Všeobecná diskusia II

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4542
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa scream »

mp3turbo napísal: Št 08. Sep, 2022, 14:09 >> ak toto dakomu nestoji drobne navyse tak neviem...

hlavne bez toho érbegu, cista parada po vychodnarsky.
Levelovanie xenonov, nevadi ze nieco nejako niekde osvietim ked do auta volaco nalozim atd
Urcite niekoho osvietis pri nalozeni, ked mas svetla sklopene do najnizsej moznej polohy (okrem ineho toto sa deje automaticky aj je detekovana chyba senzora napravy)
Ci s eeerbegom alebo bez je uz snad jedno pri aute rv 97, kde mal byt ten eerbeg uz 2x meneny podla predpisov opat tym nikoho okrem seba neohrozujes rovnako ako ked si namiesto toyoty s eerbegom kupis feliciu bez eerbegu z rovnakeho roku vyroby.
wingo napísal: Št 08. Sep, 2022, 14:18 Ja len toľko, že auto si zvyknem skontrolovať a opraviť chyby pred STK, nie po nej :)

Aj na certifikát ideš nepripravený s tým že si to potom dodatočne doštuduješ čo na skúške nebudeš vedieť? :)
Ano a napriek tomu stale nieco vyskoci, co ti zabije pol dna volna, dalsi cas a peniaze. Spokojne sa to moze stat cestou na STK. ( ja som napr. sekol gumu 40metrov pred vratami STKcky, nebol problem...
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
error7
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1622
Dátum registrácie: So 28. Jan, 2012, 14:52
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa error7 »

scream napísal: Št 08. Sep, 2022, 09:38 error7: Nie je to normalne, ked technik neni dement, tak ta necha prejst (dobre vie ako tu stotinku potiahnut smerom dole). Zaroven pokladam za dost odvazne ist na EMISNU/STK aspon bez minimalnej znamosti alebo flasky pre technika v kufri, ved emisiami neprechadzaju nove auta ak sa technik neposnazi.
Práveže to bolo po vzdialenejšej známosti, aj preto som tam priamo prítomný nebol :hysterical: hlavne že 2 roky dozadu som bol s autom sám na inej stanici STK a prešiel som bez toho aby som musel dávať niečo bokom...

werwest napísal: Št 08. Sep, 2022, 12:43 ak neprejde niekto emisnou na benzine, tak je to bud lambda alebo mrtvy kat
Podľa hodnôt lambdy pri zvýšených otáčkach by tam malo byť málinko viac vzduchu ako je norma, lebo výfuk má už menšiu netesnosť, o čom som vedel(auto má taký ladnejší zvuk :-D ), avšak pri oprave treba meniť celú prednú časť výfuku aj s katom(ktorý je podľa všetkého OK), a to už nie je sranda pri staršom benzíne(2004) čo má pomaly 300k najazdené :hysterical: čiže posledná nádej je zatmeliť tú časť kde je netesnosť lebo vyvárať sa to veľmi neoplatí, aby sa to celé nerozsypalo... no a dúfať že zbijem hodnotu z 1.032 na 1.03 :D
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa mp3turbo »

mi to pripomina mojho vychodnara... 110.000km nemenil olej na thalii az ju zadrel. Kupil druhy motor a smial sa ked ho vymienal ze ako usetril.
Sa ho pytam - čo keď ten druhy hľop nemenil olej 105.000km... dva sekunda cicho, potom ze "bars by skapal k0k0t". Ta reku vidziš ho, chuja.

Chlapci ked chcete poriadok v republike, spolocnosti atd, zacnite najskor upratovat na vlastnom dvore. A plati to aj pri autach z '96 lebo ked tam nebol airbag, absolutne si viem predstavit v akom stave bolo riadenie, tlmice, brzdy, atd, atd, atd. Pretoze to nie je o konkretnom aute, to je o mindsete majitela, o jeho nastaveni hlavy.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
zoom
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2136
Dátum registrácie: Št 16. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava (40)

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa zoom »

Radost robit EK na starom benzine. Posledna lambda 1,003 a 0,0% CO, obe pri zvysenych otackach. Jo, este jedna skvela historka s Jeepami z STK bez znamosti. Jeep dovezeny z US, VIN cislo vyrazene na nosniku. Technik chodi k autu, do kancliku, k autu, do kancliku... reku on ma v papieroch ine obrazky, to VIN ma na inom mieste a hento na rame som si kludne mohol vyrazit aj ja. Samozrejme to ze auto preslo KO, je zapisane na Slovensku od asi 2009 roku a X-krat pred nim preslo cez ine STK nejako nehralo rolu. Aj preto STK po znamosti.

