Audigy 2ZS

Všetko o zvukových kartách, repro, problémoch ...
Používateľov profilový obrázok
izopd
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 191
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Audigy 2ZS

Príspevok od používateľa izopd »

vyskytol sa nam takyto problem.kamarat mal doteraz zvukovku k doske Abit Fatal1ty AN8 Sli.dnes som mu nahodil moju Audigy 2zs a vyskytol sa problem vo forme pri natiahnuti driveru cez ovladaci panel nam pri dokonceni resetlo pc a hotovo.pri normalnom natiahnuti pri instal z cd mi pri dokonceni vypisalo invalid handler a vybavene.samozrejme ze som odinstaloval ovladac tej AC´97 a mal som ju aj fyzicky vonku (PCI-e-1 slot).nahodil som mu spet jeho ac´97 natiahol ovladac a ta funguje no problem.ta moja creative je tam s ! a nie je detekovana ako audigy 2zs ale creative sound neviemco.pri snahe odinstal a znova natiahnutie driveru,mi vypisalo ze mi bezi instal a ze ze mam reboot system a skusit znovu.skusil som aj novsi ovladac zo stranky creative.com,vysledok ten isty.furt to resetne pri dokonceni instal driveru.ja som mal tuto zvukovku asi v piatich doskach a nemal som ziaden problem.
ASUS A8N-SLI Premium,A64 X2 4400+ ,Thermaltake Big Typhon,Saphire radeon HD2900,,4GBYTE TwinX XMS Corsair 2-3-3-6 400Mhz,Creative X-Fi XtremeGamer FATAL1TY+Creative GigaWorks S750,Enermax Liberty 400W,2*WD3200YS SATA II,FDD,LG GSA-H20L,Logitech MX1000,CRT Philips Brilliance 107P5

Návrat na "Zvuk a PC"