Posilnovanie

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
castelL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4137
Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa castelL »

Mohli by proteín ponúknuť 1+1 :D
Norbi082
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1306
Dátum registrácie: Št 19. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Norbi082 »

castelL napísal: Ut 24. Máj, 2022, 09:52

@Norbi082 prosím ťa, chcel som sa spýtať ohľadom ashwagandhy, ktorý výrobok od akej firmy máš overený? je toho strašne veľa.. vďaka.

kupujem tu
https://www.namaximum.sk/kategoria/vita ... MkQAvD_BwE
5600X | Ninja4 | B450M Pro4 | 16GB DDR4 | Aorus RX6800XT |WD Black NVMe 1TB| Seasonic G12 650 | NZXT S340
Philips 32” 1440p 165Hz | VR: HP Reverb G2 | Edifier MR4 | Topping DX1 | DT 150 | Razer Viper mini | SK64S | T300
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa spencer »

cinky : https://hop-sport.sk/cinkove-sety/hs-na ... 125kg.html

lavicka s kladkou : https://www.acrasport.sk/sportovni-potr ... ou-wb3500/

podlozky : https://www.acrasport.sk/sportovni-potr ... -cm-cerna/

lavicka : https://www.decathlon.sk/posilnovacia-l ... 91829.html - lavicka sa mi podarila zohnat nova neskladana za polovicu a vizera ze postaci

veci objednane , tak zatial takto , nejake gumy na podlahu kupim este v obi , vichadza to tam lepsie a mozno este nejaky stojan na drepovanie casom dokupim , neviem ako to bude s miestom . ta vyska stropu ma dost limituje a dufam ze budem moct kladku z lavice demontovat bez nejakych uprav . mam este nejake podlozky na cvicenie a drziaky na kliky , je to zaklad , jemi jasne , ze este bude treba dokpit aj nejake "bičie vajca" a dalsie doplnky , skoda spodnej kladky , ale to mozno nejako poriesim s lanom a tym zariadenim na zakopavabie . ak budem mat takto fitko doma , tak budem cvicit aj castejsie , lebo ma to tolko nezdrzi , nadruhej strane dufam , ze ma to vyhotovenie neodradi a bude sa cvicit good . este hrazda a ten stojan na drepy a ok
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
castelL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4137
Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa castelL »

@spencer máš tú lavičku s kladkou už doma? prípadne ako si spokojný?
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa spencer »

cavko ano , akurat som prvykrat neska pocvicil . co ti poviem , je to dost sunt , treba vyberat urcite aspon tak za 400e pocitam . uz len skladanie bol porod , lebo s manualom besedeli dlzky srobov . scotova lavica nizka , tak som este vrtal jednu dieru aby bola vyssie uz to je celkom ok , sadnem si so svojimi 82 kg na lavicku a praska a verim tomu ze po par treningoch ju budem vyrabat - sedak . s tym sedakom som sa este celkom zabavil neni mozne to poskladat tak aby sa dal pouzivat . nastastie vyuzivam len zakladnu rovbu polohu , pripadne ak by som moc chcel sikmi sed , da sa to zoskladat na odcvicenie . tazko to vysvetlit , asi pouzivaju diely na rozne lavicky ale asi nemaju overene ci sa to da vzdy zoskladat :D . predkopavanie a zakopvanie tragedia , bez lozisiek , musel som tam davat rozne sroby a aspon podlozky a dobre to maznut , ide to na sucho a ked to clovek pritiahne malo lieta to a ked silno tqk to kladie odpor + tie peny a tyce co na ktorych su , su kratke , takze tyce budem davat vlastne a dlhsie , kedze ak clovek nahodi kotuce , tak nemoze predkopavat trebars lebo pystale sa mu opru do kotucov , jedine ak by si clovek nalozil 4x 2.5kg tak by si zacvicil . peck deck je nepouzitelny sluzi mi len ako drziak na zavazia , aby sa nevalali po zemi - je strasne kratky , to co by som mal mat cca na predlaktiach a malo by sa mi to zvazovat ku laktom tak uz v zakladnej poziici mam tie peny na bicepse . takze 0 bodov . celkovo na benchpress celkom ok , kladka celkom ok aj ked som ju musel skratit , lebo mam nizky strop . uz by som si ju nekupil , ale zainvestoval by som do poriadnej kvality . set tych cieniek je fajn az na to ze jednorucky maju plastove matice a jedna uz preskakuje na zavite . peny pod stroje ta podlaha ta je super . lavicka z decathlonu je tiez super ..... celkovo - ak nemas prachy a mas trocha sikovne ruky kup si aj tuto lavicku s kladkou , ale ak chces aby po zoskladani vsetko fungovalo na 1 tak si priplat . dufam ze ked zacnem makat s vyssimi vahami , kladka to prezije .
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
castelL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4137
Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa castelL »

Premýšľam nad niečím ako
https://www.fitham.sk/trinfit-gym-gx5
:D

Inak tie jednoručky tak s tým som nemal problém ale vieš dokúpiť prípadne kovové.
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa spencer »

tak za tie prachy sa nemusis bat ze to bude fuserina :D ja som nechcel moc investovat bal som sa ci s ramenom vobec budem schopny cvicit , ale po vcerajsku sa citim super takze pokracujem a casom asi upgrade tej lavicky pride.aj tak .