error7: Ak mas nejaku taku netesnost na vyfuku, nestaci na to tzv. bandáž na opravu vyfuku? Stoji to par eur, omotas tym deravu ruru a pokoj. Zavisi samozrejme od miesta, kde je diera. Tmel je tiez riesenie, ale neviem, nakolko vydrzi. Vyfuk je pruzna vec, tak ci sa pomaly nerozdrobi a nerozsype.

hawkeye: Daj trochu viac informacii. Aj o motore (benzin, diesel, priamovstrek?). Robi to po studenom starte len na volnobehu, zvysenych otackach, alebo oboje? Ako rychlo to zmizne? Zmizne to bez jazdy, alebo az pri jazde? Zmizne to za nejaky cas alebo ked sa zohreje auto? Mozu to byt vstreky, ktore sa pri priamovstreku velmi rychlo zohreju. Moze to byt aj vaha vzduchu za urcitych podmienok. Auto inak startuje bez problemov? Akoze nastartuje hned, a potom trha, alebo vrti motorom naprazdno najprv? Moze to indikovat palivovy system, pripadne spätnú klapku v palivovom privode - ze palivo odtecie do nadrze.
Pietro sk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2556
Dátum registrácie: Ut 28. Dec, 2010, 13:25

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Pietro sk »

scream napísal: Št 08. Sep, 2022, 13:31 Jozo ty uz prestan klamat do telky! ... skus ist s novsim priamovstrekom na prvu emisnu po 4 rokoch.
v com to zlyha?
Používateľov profilový obrázok
hawkeye
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 6629
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2009, 19:12
Bydlisko: Trnava

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa hawkeye »

zoom - benzin 1.4 t-gdi, nastaruje absolútne bez problemov, volnobeh bezproblemov...prvy rozbeh je so sklbanim...prejdem 200m a je to ok

skusim VIF +100okt, športový mod a uvidí sa
Spoiler: ukázať
i5-6600k@4600Mhz + asus sabertooth z170 Mark1, 16GB RAM, Sapphire Nitro R9 390 Fury, Seasonic SnowSilent 750W Platinum all in Silverstone Fortress FT02
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6849
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stefan222 »

moze to byt spojka?mne tak kusa trhala mazda 6
hry- ps5
doma-HP probook
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa mp3turbo »

... a po 200 metroch jazdy sa spojka opravi a uz netrha ?
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
hawkeye
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 6629
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2009, 19:12
Bydlisko: Trnava

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa hawkeye »

Spoiler: ukázať
i5-6600k@4600Mhz + asus sabertooth z170 Mark1, 16GB RAM, Sapphire Nitro R9 390 Fury, Seasonic SnowSilent 750W Platinum all in Silverstone Fortress FT02
Používateľov profilový obrázok
zoom
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2136
Dátum registrácie: Št 16. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava (40)

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa zoom »

To s tym Hyundaiom je nejake divne. Predpokladame, ze je to naozaj sklbanie motora a nie nejaka jemne pridreta brzda, ktora sa uvolni/posunie v prvej zakrute. Taktiez to asi nebude mat automat, tak celu tuto cast zanedbame a kedze som nikdy nemal manualnu prevodovku, moc sa do nich nevyznam. Sviecky podla mna nie, tam by som to cakal skor pri zatazi (otacky). Palivovy system od nadrze po vstrekovac to asi tiez nebude. Mozno ten vstrekovac, kedze je to priamovstrek a rychlo sa ohreje, kedy moze dojst k nejakej zmene. Ale opat nemam s GDi skusenosti a neviem posudit, ci je normalne, aby sa na max. 5-6 rocnom aute toto riesilo. V rodine som par mesiacov dozadu objednaval vstreky pre Jeepa, ktory ma 23 rokov a okolo 500 000 km. Tak mi pride obskurne to riesit na relativne novom aute.

Cistiaci pripravok mozes vyskusat vzdy. Nemyslim si, ze nieco pokazis. Podla mna nedojde k ziadnej zmene. Ja lejem VIF pri kazdom tankovani.
Ten taliansky servis moze pomoct, tj. dobry benzin a dat zopar sportovych jazd na plny knedlik a vyjazdit tu nadrz. Kedysi si takto "opravil" auto po dochodcovi co jazdil na 2000 rpm a rozbiehal sa ako vlak. Povymetali sa sadze a bolo...
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5685
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Bude to starsie auto ako 5/6 rokov, davaju 7 rokov zaruku to by to asi riesil rovno s nimi.

