Politicka debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...

Budú podľa vás predčasné voľby v roku 2021?

Áno
14
29%
Nie
28
57%
Neviem
7
14%
 
Celkom hlasov: 49

Používateľov profilový obrázok
HaDeS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 754
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/#overclocking

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HaDeS »

Smer a Hlas budu busit z principu , su v opozicii. Tak isto busili OLANO, SAS, Za ludi ked boli v opozicii. To ti moze byt male prekvapenie ale to je politika. Opozicia busi do Vladnucej strany/koalicie.

Pocuvaj ma, kto to teda plati tych prisluhovacov a rozbijacov vlad? Ja furt tapem. Ozrejmi mi to prosim ta. Vsimol som si to uz nie raz v tvojich prispevkoch ze nejaka mne zahadna entita plati rozbijanie vlad. A obzvlast na tak malom a nezaujimavom kusku zeme ako je Slovensko.

edit: a ze si zeditujes prispevok po mojej otazke, to ti nepomoze. je tam casovy index.
Naposledy upravil/-a HaDeS v Ut 23. Mar, 2021, 20:56, upravené celkom 1 krát.
Workstation: dual E5-2698V4 GTX 2xTitan,
Slave 1-9:i7 5820k@4.2-4.45GHz
Slave 10-18:Ryzen 1700@3.7-3.9GHz,
IVNAtor
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 159
Dátum registrácie: Št 19. Nov, 2015, 00:01

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa IVNAtor »

Sulikove ego to plati. Nerespektuje vysledky volieb ale sa mu postavi po prvom prieskume a hned uz ma vlhky sen ako bude premierovat ✌🤣
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1814
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Ivko »

HaDeS: A nie je trošku rozdiel ked ako opozičník Matovič kritizoval vládu pre korupciu a fakt skutočnú korupciu a terajšia opozícia, len vymýšla "kauzy" akože protiústavné nariadenia, protiústavné predlžovanie núdzového stavu, další vykrikujú ako nám berú slobodu...
A to nehovorím o sračkách typu, ako nás ovládajú američania

Kto platí prisluhovačov? No niekto ich platiť musí...
Už som ich tu menoval XY krát (Jakubec, Štubniak, Michelko, Infovojna, Kulturblog, Bukovský...) a ja neverím že to robia len tak v rámci svojho volného času... Že vypisujú konšpirácie, klamstvá, celé dni...
Si spomen na Lučanského, to myslíš že len tak niekto sa nudil a vypisoval ako ho zabili, ako to vlastne urobil M. Černák, ktorý bol prevezený do Prešova ...
Dožadovali sa prešetrenia, zostavili dokonca nejakú komisiu...
Vláda nepadla, tak je to OUT, už to opozíciu NEZAUJÍMA

Akú kauzu robili ked zatkli P. Brhela
Vláda nepadla, tak je to OUT, už to opozíciu NEZAUJÍMA

Vieš čo sa hovorilo o Súmračnej?
Hovorí sa že bez vetra sa ani lístok nepohne
Používateľov profilový obrázok
HaDeS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 754
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/#overclocking

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HaDeS »

Nie konspiracne radosti sa robia pre ---- a teraz prekvapenie ---- pre peniaze. A z nemalej casti ich financuju ludia co im to tam chodia citat. Ci uz vo forme dotacii - aby mali "investigativni novinari" ci "odhalovaci skrytych pravd" za co skumat a odhalovat, alebo vo skrytej forme reklam. To ti je ze fest dobry biznis.
Dalsia vec je zviditelnenie sa. Taka predohra k sebaprezentacii aku nam tu predvadza pan premier. Lenze toho uz platime zial vsetci.
A konspiracne teorie sa siria preto, lebo je im lahsie uverit. Je strasne cool ked jednoduchemu cloveku podsunies "skryte tajomstva mocnych". To u radoveho obcana Jozka (sorry Jozninovia ak tu nejaki ste) vyvolava poprdeli dopamin ako on strasne vyzrel na elity a odhalil ich najskrytejsie tajomstva. A u Fera pri poldeci moze zahviezdit jaky je on makaluzo a co vsetko vie.

