie: Ut 28. Dec, 2010, 13:25

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Pietro sk »

Ivko napísal: Ne 21. Mar, 2021, 12:37

Rakúšania budú môcť od marca získať v lekárňach na jednu osobu mesačne bezplatne päť kusov testov na domáce vyhodnotenie. Tieto testy však budú slúžiť len pre vlastnú kontrolu. „Patríme ku krajinám, ktoré v Európe testujú najviac. Spolu s testami na školách sme prví v Európe," povedal rakúsky kancelár Sebastian Kurz. Intenzívne testovanie je podľa Kurza kľúčom k čo najlepšej kontrole vývoja nákazy.[/i]
co chcel s tym basnik povedat? krajci kupil nejake "samotesty" a su na hovno. :laugh:
Spoiler: ukázať
5800x ..b550aorus_pro 180€...6800xt stock 670€..nh-u12 am4...viper steel 32GB 4400... R.A.T. 6+
3600-16 1T 32GB#1800IF# curve per core -28max #PBO-175# <95W <65°c
ag241qx; seagate 600pro; firecuda520..
IVNAtor
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 159
Dátum registrácie: Št 19. Nov, 2015, 00:01

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa IVNAtor »

Nechces zacat pouzivat HaDeS slovensku terminologiu ? Ja tiez nepouzivam v krcme lekarsku terminologiu v latincine. Je to trochu slusne :D Jop a aby som nezabudol Sulik vytunneluje aj dalsiu vladu. Je absolutne jedno s kym bude. Jemu rovny je len on sam :cool:
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa dendroid »

Ivko napísal: Ne 21. Mar, 2021, 13:21
dendroid napísal: Ne 21. Mar, 2021, 12:58 Vazne sa tam testuje tak ako u nas ? V mobilnych odberovych niestach, raz za tyzden, bez pretestovania PCR testami ? Bez moznosti potvrdit si vysledok testu ? Maju tym podmienenu moznost normalne existovat ? Clovek co chodi do prace nema inu moznost ako sa dat otestovat v sobotu alebo v nedelu, aby mu platil test cely pracovny tyzden. Rady v Mom, stretne sa tam pol sidliska pocas zakazu zhromazdovania ako som minule videl a mas program na vikend. Uz sa to tu testovanie riesilo viac nez dost, aky ma vyznam v tej nasej podobe, zbytocne to znova rozvadzat. Pristup ku vsetkemu ako za totality a potom sa divia, ze ludia na to seru. Aj na celeho Igorka. Aj dovolenky zakazu zo dna na den. A co ludia, co su zaockovani a zaplatili si letenky a pobyt povedzme ? Nepoviem, keby to vstupilo do platnosti o dva tyzdne ale toto ...A este to cele organizuje ten idiot Holy kkt, co sam bol v UK a bol jednym z tych, co sem dovliekli UK variant.

A ked uz tu spominas IQ, zacni od seba a porovnaj si cisla a opatrenia od leta u nas a v Rakusku a Nemecku.
V rakúsku si potreboval test aj ku kaderníkovi, decká mohli do školy tiež iba po negatívnom teste a to ich v škole testovali 2x do týždna
Vy najväčší kvákači ako sú hodinové rady na testoch na ne pravdedobne nechodíte, pretože rady tam nebývajú skoro žiadne.
U nás na dedine rada nebýva a ked idem do mesta - idem dnes o 13:00 tak znova nebudem čakať a ak aj, tak to nebude ani 5 minút. Posledné 3 razy som nečakal ani sekundu - nikto nebol predomnou

Dovolenky zakážu zo dna na den...
Vieš priemerne inteligentného človeka by nenapadlo niekam vôbec cestovať. Ale ked vidia že ludia sú tu nepoučitelný a stále špekulujú tak im to musia zatrhnúť. Lebo tu platí že čo nie zakázané je automaticky dovolené a každý len špekuluje ako to zákazané sa do oyebať a ešte si hladá ako tá jeho určitá "potreba" pravdepodobne do zákazu nespadá
Ako do puče to niekto nevydrží rok bez dovolenky niekde na druhej strane zemegule? To musí vláda zakázať???
A potom ked sa vrátia dovlečú aj covid, lebo ho tu máme asi málo...

