Všeobecná diskusia II

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4542
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa scream »

K tomu len tolko, ze na slovensku sa meraju nezmysly. Myslim, ze sa nikto nebude stazovat, ked mu v dedine nameraju 80 ale ked ked idu kasirovat mojho znameho za 6km/h + alebo ma nameraju za 15km/h + lebo som uvolnoval lavy pruh rychlejsie iducemu vozidlu ( ktore BTW nezastavili) a okamzite som spomalil na 50.

A doslova ma otravuje neustale pozerat na tachometer a hladat za rohom a v spatakoch radar, ked idem +/- MPR alebo trpnut ci ma niekto vychytal ist na 2 sekundy 80 cez blikajucu zelenu.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
Tomasjerry
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2273
Dátum registrácie: St 12. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA (work) Velke Levare (home)

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Tomasjerry »

Co som ostal prekvapeny, ze v Levaroch casto vidim cerveny golf. Tento tyzden som ho videl v utorok a minuly tyzden v stredu vzdy pri skole. Naviac, je ta cesta pri nasej skole strasne dementna, takze tam ist viac ako 20 by bola samovrazda, nevies ake dieti ti skoci pod kolesa, hlavne 14 - 16 rocny chodia ako telata, naco ist po chodniku, ked mozme ist cez 1/2 cety 4 vedla seba a vykecavat.
AMD Ryzen™ 7 3700X, ASROCK X470 Taichi, 16 GB RAM 3200 MHz, ASUS 2080Ti, Samsung SSD 256GB + Samsung Evo SSD 256GB + 2TB HDD,LG DVD +/-rw, Frakcial 600 W Newton R3
To vsetko v LIAN LI PC-X1000 :)
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7291
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Papek »

K debilnosti niektorych obmedzeni MPR mozem spomenut rozostavane useky, napriklad v BA okolo noveho obchvatu. Daju si na kilometrovy usek znacku zona 30, najlepsie zacat uz tak pol kilometra pred... Robosi sustredeni na 3-4 miestach, aj to mimo cestu a vecer o piatej ani nohy v okoli. A potom sa cuduju, ze im tam auta lietaju ovela vyssou rychlostou a kazdy im dlabe na takto obmedzenu rychlost (vratane MHD). Pochopim, ze ked jazdia auta okolo pracujucich ludi, tak nech tam maju znacku 30 a nech sa vynucuje. Prejdem okolo a idem dalej normalnym tempom. Uz ani nebudem menovat krajiny, kde to takto funguje.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5492
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa SKiLEX »

na rovinu ti poviem ze chcem ist rychlejsie, a nechcem znasat nasledky vo forme pokuty, vidim za tym obycajne nahananie ciarok, plnenie rozpoctu a meraju len preto ze si to na seba "zarobi"

celkovo by som sa citil lepsie ked ma na ulici okradnu cigani jak platit pokutu za rychlost
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5685
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Jednoduska »

To ta asi este neokradli na ulici :D osobne mam z pzsr menej stresu...
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5869
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa wingo »

Chcem porušiť zákon a neniesť za to následky je asi najčastejšia túžba v SR :D
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5492
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Kazdy porusuje nejaky zakon :)
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6849
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stefan222 »

ja take nervy mam na kosicke cesty. stale ked idem od galerky dole k poste a potom k jumbu cez myzesku to je cosi neuveritelne a tie dzury ored jumbom a ten svetkvy unikatdavania orednosti na kruhaci ne taka vychytavka. nadam jak pes. jak mi teraz mestka celkom fajna stabajzna davala 60€ ze som stal na vozickaroch ta som uz kapituloval. ale ze dami podnet mestu ze ta znacka je zle natocena ale ze som mily ta ze mi da len 60€. a keby tie pokuty sli na uzitocne veci ale ne, podme spravit zeleny koberec pod eletricku naj si zelezne gule chladi travou asi
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa beardie »

zeleny koberec pod elektrickou znizuje hlucnost a prasnost :)
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Blackhawk »

to sa vazne chvalis, ze si stal na vozickaroch a cakas, ze ta tu budeme lutovat? :facepalm:
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7291
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Papek »

no hlavne ked sa mu stabajzna nukala za 60, tak uz ktovie cim premyslal. Ak je znacka zle umiestnena, tak stabajzna nestabajzna, radsej ju ukecam ze tych 60 s nou oplieskam na veceru, alebo je to sprosta guma a idem sa radsej hadat do spravneho konania.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10031
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stiv »

Mal si zastat na trave alebo chodniku. Bolo by to lacnejsie a nevyzeral by si ako hulvat co blokuje ZTP miesta.
.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6849
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stefan222 »

to ze ja som na take alergicky, a praveze som cestny v tomto a platim vsade aj aprkovne aj si uber davam abcha kde stojim, tam nebolo oznacene ani na zemi ani znackou, ta znacka pred vojenskou enmocnicou je natocena an nemocnicu. to ze aj mestky mi dali za pravdu a preto mi davali najmensiu sadzbu a ja sa aj nerad hadam. ujo medzicasom dal dole to zelezo a uz letel s terminalom ku mne. nemam cas na neake spravne konania. a ten koberec keby bol hlina a trava tak ano, beriem, myslim to, ze mam pocit ze to je/bolo umely travnik. (viac love a mensi efekt). dnes 14dni bez chlastu :( (to jeden capak sa nerata vsak :D )
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5492
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Teraz si to neber nijak ofenzivne ani nic, ale z toho čo to tu tak dlhsie sledujem... Nemas kusok problemy s alkoholom? :D
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6849
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stefan222 »

je to mozne kamo, inac ake lieky uzivate a pohode soferujete? ja posledny tyzden ebrem quaracuam ci co to je na svaly a ukludnenie a vraj mozem soferovat ale mam pocit, ze som pri tom flegmatickejsi, resp mam na salame stale ale teraz obzvlast. a mozno to enni z liekov.
hry- ps5
doma-HP probook

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"