edit: V principe ti konspiracia ponuka jednoduchy vyklad ovela zlozitejsieho problemu, navodi to, ze vsetko so vsetkym suvisi a nahody neexistuju co dava zivnu podu dalsej konspiracii a vykladu.
dalsia vec je, ze ta teoria je samonosna a neda sa ani dokazat nepravost, lebo uz sama v sebe obsahuje, ze aj tie dokazy voci nej su najskor zmanipulovane. Vidis ten nadherny cyklus ?
A dokazovat neexistenciu cohokolvek je v principiane nemozne, vzdy sa dokazuje existencia.

edit2: samozjreme ta prva veta neplati na 100%, su exoti ktori si vymyslaju pre zabavu. Ale to je vacsinou nejaky viralny splech/hoax na socialnych sietach, nez nazvime to investigativne veby tretich stran ci ako to volaju ktore sa snazia budit dojem solidneho zdroja.

edit3 och a zabudol som na prvu cast tvojho prispevku
-to busenie navzajom, hej kazdy ma nejaku municiu ktorou moze strielat. Ze mal Smer masla na hlave tolko, ze by sme s nim zasobili USA na par desatroci nie je pochyb. To davalo Sasovicovi priam na vyber co coho sa dnes oprie.
Pre mna je pochopitelne ze im (rozumej opozicia) vadi nudzovy stav, lebo nemozu do ulic roztrubovat svoju agendu, zhromazdenia, protesty atd.
Co ma ale zaraza ze harcovnik ako Fico sa este neobul poriadne do Pcolinskeho. Hned aj keby z toho Pcolinsky vykorculoval , je to zivna poda pre podozrenia a konstrukty
Naposledy upravil/-a HaDeS v Ut 23. Mar, 2021, 21:29, upravené celkom 1 krát.
Workstation: dual E5-2698V4 GTX 2xTitan,
Slave 1-9:i7 5820k@4.2-4.45GHz
Slave 10-18:Ryzen 1700@3.7-3.9GHz,
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12327
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

Ivko napísal: Ut 23. Mar, 2021, 20:38 Nie opatrenia, ale vyhlásenia ako otvárať prevádzky podkopávali vládu a v podstate tým docielil u určitej skupiny občanov že viac srali na opatrenia. Za čo Sas nehlasovala? Ved bol proti testovaniu, že iba tam kde je horšia situácia, teraz je aj proti núdzovému stavu...
Kde na SK bola situácia od jesene lepšia, no kde?
Neodvolal ho preto lebo nechcel byť c0c0t a nejak sa snažil za každú cenu udržať 4 koalíciu, mať ústavnú väčšinu a ono sa mu to vrátilo. To že prestrelil o Kuciakovi jednoducho prehnal.
Ale Sulík je ten čo odchádzal z rokovaní vytočený a samozrejme ich predtým patrične počastoval nadávkami

Sulik je podriadeny Matovicovi, Ja neviem ci vies ako to chodi bezne, ale ak zamestnanec vyskakuje do sefa, vacsinou si ho zoberie na kobercek, vycisti mu zaludok a pripripadnom opakovani zamestnanec skonci. Nejdem sa zamyslat, ci mal ten zamestnanec pravdu, alebo nie. Jednoducho Matovic to nemal pod kontrolou od sameho zaciatku. Nehal si vyrast 3 samostne stojace stromy a on ich uz nedokaze spilit. Teraz ma ber s nadhladom a nezober to ako obhajoba smeru, ale Fico to mal velmi dobre vyriesene. Akonahle niekto z koalicie si chcel riesit svoju politiku a podkopaval koaliciu, tak si ich umravnil a isli dalej.

Demisiu podalo niekolko ministrov a este ich par asi poda, vratane Sulika, tak ocakavam, ze Matovic odstupi tiez. Obhajocv Matovica ubuda kazdym dnom a ak si neuvedomi situaciu, tak sa obavam, ze vlada padne a padne kvoli nemu
NB: Asus ROG Strix G16
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1814
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Ivko »

Sulík nie je podriadený ale je partner.
Neboj Matovič pôjde tiež...
Teraz je problém že iný si "nakakali" do vlastného dvora (Za ludí).

