ucet banka po 26.

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Diablo1st
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3307
Dátum registrácie: Po 29. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: MY

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa Diablo1st »

Aha tak toto som netušil.
Lenovo E460: 14" FHD IPS, i5-6200U, 2x4GB RAM 1600MHz DDR3L, R7 M360, SSD 256GB Toshiba.
Ex. HP 2230s: T9600, 2x2GB RAM 800MHz DDR2, X4500MHD, SSD Toshiba 256GB.

FVE: 6,05 kWp + 13kWh batérie
Používateľov profilový obrázok
ArAsHiT
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 622
Dátum registrácie: St 07. Sep, 2011, 15:06
Bydlisko: Bratislava

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa ArAsHiT »

Z free účtov buď mBank alebo tú ČSOB. Záleží ako to chceš používať.

SCT instant nemá ani mBank a ani CSOB, obe banky do pár mesiacov.
castelL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4147
Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa castelL »

JacobSteven napísal: Št 03. Feb, 2022, 21:52
Diablo1st napísal: Št 03. Feb, 2022, 17:17 Ja mám UniCredit a mne celkom vyhovuje, najmä výber zadarmo z hocijakého bankomatu, ale každý máme svoje preferencie.
To bolo kedysi, teraz už pri free účte je výber z hocijakého bankomatu od 80€ zdarma, čo je dosť veľká čiastka. A to nehovorím, že Unicredit ničím až tak extra nenadchne, som tu dávnejšie sa radil, či ho zvoliť, aj som zvolil, ale nič extra to nie je. Hlavne dosť bieda, že fakt stále nemajú PUSH notifikácie len cez e-mail čo je oničom.
Ako by som bol ja CEO UniCredit a mohol zato že z roka na rok zmenia podmienky.
JacobSteven
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 464
Dátum registrácie: Ut 30. Mar, 2021, 20:49
Bydlisko: Trenčín

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa JacobSteven »

@castelL - to nikto nehovorí, ja som tiež napríklad až tento rok zistil, že už tieto free výbery ako mali kedysi zrušili a tiež neviem kedy. Ale je celkom smutné, že niečo čo je free zrazu už stojí 4,9€ mesačne a nič nové to neponúka. Aj keď sa asi tretíkrát opakujem nechápem čo tak dlho robia na zavedení PUSH notifikácií, čo je dnes štandardom hlavne keď dávnejšie spoplatnili všetky banky SMS notifikácie.

Celkovo taký Unicredit fakt max. na sekundárny účet aj to je fakt oničom, ale primárny to si neviem predstaviť. Ak to porovnám s SLSP kde mám primárny účet a hlavne tú lepšiu aplikáciu George tak to fakt si radšej priplatím.

Inak aj tie rýchle platby čo od februára začali dosť bieda podporovaných baniek :D ako na potvoru ani jedna s baniek čo mám free účty to nepodporuje, teda jedine Revolut, ale tam mi to je zase jedno lebo ho už toľko neuvyžívam a keďže na Revolut sá dáááno dá dobiť si cez taký ApplePay ten účet a ihneď tak to ani nič nové moc nie je :D Pritom inak banky mali rovnako času na implementáciu tejto funkcie a akosi sa na to vyprdli a niektoré banky "zvažujú" a niektoré, že v prvej polovici tohto roka..
Používateľov profilový obrázok
Thunderbolt
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 340
Dátum registrácie: Št 02. Apr, 2009, 18:55
Bydlisko: Košice

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa Thunderbolt »

Ale pokiaľ som založil dávnejšie účet v UniCredit tak platí pre mňa starý cenník nie ?
CPU: AMD Ryzen 9 5900X CPU Cooler: Scythe Fuma 2 MB: MSI MPG B550 Gaming Edge WIFI GPU: SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 6900XT 16GB RAM: Crucial Ballistix 4x32GB 3200 Mhz Cl 16 SDD1: Samsung 980 Pro 1TB SSD2: Samsung 980 Pro 2TB PSU: Corsair RMx 750 CASE: Fractal Design Meshify S2 Dark TG LCD1: LG 34GN850 LCD2: EIZO EV2450-BK OS: Windows 10 Pro 64-bit DAC/Amp: Schiit Hel
Používateľov profilový obrázok
steel
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 408
Dátum registrácie: Pi 16. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa steel »

Neviem preco tu stale pisete o tych push notfikaciach ze ich Unicredit nema. Mne dake push notifikacie normalne chodia cez tu ich appku na bankning. Akurat si to treba zapnut v nastaveniach ...
tyler91
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 291
Dátum registrácie: Ne 26. Dec, 2010, 11:45

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa tyler91 »

Potvrdzujem, PUSHky v UniCredit fungujú bezproblémov
Používateľov profilový obrázok
marduk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Ne 12. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Nitra

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa marduk »

tyler91 napísal: So 05. Feb, 2022, 15:22 Potvrdzujem, PUSHky v UniCredit fungujú bezproblémov
len nefunguju pri platbach cez kartu, a niektore mensie sumy mi nezobrazi aj ked mam nastavene od 0,5 €
stare ucty maju stale zadarmo vybery so vsetkych bankomatoch v SR, toto bolo zrusene tusim minuly rok pre nove ucty.
AMD Ryzen 7 2700X/SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2 | Gigabyte B450 AORUS PRO | Kingston HyperX Predator 16 GB 3333MHz | MSI Radeon RX 6700 XT MECH 2X | Samsung 970 Evo Plus 500GB | WD60EFAX | WD80EFAX | Seasonic Focus GX 650W | SilentiumPC Signum SG1M | Razer DeathAdder V3 | Genius SlimStar 130 | Genius SP-HF 1250B | Sony WH-1000XM4 | Dell S2721DGFA | Sony WH-1000XM4
JacobSteven
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 464
Dátum registrácie: Ut 30. Mar, 2021, 20:49
Bydlisko: Trenčín

