UA konflikt

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12298
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa HellAngel »

Urcite treba rusko izolovat, a davat bacha co sa tam deje. Tato situacia na ukrajine tiez nie je zo vcera. Ale je to vyustenie dlhorocne nerieseneho problemu.
Plyn a zbytok zatial prudi, ale treba sa pripravit, ze moze prestat. Putin dostava trochu nakladacku, s cim asi sudruhovia neratali, teraz potopili rusky kriznik. Da sa ocakavat odveta. Voci ukrajine aj EU.
Naposledy upravil/-a HellAngel v Pi 15. Apr, 2022, 16:30, upravené celkom 1 krát.
NB: Asus ROG Strix G16
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

bohuzial so stratami sa pocita v kazdej vo... mierovej misii. Nemyslime si ze Vladko neratal s nejakym lietadlom dole alebo tankom hore pasmi. Ratal.

Ci ho to trapi ? Netrapi. Ludsky zivot nema zjavne cenu v ruskej historii A ANI NIKDY NEMAL. Technika nema ziadnu cenu, ked ti denne prijde miliarda s europskej unie a nemusis rozmyslat.

Ze si vylamal zuby na Ukrajine ? Nevylamal, chlapci to najhorsie este len pride. NEmyslim tym jaďernoje arúžje, teda dufam ze az na take najhorsie nedojde lebo potom fakt nemam kam utiect, myslim ze na Ukrajine sa mu fantasticky dari urvat pravu cast na mape. Dnes v noci znovu bombardovanie Kieva, este som necital newsy ze k comu tam doslo, o jednej som odpadol.

Pravu cast dostane, tak alebo onak, tam uz mu v tom Ukrajina nezabrani. A potom... co bude potom ? Toto mu nestaci.

Kiev.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5468
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa SKiLEX »

No neratal. Plan bol v priebehu 24hodin obsadit vladnu stvrt v kieve s minimalnymi stratami. Skor nez by zacali prudit na Ukrajinu zbrane zo zapadu. Skor nez by sa niekto zmohol ku sankciam. Skor nez by ukrajinci zistili ktora bije.

Ze technika nema ziadnu cenu? To nemozes mysliet vazne. Tolko techniky co tam stratili nenahradia ani za 10rokov. Ake cislo tam teraz svieti? 2900ks tazkej techniky, z toho 500 tankov? A taku moskvu co potopili vcera? Taku lod pocas najblizsich 10r ani nedokazu zacat vyrabat :D

Ako inak ako vylamanim zubov chces nazvat to ked najskor ides dobyt vsetko az po uzhorod, a po tom co stratis stvrtinu armady a tvoj super je silnejsi ako nikdy predtym je nepredstavitelne aby si dosiel hoc len po dneper?

A ani obranu vychodnej hranice by som nevidel tak beznadejne. Ano, Rusi tam teraz zenu vsetko co maju. Ale to robia aj ukrajinci... Stavaju opevnenia, zakopy, bunkre, pasce. Taktiez sa teraz zacina vsetko zelenat a zarastat. Ak sa im to aj podari dobyt, tak straty budu nepredstavitelne.


Obcas mam pocit ze zijem v nejakom paralelnom svete alebo co
Používateľov profilový obrázok
Hexaris
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 789
Dátum registrácie: Št 11. Júl, 2019, 19:35
Bydlisko: Nekde na zahori

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Hexaris »

Rus bude krakat, ale v podstate kazdy kto sa okolo neho mota a je bohaty, tak hlavne z ropy, plynu. On nema financne z coho udrzat krajinu ak by to nebodaj odstavil. Tlacil by som na mensiu cenu a ten rozdiel dal ukrajincom. :)
Kazdy kto s nim paktoval teraz hraje mrtveho brouka.
Your value does not decrease because of someone's inability to see your worth.
BOOK: MB Air M1 2020 AMP: Topping DX3Pro+ HEADPHONES: HiFiMAN HE400SE
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6643
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa M1ch4l »

Podla mna fakt nikto neratal s tym, ze by stratili 2 lode.