A vyjadrenie Kollára, ktorého teda vôbec nemusím je také preto, aby zvyšným trom oznámil, že je na čase sa dohodnúť, on odchádzať určite nemieni, lebo mu to vyhovuje

Ja Matoviča obhajujem vyslovene v zmysle, že má 100% pravdu v tom že na otváranie ekonomiky nebola vhodná doba a potvrdzujú to situácie v krajinách čo som spomenul vyššie. Točíme sa v blúdnom kruhu ako zvyšok sveta

Sulík si tiež neprizná chybu a pritom to mohol zahrať trochu diplomaticky, že otváranie by bolo predčasné vzhladom na aktuálnu situáciu v okolitých krajinách. Alebo povedať že otvárať môžeme, ale veeeeeelmi opatrne...
Pritom dobre vie že naše zdravotníctvo sa nemôže porovnávať s vyspelejšími krajinami a tiež dobre vedel že nemocnice sú na hranici svojich možnosti
Sulíkova úloha mala byť viac bojovať za podporu pre podnikatelov a bol by aj klud v koalícii aj by mal preferencie...
Ak mal mať s niekým "konflikt" tak to mal byť napríklad Heger, alebo Krajniak
Miesto toho obvinili Krajčího a žiadali jeho hlavu, ktorý práve kvôli nim tie obmedzenia neurobil také prísne ako sám chcel. Padla hlava ministra, ktorému podkopával nohy sám Sulík...
Takže ako som napísal, Matovič mu len vracia to isté, chce jeho hlavu a pýta si ministerstvo, ktoré mu nepatrí
Myslíš že ja som s Matovičom akože na 100% spokojný?
Nie som, ale ani nebudem tvrdiť že za všetko môže Matovič
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa faugusztin »

Lenze podpora pre podnikatelov je z velkej casti uloha ministerstva prace (kompenzacia vyplat, odvody), ministerstva financii (dane) a v pripade gastro/turizmus/hotelierstvo je to ministerstvo dopravy. Ministerstvo hospodarstva ma v ramci podpory viacmenej iba problematiku najomneho, kde ale prilis vela podpory v ramci vlady nedostal. Uz len ten aktualny ciastocny system podpory najomneho trval pretlacit strasne dlho.

Takze aj ked bojoval, tak ak minister financii za Olano, ci ministri prace a dopravy za SME RODINA nic nespravia, resp. malo, tak sa Sulik moze aj roztrhnut, kompetencne nema na to vplyv.

A co sa tyka Krajciho, tak este raz a naposledy - Krajciho napady sa neprijali, pretoze za ne nezahlasovali ministri Olano a SME RODINA. Pravo veta vo vlade nie je, takze 11 hlasov zo 16 mohlo schvalit kazdy jeden Krajciho navrh. Ano, SaS by pravdepodobne nasledne zvolalo tlacovku a kritizovalo toto rozhodnutie; avsak ak ide o zahranu zivotov, tak predsa politikarcenie (zabranenie tlacovkam SaS kde vyjadruju nesuhlas) ide bokom, ci nie ?
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1814
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Ivko »

Ale preto mal bojovať s Hegerom, Krajniakom a nie s Matovičom, či Krajčím a ešte do toho zatiahol Remišku, Kolíkovú, či Šeligu
Ako chceš zabrániť tlačovkám SaS?
To mi teda vysvetli?

Ked sa hlasovalo za celoplošné testovanie tak SaS bola za?
Ked sa hlasovalo za skorší lockdown tak SaS bola za?
Ked sa hlasovalo teraz za predlženie núdzového stavu posledné dva razy tak SaS bola za?
Ba ešte LSNS vykrikovali že nám chcú zobrať aj Vianoce

Nebolo nič otvorené a sme na tom aj tak zle, keby sa uvolnilo sme na tom ešte horšie a kto by bol zasa na vine? Zasa Krajčí, lebo nezvládol situáciu

Takže tak ako chceme ukončiť túto situáciu, ked ludí nechceme obmedzovať v pendlovaní?
To je politika SaS, lebo tento okres nie je čierny, ale len červený tak otvorme prevádzky aby sme ho za dva týdžne zatvorili, lebo je najhorší z čiernych

Kollar by si tiež zaslúžil dobrú poza uši za otvorenie lyžovačky a následne sa pridali další. Ja som bol tiež 1x ale keby nebola žiadna tak sa neposeriem
Ked sa zatvorili plavárne, tak automaticky mali byť zatvorené aj kostoly...
A to nevravím že ten kostol majú aj v TV či radiu, zrovna oni nemali dôvod niekam loziť
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12327
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

SaS odhlasovala vsetko co bolo navrhnute v opatreniach. Nic nebojkotovala. Tlacovky asi zakzat nie, ale dohovorit mu ze takto sa to do psej matere nerobi ano. Nerob z Matovica chudaka, ktory nemohol nic a nijako voci Sulikovi zakrocit, keby chcel. Mohol to ukoncit hned, ako mal pocit ze prekracuje hranice.