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa JacobSteven »

steel napísal: So 05. Feb, 2022, 15:20 Neviem preco tu stale pisete o tych push notfikaciach ze ich Unicredit nema. Mne dake push notifikacie normalne chodia cez tu ich appku na bankning. Akurat si to treba zapnut v nastaveniach ...
Vyjadrenie po napísaní e-mailu priamo Unicreditu:
Obrázok
Tak mi netvrď, že tebe to funguje a mne zázračne nie. Nastavené mám osobne všetko, na najnižšiu hodnotu akú ide a NIČ. Môžem to nastaviť ako chcem aj tak, pošlem si peniaze z iného účtu na účet Unicredit, notifikácia nepríde. Zaplatím kartou, nepríde. Ale raz sa mi stal zázrak a prišla mi notifikácia keď mi prišli peniaze, ale to som sa len čudoval a odvtedy fakt nič. Čiže fakt bieda, a pýtať tiež 0,12€ za SMS, to ak teda chcú za každú SMS čo mi pošlú 12 centov to je pekne drahé. A tie e-mailové notifikácie síce fungujú, ale to je fakt oničom.
Ak fakt niekedy bude update appky kde to bude fungovať na 100% takto sa budem radovaťť yahooo , lebo automaticky ako všetky banky spoplatili SMS tak zareagovali zavedením PUSH notifikácii a banky ako Unicredit či aj ČSOB zaspali dobu a idú sa tváriť aké sú skvelé banky a SMART no to určite.
Používateľov profilový obrázok
Diablo1st
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3307
Dátum registrácie: Po 29. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: MY

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa Diablo1st »

Ľudia, trošku nechápem, ako využívate ten účet, keď nie ste spokojní so spomenutými bankami? Asi som divný, ale nikdy mi nič u bežného účtu nechýbalo a to sme v rodine vystriedali asi všetky banky v SR :laugh:
Pre mňa je hlavná podmienka free účet a normálna platobná karta (s maestro nemám dobré skúsenosti) a to je tak všetko. Appku už majú všetci, niekde sa dá nastaviť viac inde menej, ale inak ja nemám potrebu niečo stále nastavovať. Proste prídu mi prachy, prebehnú trvalé a inkasá, za ostatné platím cez Google pay a ak potrebujem vybrať cash skočím do bankomatu a to je tak všetko. Neviem, aké služby by som mal viac využívať.
Ešte pochopím Garmin pay a podobné špeciality.
Lenovo E460: 14" FHD IPS, i5-6200U, 2x4GB RAM 1600MHz DDR3L, R7 M360, SSD 256GB Toshiba.
Ex. HP 2230s: T9600, 2x2GB RAM 800MHz DDR2, X4500MHD, SSD Toshiba 256GB.

FVE: 6,05 kWp + 13kWh batérie
tyler91
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 291
Dátum registrácie: Ne 26. Dec, 2010, 11:45

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa tyler91 »

JacobSteven napísal: So 05. Feb, 2022, 16:28
steel napísal: So 05. Feb, 2022, 15:20 Neviem preco tu stale pisete o tych push notfikaciach ze ich Unicredit nema. Mne dake push notifikacie normalne chodia cez tu ich appku na bankning. Akurat si to treba zapnut v nastaveniach ...
Vyjadrenie po napísaní e-mailu priamo Unicreditu:
Obrázok
Tak mi netvrď, že tebe to funguje a mne zázračne nie. Nastavené mám osobne všetko, na najnižšiu hodnotu akú ide a NIČ. Môžem to nastaviť ako chcem aj tak, pošlem si peniaze z iného účtu na účet Unicredit, notifikácia nepríde. Zaplatím kartou, nepríde. Ale raz sa mi stal zázrak a prišla mi notifikácia keď mi prišli peniaze, ale to som sa len čudoval a odvtedy fakt nič. Čiže fakt bieda, a pýtať tiež 0,12€ za SMS, to ak teda chcú za každú SMS čo mi pošlú 12 centov to je pekne drahé. A tie e-mailové notifikácie síce fungujú, ale to je fakt oničom.
Ak fakt niekedy bude update appky kde to bude fungovať na 100% takto sa budem radovaťť yahooo , lebo automaticky ako všetky banky spoplatili SMS tak zareagovali zavedením PUSH notifikácii a banky ako Unicredit či aj ČSOB zaspali dobu a idú sa tváriť aké sú skvelé banky a SMART no to určite.
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3757
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa lezgy »

caute
mozno nesuvisi ale...
dobehujuci uver v banke a nasledne ziadanka o novy v inej banke bude cca v rovnakej vyske ako predlzenie povodneho v starej banke? skusal niekto?
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12955
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa loleqboleq »

CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10031
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa stiv »

Fu ha, banka bude mat bankomaty. :D
.
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12955
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Hej nie? Tento rok začína dobre, samé inovácie.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305

Návrat na "Debata o všetkom"