Ale hlavne že som bol na dovolenke, asi ma jebne z tolkej stupidity
V Rakusku si potreboval test AJ ku kadernikovi ? Tak mi laskavo povedz, ci sa s tym testom ku kadernikovi dostanes u nas ? Mas otvorene nejake kadernictva ? A potreboval si ten test aj na cestu do prirody v Rakusku ? V Rakusku si nepotreboval test AJ na cestu ku kadernikovi, potreboval si ho IBA specialne ku kadernikovi, respektive na navstevu sluzieb, o ktorych dnes uz mozes len spominat u nas, ake to boli kedysi. Tak som to zachytil ja, opravte ma, ak sa mylim. Pravdepodobne som sa pre tvoje info chodil testovat pravidelne, kym mi nevysiel falosne pozitivny antigenovy test. Uz sa viac nechodim, lebo som prekonal COVID podla logiky tejto uzasnej vlady, aj ked som sa on ani neobrel doteraz :facepalm: Po tom falosnom teste mi nariadili uplne zbytocne povinnu karantenu na dva tyzdne, aj ked som si sam zaplatil PCR test o dva dni na to a samozrejme, ten mi vysiel negativny. Takych ludi ako ja je 0,7 percenta. Teraz sa uz ako vravim testovat nechodim a ani nemusim, ani ked nastane situacia, ked to fakt bude potrebne. Lebo mam doklad o prekonani covidu na zaklade chybneho antigenoveho testu, ktory dost mozno urobila nejaka sestra, co si po 24 hodinovej sluzbe v nemocnici sla privyrabat do MOM. Ano, robia tam aj taketo sestry, mam kamosa, ktory robi na COVID oddeleni lekara v KE a ano, chodia im tam sestry testovat do MOM po 24 hodinovych sluzbach. Ja sa viac uz zial testovat nepojdem, ani ked to bude skutocne namieste. Sam si platit za PCR 70 eur nebudem a testovat sa znova antigenom bez overenia PCR testom, aby ma zasa zavreli na samotku na dva tyzdne ? Nie, nie som masochista. Pre tvoje info, k radom, tie som videl dva tyzdne dozadu na vlastne oci pred Metrom na Tahanovciach v Kosiciach, chod sa tam pozriet. Tak a teraz mi zopakuj, ze sa testuje vsade, ze sa testuje rovnako ako u nas a ze na tom testovani nie je vobec ale vobec nic nezmyselne.

K dovolenkam, znova ti opakujem, co ludia, napr. taki zdravotnicki pracovnici, co su zaockovani ? A po roku by si radi konecne oddychli a niekam sli na dovolenku a vobec to nemusi byt na konci sveta. Mas vsetko zabookovane a ti to zrusia zo dna na den ? A co sa tyka ostatnych, co nesplnaju tvoje kriterium priemernej inteligencie. Mal by si si uvedomit, ze sa vladne vsetkym, aj tym, co tu priemernu inteligenciu nemaju. A ze taketo opatrenia maju opacny efekt. Podpriemerne inteligentny clovek, ktoremu zrusis dovolenku a pride o par tisic sa ako podla teba bude staviat k vlade a k jej nariadeniam ?

A opakujem, ked uz tu mudrujes vo velkom a urazas ludi, co sem chodia a aku maju inteligenciu, zacni od seba. Porovnanim toho, co sme mali u nas za opatrenia a ake sme mali cisla s tymi na zapade, ked sa nan tak odvolavas. Dlhodobo a nie teraz, ked sa to zacina srat vsade.
Naposledy upravil/-a dendroid v Ne 21. Mar, 2021, 14:02, upravené celkom 2 krát.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12328
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

@Ivko tak mi dodat potrebne veci pre zaregistrovanie, alebo ked uz boli kupene, tak stat mal sa za ne zarucit. EMA a podobne organizacie tu mame z dovodu prave aby sa ku nam netlacilo hocijake svinstvo a bez kontroly. Vela ludi sa bilo do prs, ze si daju Sputnika keby bol. Teraz ked tu je, tak po nom nestekne ani pes. Ja by som si ho dal tiez, ale najprv nech prejde testami a schvalenim. Tak ako aj ostatne vakciny
NB: Asus ROG Strix G16
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1815
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Ivko »

Ešte k tomu zákazu dovoleniek....
Tak u nás je zakázané ubytovať turistov, Rakúsko si počas zimy rovnako nechcelo pustiť turistov z celej Európy...
A tu sa niekto rozplýva nad tým že vláda zakázala dovolenky v cudzine zo dňa na deň...
Doteraz platilo odporúčanie NECESTOVAŤ, ale keďže odporúčanie nestačilo tak musel prísť zákaz

To môže vypadnúť ozaj iba z človeka s nulovým IQ a druhý s nulovým IQ je ten čo si dovolenku vôbec objedná
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa dendroid »

Ako nehnevaj sa na mna, precitaj si, co si napisal, ci to ma vobec hlavu a patu. A ja mam nulove IQ. Ako sa vravi, pro blbyho kazdy blby.