A hadat sa s hegerom? Preco? Ten ho nenapadal, neukoloval nezmyselnymi vecami, ktore ani nemali suvis s jeho ministerstvom. Praveze to, ze nenapadal clenov vlady, nikoho nespochybnoval je len dobre, pretoze keby tak spravil, bolo by to jasne napadnutie koalicie. Nenapadal ani Matovica, nemal ziaden osobny utok na neho, jedine Matovic ho mal stale plnu hubu, teda po tom, ako porurazal mudrosracov, prezidentku a v neposlednom rade Fica, toho ale opravnene. Matovic je neschopak, saso co sa na tuto poziciu nehodi, on mal viest a usmernovat ludi v kalici, nie ich rozostvat. A Sulik nie je jedina osoba, ktoru urazal a ktora sa vyhradila voci jeho osobe. Aj to spravil len nedavno, doteraz bol ticho a vzdy sa zdrazal akehokolvek komentu na Matovica. Matovic je sasko, ktory ako sa ukazalo je maximalne vhodny na sypanie striekaciek na poliacika a vylety do talianska aby ukazal niekoho vilu. Ano zatvoreny nikto nie je, teda ak neratam Kocnera. Nech sa stiahne a neha robit ludi politiku, to je to co maju teraz robit, nie placovky a obvinovat vsetkych dookola za jeho neschopnost. Nezvladol to a po vystupeni u prezidentky s gestikulaciou a spravanim sa na chrapuna je vhodny do liecebneho ustavu, kde ho budu otravovat akurat svojim stebotom vtaciky. Fico bol arogantny clovek, rovnako tak Meciar, ale tento clovek posunul latku egomaniaka poriadne vysoko

edit: a ako z tohoto von, no napriklad zavriet hranice, kontrolovat kto ide von a dnu a skumat ucel. Povinu karantenu. Nehat zosvetlit slovensko a vnutorne sa zacat postupne otvarat. Alebo ostat zatvoreny, ale poriadne kompenzovat straty, ci podnikatelom alebo ludom. Zacat minat peniaze efektivne a nie len tak z okna vyhadzovat miliony, sta miliony eur von oknom
NB: Asus ROG Strix G16
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1814
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Ivko »

Ty si čo???
Ked Sulík dookola točí o otváraní prevádzok a nerobí sa lebo to nie je vhodné, tak budem tlačiť cez ministra financií, či ministra práce a socialnych vecí o lepšiu podporu pre nich.
On sa do konfliktu s Matovičom dostával neustále pre opatrenia voči covidu. Matovič chcel viac, testovať, obmedzovať, Sulík otvárať a testovať akože len v horších okresoch a pritom od jesene na tom nie je ani jeden dobre
A znovu hovorím neobhajujem Matoviča, hovorím fakty o Sulíkovi = Netestovať celé územie, ale hlavne otvárať!!!

Zatvárať hranice? A ty si odkial?

Vieš čo? Postav sa miesto premiera a povedz že ideš zatvoriť hranice!!!
Hned ako prvé ťa zbombarduje EU, potom koaličný partner a následne na to Ficovi bude tiecť pena z papule u teba doma z reproduktorov a okamžite podaná stažnosť na ústavnom súde, do toho si neodpustí kritiku Mazurek...

Vieš lahko sa mudruje ked nenesieš zodpovednosť za také rozhodnutie. Asi tak hlúpe ako ked náš kolega prívrženec LSNS povie že by všetko na 2-3 týždne zatvoril a pričom dodnes stále nechápe, že kto zaplatí penále za nedodané produkty pre firmy, ktoré vyrábajú pre zahraničných odberatelov.
On stále nechápe, že firma, ktorá robí v automotive, má naplanované dodávky presne na den a odstávka na 2-3 týždne by spôsobila milionové škody, ktoré by si niekto vymáhal a to nehovorím o možnosti rozviazania zmluvy, kde máš zazmluvnené odbery na dalšie 2 roky dopredu
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa beardie »