Teda, aj to tak je, tak nech to vyriesi kia v zaruke :)
Používateľov profilový obrázok
hawkeye
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 6629
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2009, 19:12
Bydlisko: Trnava

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa hawkeye »

ma 4r, bez auta nemozem byt teraz ani den, takze skusim VIF a uvidi da...
Spoiler: ukázať
i5-6600k@4600Mhz + asus sabertooth z170 Mark1, 16GB RAM, Sapphire Nitro R9 390 Fury, Seasonic SnowSilent 750W Platinum all in Silverstone Fortress FT02
Používateľov profilový obrázok
Heatman
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 828
Dátum registrácie: Št 23. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Humenné okolie

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Heatman »

Tipol by som skor na zadrbane sanie a sacie kanaly od sadzi z EGR.
Oprava je triskanie orechovymi skrupinami, dost pracny zakrok.
A co sa tyka vymeny vstrekov na priamostrekovych benzinoch, tak je to relativne casta oprava, zlyhavaju viac/castejsie jak na diesloch.
Spoiler: ukázať
PC-01:
CPU: Core i5 14600K + (ASUS TUF GAMING LC 240 + 2x Noctua NF-P12)
MB: Gigabyte Z690 UD DDR4
RAM: Kingston FURY Beast DDR4 3600MT/s CL17 2x8GB (KF436C17BBAK2/16)
GPU: ASUS ROG STRIX RTX2080TI OC 11G GAMING
SSD + HDD: (WD BLACK SN850 1TB + JEYI GodFins Heatsink) + (WD10JPLX Black + Scythe QD 2.5)
DVDRW: Sony NEC AD-7200S
PSU: Corsair AX850
Case: Cooler Master Dominator CM 690 II + (butil mats + 9mm foam) + FANs: 2x in CM-120, 1x out NB-BlackSilentFan XL-2
FAN control: Fan Control software
Monitor + stand: Samsung 32" Odyssey Gaming monitor G55T (C32G55TQWR) + MAX MTM4110FM
Keyboard: Corsair K95 RGB MX Brown NA-layout
Mouse + pad: Trust Laser Gamer Mouse Elite GM-4800 + A4Tech X7-500MP

Audio: Audio-gd NFB-11 --> JBL LSR4326P + JBL LSR4312SP
                                                                    --> Beyerdynamic DT880 Edition 600Ω + Antlion ModMic 4.0

HTPC:
CPU: AMD Ryzen 5600G + Scythe Ninja 3
MB: ASRock X570 Phantom Gaming-ITX/TB3
RAM: Kingston HyperX FURY 2x8GB
SSD: Adata Ultimate SU800 256
PSU: BeQuiet 300
Case: Fractal Design Node 304

NB-01:
Dell Latitude E6330
CPU: Core i5-3320m
RAM: 2x4096 DDR3
SSD + HDD: Crucial M500 240GB + (WD3200BEKT Black + optical bay caddy)
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5685
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Jednoduska »

hawkeye napísal: Pi 09. Sep, 2022, 07:32 ma 4r, bez auta nemozem byt teraz ani den, takze skusim VIF a uvidi da...
Nahradne vozidlo nedaju? :) za otazku nic nedas.
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4542
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa scream »

Pietro sk napísal: Št 08. Sep, 2022, 18:06
scream napísal: Št 08. Sep, 2022, 13:31 Jozo ty uz prestan klamat do telky! ... skus ist s novsim priamovstrekom na prvu emisnu po 4 rokoch.
v com to zlyha?
Prisna emisna norma, nejake to zakarbonovanie, vysoka komplexnost motorov a uz zrazu nie je to spalovanie take dokonale ako vo fabrike na testoch. Ved sa pytajte technikov ako im to ide s novymi benzinmi. Za prve 4 roky nie je problem najazdit niecko k 100k km a to je uz najazd, kde sa tie problemy pri istom rezime jazdy mozu zacat prejavovat. V skratke:
Spoiler: ukázať
Zatímco karbon v sání přímovstřikových motorů omezuje správnou funkci ventilů (nahromaděný karbon může způsobit jejich neúplně zavření, snižuje množství vzduchu, které se může dostat do motoru a zhoršuje víření vzduchu ve spalovacím prostoru), karbon na vstřikovači omezuje správné rozprášení paliva (a tím vlastně celý problém s nedokonalým spalováním prohlubuje). Na pístech pak narušuje ideální tvar spalovacího prostoru a na žhavých koncích karbonových úsad dochází k ničivým samozápalům směsi.

Ředění oleje benzinem
Zatímco u motoru s nepřímým vstřikováním do sacího kanálu se do válce dostává již promíchaná směs paliva, v přímovstřikovém motoru se musí benzin odpařit a promíchat se vzduchem až ve spalovacím prostoru a mnohem rychleji. To, alespoň teoreticky, pomáhá s ochlazením spalovacího prostoru a zvýšením výkonu. Hlavně za studena při chodu na bohatou směs (případně v jízdním režimu, ve kterém motor směs obohacuje) se ale všechen benzin ve válci nestačí promíchat a nespálí se. Nespálený benzin pak částečně stírá píst do oleje, část se dostane do výfuku. A jak asi víte, benzin není zrovna vhodné aditivum do oleje.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"