Akonahle mi vlada statu, kam idem cestovat, zakaze sa v hoteli ubytovat, ubytovacie zariadenie mi musi vratit peniaze. Akonahle mi zakaze moja vlada niekam cestovat, mozem si akurat piskat. Pokial viem, zakazalo sa akurat lyzovat, zvysok nie je zakazany doteraz, cestovat do Rakuska mozes a nikto sa ta nepyta preco. Argumentujes, ze zavrete je vsade vsetko ako u nas a aky je Sulik idiot, ze chcel otvarat. A nakoniec z teba vyjde, ze si mohol ist ku kadernikovi hned vedla v Rakusku :D Argumenty k tomu, co som napisal vyssie, ziadne. Len zasa urazky. Dalsi z tych, s ktorymi strata casu diskutovat. Prajem ti peknu nedelu :) A urob si ten IQ test. Miesto antigenoveho testu. Vies, len cloveka s nulovym IQ nenapadne, ze na tu dovolenku moze chciet ist clovek, co COVID prekonal a ma protilatky alebo je napr. zaockovany. A ze sa asi nepotesi, ked mu tu dovolenku niekto zrusi tri dni pred odchodom.
Používateľov profilový obrázok
avixe
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1575
Dátum registrácie: So 22. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa avixe »

nechapem co ma kto proti tomu ze ide niekto na dovolenku, ked to nie je zakazane, hlavne ked sa sprava zodpovedne a ked je vsade lepsia situacia ako u nas... a toboz ked je ten niekto este aj zaockovany
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa dendroid »

Boze, ved oni argumentovali stylom neschopneho rodica. Co jednemu decku nieco zakaze, lebo druhe nema povolene nieco uplne ine. Ze ludia sa stazuju, ze do zahranicia mozu ist ale mimo okres nie. Tak im zakazeme aj tie dovolenky. Zo dna na den :facepalm:
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1815
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Ivko »

dendroid napísal: Ne 21. Mar, 2021, 14:09 Ako nehnevaj sa na mna, precitaj si, co si napisal, ci to ma vobec hlavu a patu. A ja mam nulove IQ. Ako sa vravi, pro blbyho kazdy blby.

Akonahle mi vlada statu, kam idem cestovat, zakaze sa v hoteli ubytovat, ubytovacie zariadenie mi musi vratit peniaze. Akonahle mi zakaze moja vlada niekam cestovat, mozem si akurat piskat. Pokial viem, zakazalo sa akurat lyzovat, zvysok nie je zakazany doteraz, cestovat do Rakuska mozes a nikto sa ta nepyta preco. Argumentujes, ze zavrete je vsade vsetko ako u nas a aky je Sulik idiot, ze chcel otvarat. A nakoniec z teba vyjde, ze si mohol ist ku kadernikovi hned vedla v Rakusku :D Argumenty k tomu, co som napisal vyssie, ziadne. Len zasa urazky. Dalsi z tych, s ktorymi strata casu diskutovat. Prajem ti peknu nedelu :) A urob si ten IQ test. Miesto antigenoveho testu. Vies, len cloveka s nulovym IQ nenapadne, ze na tu dovolenku moze chciet ist clovek, co COVID prekonal a ma protilatky alebo je napr. zaockovany. A ze sa asi nepotesi, ked mu tu dovolenku niekto zrusi tri dni pred odchodom.
Covid tu nemáme od včera, ale už pekne dlho, zlá situácia je to od novembra...
Tak asi vieš predpokladať že sa to nezlepší za mesiac a nekupiš si dovolenku niekde na marec, keď sa pritom písalo že za ideálnych podmienok by sme mohli väčšinu národa mať zaočkovaného do veľkej noci.
To že niekto covid prekonal nie je zárukou toho že ho počas troch mesiacov nedostaneš znovu, ani očkovanie nie je 100% záruka že ho nedostaneš...

PS: a najlepšie ak budú zakázané aj letné dovolenky, lebo idiotom nestačí čo tu bolo na jesen minulého roka. Takže rozvlákať a rozvlákať a potom nadávať na vládu že nám niečo zakazuje, typicky slovenské
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12328
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

Aky je problem ist na dovolenku ,ak dodrzis potom vsetky opatrenia? Pred odletom PCR test, pri prilete znova PCR test a karantena. Po karantene opat na test. Toto nariadenie tu malo byt davno o problemovych behajucich za hranice sa rozpravalo uz pocas prvej vlny, ale nic sa v tomto ohlade nepodniklo. A preco? Lebo Sulik, mudrosraci a este neviem kto?

Mohli sme si uzivat ajspon vnutirnu slobodu, ak by sa kontroloval na hraniciach vstup a vystup z krajiny. Pri zhorseni situacie, prechod cez hranice obmedzit, respektive mat jasne napisane co ludi caka pri prichode ak sa pandemicka situacia zhorsi.

A k plosnemu testovaniu, takto ako je to nastavene je zle. Nicomu to nepomohlo, akurat sa dosiahlo grupovanie ludi a adobudol sa falosny pocit slobody, ked som negativny
NB: Asus ROG Strix G16

Návrat na "Debata o všetkom"