ty mas problem s citanim?
Ivko napísal: Ut 23. Mar, 2021, 23:22 Ty si čo???
Ked Sulík dookola točí o otváraní prevádzok a nerobí sa lebo to nie je vhodné
podla dohodnutych hygienickych opatreni
tak budem tlačiť cez ministra financií, či ministra práce a socialnych vecí o lepšiu podporu pre nich.
3x navrhli odskodnenie a 3x im to Matovic zatrhol cez svojho cloveka na urade vlady
On sa do konfliktu s Matovičom dostával neustále pre opatrenia voči covidu. Matovič chcel viac, testovať, obmedzovať, Sulík otvárať a testovať akože len v horších okresoch a pritom od jesene na tom nie je ani jeden dobre
A znovu hovorím neobhajujem Matoviča, hovorím fakty o Sulíkovi = Netestovať celé územie, ale hlavne otvárať!!!
ty si z tych jednoduchsich, ktori si naozaj myslia, ze keby ide niekto do papiernictva, kvetinarstva alebo nebodaj na obed do restauracie, tak je na Slovensku apokalypsa?
ziadne vedecke data nic take nepotvrdzuju
Zatvárať hranice? A ty si odkial?

Vieš čo? Postav sa miesto premiera a povedz že ideš zatvoriť hranice!!!
spravilo to viacero krajin v Europe a deje sa to doteraz

trepes, trepes, trepes
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1639
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa werwest »

Ked bol sulik proti zatvaraniu, tak to davalo zmysel. Bolo uplne odveci zatvorit vsetko v okrese kde bolo tak 20 nakazenych, a hlavna kritika bola v tom ze oni nijak netrackovali odkial a ako bol kto nakazeny, bol v tom maximalny chaos. Ak ti toto prislo v poriadku, bude to asi preto ze tvoja robota neni ovplyvnena koronou. Som zvedavy ako by sa ti to pozdavalo keby si musel pol roka sediet doma a chodil ti polovicny plat (alebo rovno ziaden). Pravdepodobne by si sa na to pozeral inak.

Dalej, kazde jedno opatrenie bolo podane chaoticky a kym dohovorili na tlacovke medzi casom sa schvalilo nieco nove a nez sa to vysvetlilo uz tu bolo nieco tretie. Neustale vyhadzovanie na oci ze "vy ste si to pokazili", neustaly chaos. Nemozes sa divit ze po tolkom case maju ludia vsetkeho plne zuby. V nemecku boli opatrenia vzdy dohodnute pred vyhlasenim, pocas vyhlasenia bolo vsetko pekne vysvetlene ze som vedel co sa deje aj ked nie som plynuly v nemcine. Dneska som sa snazil zistit aky je rozdiel medzi ciernym a bordovym okresom, kym najdes tieto informacie tak sa musis preklikavat cez linky, polka je outdated a nakoniec zistis ze jediny rozdiel je test do prirody, zvysok rovnaky. Wtf aky ma toto zmysel??
Ako sa opakujem, neprekvapuje ma ze ludia maju toho dost. Namiesto toho aby prisli s planom ktory by ukazal ze testovanie je prospesne sa rozhodli ze ta proste donutia a je im to fuk. Nedivim sa ze su vsetci opat nasrati.
Nie je vobec divne ze matovicovi neveri viac ako 80% ludi, namiesto ukludnovania situacie placovky vzdy vytocili kazdeho len viac a viac. Vyhovorka ze za to moze XY(dosad si koho chces) je len pre jednoduchych ludi a tu je vidno ako mu to jednoduchi zhltli.
A zatvaranie hranic? Ceskonemecke hranice su zatvorene dodnes a este minimalne 3 tyzdne budu.
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
Používateľov profilový obrázok
avixe
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1575
Dátum registrácie: So 22. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa avixe »

Sulik uz druhykrat nepochopil, ze nema pravo veta.

Strana s takym volebnym ziskom ako SAS ma v koalicii moznost len nieco presadit ale urcite nie vetovat.

Matovic je premier, de facto menuje a odvolava ministrov (formalne to robi prezident), to znamena to iste ako keby to bol jeho nadriadeny.

