DC++ a huby

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
lolo_man
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 115
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Topolcany

DC++ a huby

Príspevok od používateľa lolo_man »

cawte . . . pocujte preco sa mi na DC++ nechcu zobratit ziadne huby??? po instalacii to islo . . . vybral som dva lebo som nemal este nic na share a tak . . . po druhom spusteni mi vsak uz ziadne huby nenaslo a dole pise ze downloads hub faild . . . . neviete poradit co s tim????
diki
procak:Core2Duo E6600 GK: ASUS EN7900GT TOP MB: ASUS P5B Deluxe RAM: 2x 1GB 667Mhz KingStone HDD : WD 320GB Zdroj: Enermax Liberty ELT500AWT active PFC +19´´LCD LG 194 WT-SF
Používateľov profilový obrázok
Skullhead
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 68
Dátum registrácie: Pi 15. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Trstice-okres DS, byt v BA-Petrzalka

Re: DC++ a huby

Príspevok od používateľa Skullhead »

lolo_man napísal:cawte . . . pocujte preco sa mi na DC++ nechcu zobratit ziadne huby??? po instalacii to islo . . . vybral som dva lebo som nemal este nic na share a tak . . . po druhom spusteni mi vsak uz ziadne huby nenaslo a dole pise ze downloads hub faild . . . . neviete poradit co s tim????
diki
daj do googla ze HUB list a moj naj HUB list je > http://www.hublist.awenet.info/PublicHubList.xml.bz2
Rock Pegasus 665,Core 2 Duo T7200@2 Ghz(1.1V@2Ghz Prime95 24h stable),2x512MB 667Mhz Kingstone,120 GB 5400 Fujitsu HDD,Sony DW-Q520A DVD-RW,nVidia 7600 256 MB

Návrat na "Programy a problémy s nimi"