Kamera do auta
- scream
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 5344
- Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
- Bydlisko: Kosice
Re: Kamera do auta
Jasne da sa nastavit dlzka. Ja ale potrebujem mat 5 minut, kvoli trasam, co jazdim, ked chcem mat suvisly zaznam. To je 1GB a to taha do telefonu tak 10 minut. Ked sa to po 8min sekne nemas chut stravit v aute 20 minut pre jedno video.
Spoiler: ukázať
-
Gumkac
- Používateľ

- Príspevky: 1991
- Dátum registrácie: Pi 10. Feb, 2012, 17:01
- Bydlisko: bratislava - DL
Re: Kamera do auta
prave pre cas kopirovania do mobilu mam na kamere nastavenu dlzku zaznamu na 1minutu
to ma 180mb a stiahne sa to relativne rychlo. zaznam zo zadnej este rychlejsie (pouzivam blackvue DR-750X-Plus 2CH). Vzhladom na to ze zaznam kopirujem velmi casto (velmi vela eventov
) tak keby mam mat odlozenych zbytocnych 5 minut, ... takto stahujem cca 2 minuty. minuta po evente a minuta pred eventom zvycajne (jedina vec, ktora mi na blackvue vadi, ze pri manualnom nahravani (proximity senzor - zamavanie rukou vedla kamery) sa do eventu ulozi 6 sekund pred a 54 sekund po. Keby sa oznaci cely predchadzajuci file, priapdne dva za eventove, by bolo lepsie riesenie no). Ale mam v plane (ked sa konecne prestahujem) ze ked sa kamera pripoji k domacej wifi, tak sa automaticky postahuju eventove subory (na NASku bude bezat skriptik tahajuci z kamery zoznam videii a oznacene postahuje automaticky na NASko)
Intel i5 13600K + Noctua NH-D14 | ASUS TUF Z690 | ASUS TUF RTX 3070 Ti O8G | 32GB 3600Mhz Kingston | Corsair HX750i | Samsung 980 pro 1TB + 970 evo plus 1TB | NZXT H7 flow | 5x 140mm arctic
LG UltraGear 27GP850-B / Dell U3417W | Logitech G700s + Devis Control | Logitech G915 Tactile | Lenovo T490
LG UltraGear 27GP850-B / Dell U3417W | Logitech G700s + Devis Control | Logitech G915 Tactile | Lenovo T490
-
lopo1
- Sponzor fóra silver

- Príspevky: 2440
- Dátum registrácie: Pi 09. Jún, 2006, 02:00
- Bydlisko: Žilina
Re: Kamera do auta
Ako vlastník 70mai pro aj Viofo A129 plus duo sa jednoznačne prikláňam k druhj alternatíve.
Síce 70mai už funguje v aute bez problémov asi 4 rok akmulator už dávno nadrzi kapacitu takže kamera funguje len za jazdy.
Viofo už mám napojené na trvalých 12V ale v zime musím aj tak vypnúť parkovací mod lebo to dosť potiahne batériu aj keď jazdím každý deň.
Co sa týka kvality záznamu nemám absolútne žiaden problém za tie peniaze akurát na prednú kameru som ešte do objednával CPL filter. Neprekáža ani veľkosť v pohode sa zmestí za zrkadlo čiže ako vodič prakticky o nej neviem.
Ako bolo spomenuté najväčšia tragédia je wifi aj keď updatom firmwaru sa to trosku zlepšilo ale stále je to bieda 3min video sťahuje cez 10min. Pričom appka musí byť stále aktívna nemôžeš sa zablokovať telefón lebo sťahovanie padne.
Dĺžka videa sa dá nastaviť 1, 3, 5 a 10 min tuším
Síce 70mai už funguje v aute bez problémov asi 4 rok akmulator už dávno nadrzi kapacitu takže kamera funguje len za jazdy.
Viofo už mám napojené na trvalých 12V ale v zime musím aj tak vypnúť parkovací mod lebo to dosť potiahne batériu aj keď jazdím každý deň.
Co sa týka kvality záznamu nemám absolútne žiaden problém za tie peniaze akurát na prednú kameru som ešte do objednával CPL filter. Neprekáža ani veľkosť v pohode sa zmestí za zrkadlo čiže ako vodič prakticky o nej neviem.
Ako bolo spomenuté najväčšia tragédia je wifi aj keď updatom firmwaru sa to trosku zlepšilo ale stále je to bieda 3min video sťahuje cez 10min. Pričom appka musí byť stále aktívna nemôžeš sa zablokovať telefón lebo sťahovanie padne.
Dĺžka videa sa dá nastaviť 1, 3, 5 a 10 min tuším
- Pepeb007xx
- Sponzor fóra silver

- Príspevky: 3391
- Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
- Bydlisko: NM
Re: Kamera do auta
vazne tak dlho? teda nemeral som to nikdy, no mne to tak dlho netaha, nechapem (som rad), mam iphone
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