Ludsky zivot v Rusku naozaj cenu nikdy moc nemal, ale zaroven is Putin je velmi dobre vedomy demografickej katastrofy, ktora Rusko caka nezavisle na vojne. Tym ze mu zomieraju mladi chlapci, hoci prevazne nie etnicki Rusi, sa ten vyhlad zhorsuje. Naviac emigracia sa kvoli vojne zvysila.

Zatial sa to na vychode moc nepohlo, ak vobec. Trochu znepokojujuce je ze Rusko zasa vraj kontroluje nejake uzemie nad Khersonom. Tam som si myslel ze az na samotny Kherson, pravy breh rieky ma cely pod kontrolou Ukrajina.
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Blackhawk »

turbo zasa dava rozumy :facepalm:
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5468
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Obrázok

Maju prist navstevy na velku noc, takze som to musel spratat z chodby nech ten olej nezavadza... Musim uznat ze sa to prevaza dost neprakticky :D
Používateľov profilový obrázok
Hexaris
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 789
Dátum registrácie: Št 11. Júl, 2019, 19:35
Bydlisko: Nekde na zahori

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Hexaris »

Olejovy baron 😅 … nerob to.
Your value does not decrease because of someone's inability to see your worth.
BOOK: MB Air M1 2020 AMP: Topping DX3Pro+ HEADPHONES: HiFiMAN HE400SE
Pietro sk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2556
Dátum registrácie: Ut 28. Dec, 2010, 13:25

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Pietro sk »

muka, olej vam rad prenecham. ale zivocisne produkty, boh ta ochranuj..
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6831
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa stefan222 »

vies ze palmu vyrabaju v secovciach? ukrajinsky vseobecne polnohospodarsky priemysel vyhubi zopar statisic ludi z afriky a tam bude najvevsia katastrofa
hry- ps5
doma-HP probook
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

.

Lada... euro2 : https://www.autoforum.cz/predstaveni/uk ... ez-se-zda/

bez érbegov, bez ábées, bez katalyzatorov, proste pohodicka.
.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Anubis
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 769
Dátum registrácie: Ne 29. Nov, 2009, 15:18
Bydlisko: BA

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Anubis »

SKiLEX napísal: Pi 15. Apr, 2022, 18:41 Obrázok

Maju prist navstevy na velku noc, takze som to musel spratat z chodby nech ten olej nezavadza... Musim uznat ze sa to prevaza dost neprakticky :D
Toto je načo dobré? To predávas na Bazosi či čo?
Používateľov profilový obrázok
Erazer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1135
Dátum registrácie: St 11. Aug, 2010, 11:00
Bydlisko: Trenčín

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Erazer »

Utrpenie mladého scalpera :)
PC: Ryzen7 7800X3D, ASUS ROG STRIX B650E-E GAMING WIFI, G.SKILL 32GB DDR5 6000MHz CL30 Trident Z5,ASUS TUF RTX 4070, Kingston KC3000 2TB, Corsair RM850x, Jonsbo D41,Noctua NH-U12A Chromax Black, 7xNF-A12x25 black
Audio: GSP 500+GSX 1000 Notebook: Lenovo P50,Phone:GalaxyS21,
Diablo III battletag: Sorrow#2622, Star Citizen Handle: Erazer1
Vytvorte si účet v Star Citizen pomocou tohto ref. linku a získajte 5,000 in game kreditov zdarma
>>> STAR-K3QT-JHMS<<<
Marek125
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2005
Dátum registrácie: So 29. Jún, 2013, 22:46
Bydlisko: Nesluša

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Marek125 »

Anubis napísal: Pi 15. Apr, 2022, 22:44
SKiLEX napísal: Pi 15. Apr, 2022, 18:41 Obrázok

Maju prist navstevy na velku noc, takze som to musel spratat z chodby nech ten olej nezavadza... Musim uznat ze sa to prevaza dost neprakticky :D
Toto je načo dobré? To predávas na Bazosi či čo?
Ešte len bude :D

Návrat na "Debata o všetkom"