Tie Sulikove silacke vyzvy a reci o rekonstrukcii vlady su pre jeho volicov mozno pekne, ale objektivne je to rovnaky nonsens ako to, ze si mysli ze zablokuje euroval. Matovic nema moznost vymenit premiera. Akonahle poda demisiu, je len na prezidentke koho poveri zostavenim vlady. Moze poverit v podstate kohokolvek, aj mna. Ziadna rekonstrukcia vlady vratane premiera nie je zalozena na jednoznacnom postupe premiera. Takze cakat, ze Matovic poda teatralne demisiu ako ministri je naivne.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12327
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa HellAngel »

Ivko ja nemam co dodat, ides si svoje. Navrhy o odskodnovani sa Sulikoci niekolko krat zamietli. Keby sa otvorili papiernictva a obuv za navrhnutych hygienickych podmienok urcite by to znamenalo koniec Slovenska a pol populacie slovenska by umrelo.
Hranice obmedzilo viacej krajin, kazdy tak ako povazoval za nutne. Restiky zatvorene dlhodobo, odskodnovanie slabe, mizive. Ekonomika sa nam jednoducho rozpada ako domcek z karat.
Hlavne kostoly boli dlho otvorene a chceli ich otvarat ako prve, na skoly z vysoka kakat.

My sme sa tu pozatvarali a ekonomicky si rujnujeme krajinu, ale najvacsi problem je, ze Sulik si dovolil odporovat voci zavretym restauraciam.

A este k Matovicovi, este sme hadam podobneho obmedzenca a šaša v politike nemali a to Danko so Slotom robili tiez rozne preslapy. Hanba na kazdu svetovu stranu, clovek bez vzdelania, pokory, inteligencie, sebareflexie a po vzhliadnuti par jeho vystupov si dovolim trvrdit ze ma narusenu aj psychiku. Nema na mieste premiera a reprezentanta Slovenska co robit.

Prednes opatreni a ich vyklad je kapitola sama o sobe. Chaos, nelogicnost ich asi najviac vystihuje. Ludia sa nakoniec zariadovali aj tak po svojom. O tom, ze cele tie opatrenia boli na tri veci svedci momentalna ekonomicka a zdravotna situacia

Vymena Matovica moze byt jednoducha, alebo to cele padne. Dokazal to pochopit pred casom Fico a hadam to pochopi aj tento troll. Potom si moze zobrat papierovy transparent a ist pred Trumphovu vilu vykrikovat ze ju postavil z nakradnutych penazi
NB: Asus ROG Strix G16
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1814
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: Politicka debata

Príspevok od používateľa Ivko »

beardie...
Postav sa na čelo a vyhlás ako prvá krajina v europe že zatváraš na jesen hranice, predbehni všetkých...
Prvé prípady boli ked začali obmedzovať cestujúcich z UK, nejaké zatvorenie hraníc prišlo neskôr
Rakušania sa "zamkli" a sú tak už cez 3 mesiace, čo našim bránilo po nich to zopakovať? A teraz od 27-eho mali uvolniť (neviem či aj turizmus) a neuvolnia ani to čo plánovali, turizmus predpokladám že bude mať stále stopku.

A teraz sa bavme o tom že sa tu niekto rozplýval nad tým že zo dna na den zakážu dovolenky. Vy si to tu aj medzi sebou čítate?
Na jednej strane kritizujete že nezatvorili hranice, na druhej strane kritizujete že zakázal nám dovolenky za hranicami


K otváraniu - vy ste to dodnes nepochopili, otvor kvetinarstvo, to isté budú žiadať majitelia reštaurácii, v tom sa ozvú majitelia posilnovní, atd atd...
Prečo oni áno a my nie... Prečo obchod A + B a prečo nie C + D + E + F
Z tohto pohladu je lepšie čím viac zatvoreného

Presne ako ked boli zatvorené kiná, športoviska, ale kostoly otvorené, školy zatvorené, ale do kostola sa musí aj ked budú traktory padať z neba

A to otváranie podla dohodnutých hygienických opatrení - tak tam nemusím znova nič písať, lebo milion krát som tu napísal: to že dnes v tomto okrese je situácia lepšia, tak dva týždne na to je kritická a za druhé otvor určité prevádzky v tom "lepšom" okrese a okamžite sa ti ozývajú tí čo si im to v tom okrese nedovolil a samozrejme aj tí čo sú v horších okresoch a každý si to vie vyargumentovať prečo by sa u neho covid nešíril...
Presne ako si to argumentovali ti čo za každú cenu chceli lyžovať, si v prírode, máš rukavice, velké odstupy, tu sa covid nešíri
Naposledy upravil/-a Ivko v St 24. Mar, 2021, 00:51, upravené celkom 1 krát.

Návrat na "Debata o všetkom"