inak sa spytam , casto som videl ludi cvicit vo fitku kde bolo 22 stupnov v mikinach :D na co to malo sluzit ? nikdy som sa na to nespytal . predpokladam , ze teoria vravi , ze sa viac v tedy spali kedze sa potia a nahradzuju tym z casti kardio , na druhej strane si myslim , ze tym ako sa prehrievaju , nepodavaju taky vykon ako by mohli .
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
castelL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4137
Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa castelL »

to nie je úplne pravda s tou výkonnosťou, vyskúšaj si to.. ja to nepraktikujem, ale je to bežné aj u profesionálov, v podstate vec vkusu
Norbi082
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1306
Dátum registrácie: Št 19. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Norbi082 »

5600X | Ninja4 | B450M Pro4 | 16GB DDR4 | Aorus RX6800XT |WD Black NVMe 1TB| Seasonic G12 650 | NZXT S340
Philips 32” 1440p 165Hz | VR: HP Reverb G2 | Edifier MR4 | Topping DX1 | DT 150 | Razer Viper mini | SK64S | T300
tron44
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 874
Dátum registrácie: Po 12. Dec, 2016, 00:43

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa tron44 »

trošku vyššie cenny ale chlapci robia perfektnú robotu, masívne konštrukcie ktoré aj niečo vydržia, nie tesco hliník

https://wodgear.sk/produkty-home/
Používateľov profilový obrázok
Anubis
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 769
Dátum registrácie: Ne 29. Nov, 2009, 15:18
Bydlisko: BA

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Anubis »

Mám neotvorené WPC80 od namaximum už cca 6 mesiacov po záruke,čo myslíte "hrozí" mi niečo? 🙂
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa spencer »

nehrozi kludne ho zjedz , vcera som akurat vysypal nejaku tretinu balenia proteinu tiez ale ta bola po zaruke vyse 2 roky , polroka by som ss nebal
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
KUKU
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 740
Dátum registrácie: Ut 28. Aug, 2012, 13:53
Bydlisko: Prievidza

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa KUKU »

Skus a uvidis. Ak bude chutit dobre, tak bude v pohode. Je to prasok a ked vravis,ze je zatvoreny,tak sa nemas coho bat. Maximalne sa z neho pos.. :D
CPU: AMD Ryzen 9 5900X Chladic: Noctua NH-D14 MB: B550 Aorus ELITE V2 PSU: Corsair cs750M GPU: RTX 3090 + 3060Ti RAM: G-SKILL Aegis 64GB 3200Mhz SSD: Intel 660p 1TB M.2
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa spencer »

inak teda musim napisat , cvicim tak 3x do tyzdna kedze domace fitko je vyhoda , ze si zacvici clovek ked ma chut , nemusi sa nijako zariadovat . fullbody mi sedi ovelaviac ako klasicky trening , 2 cviky na kazdu partiu po 3 serie s tym ze prva je taka lahsia , mozno clovek nema taky progres vo vahach ani objeme svalov , ale ako taky udrziavaci a spevnovaci system je to zatial super . diky hosi
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5187
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Posilnovanie

Príspevok od používateľa Chris »

spencer napísal: St 15. Jún, 2022, 22:45 cavko ano , akurat som prvykrat neska pocvicil . co ti poviem , je to dost sunt , treba vyberat urcite aspon tak za 400e pocitam . uz len skladanie bol porod , lebo s manualom besedeli dlzky srobov . scotova lavica nizka , tak som este vrtal jednu dieru aby bola vyssie uz to je celkom ok , sadnem si so svojimi 82 kg na lavicku a praska a verim tomu ze po par treningoch ju budem vyrabat - sedak . s tym sedakom som sa este celkom zabavil neni mozne to poskladat tak aby sa dal pouzivat . nastastie vyuzivam len zakladnu rovbu polohu , pripadne ak by som moc chcel sikmi sed , da sa to zoskladat na odcvicenie . tazko to vysvetlit , asi pouzivaju diely na rozne lavicky ale asi nemaju overene ci sa to da vzdy zoskladat :D . predkopavanie a zakopvanie tragedia , bez lozisiek , musel som tam davat rozne sroby a aspon podlozky a dobre to maznut , ide to na sucho a ked to clovek pritiahne malo lieta to a ked silno tqk to kladie odpor + tie peny a tyce co na ktorych su , su kratke , takze tyce budem davat vlastne a dlhsie , kedze ak clovek nahodi kotuce , tak nemoze predkopavat trebars lebo pystale sa mu opru do kotucov , jedine ak by si clovek nalozil 4x 2.5kg tak by si zacvicil . peck deck je nepouzitelny sluzi mi len ako drziak na zavazia , aby sa nevalali po zemi - je strasne kratky , to co by som mal mat cca na predlaktiach a malo by sa mi to zvazovat ku laktom tak uz v zakladnej poziici mam tie peny na bicepse . takze 0 bodov . celkovo na benchpress celkom ok , kladka celkom ok aj ked som ju musel skratit , lebo mam nizky strop . uz by som si ju nekupil , ale zainvestoval by som do poriadnej kvality . set tych cieniek je fajn az na to ze jednorucky maju plastove matice a jedna uz preskakuje na zavite . peny pod stroje ta podlaha ta je super . lavicka z decathlonu je tiez super ..... celkovo - ak nemas prachy a mas trocha sikovne ruky kup si aj tuto lavicku s kladkou , ale ak chces aby po zoskladani vsetko fungovalo na 1 tak si priplat . dufam ze ked zacnem makat s vyssimi vahami , kladka to prezije .
a pritom ti stacilo kupit klasicke drevene gymnasticke kruhy a odcvicil by si to lepsie. Mozno neskor half rack a olympijsku tyc a kompletka :)
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs

Návrat na "Debata o všetkom"