UA konflikt

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
maniak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1950
Dátum registrácie: So 31. Jan, 2009, 00:41
Bydlisko: Kittsee, Rakusko

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa maniak »

Jeden vybuch bol aj na dvojke. Okrem toho, ak to rychlo neutesnia, tak je potrubie komplet odpisane.
FVE 12.45 kWp V/Z
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6982
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa stefan222 »

tak ale ak to neopravia rychlo, na co asi nemaju techniku kvoli sankciam tak inevsticia fuc. banky to zrejme ffinancovali ale kto splati dlh?eu ci rus?to neviem popravde a tam by som sa pozeral. lebo znicit si svoje nove potrubie a zaliat to slanou vodou mne osobne nedava zmysel.ale dvihnut cenu sucasneho to moze tak ale vojna nebude vecne a co uz nam nikdy nechceli dodavat plyn?zrejme nie.
hry- ps5
doma-HP probook
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12259
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Okrem toho, ak to rychlo neutesnia, tak je potrubie komplet odpisane.

podla mna je to odpisane uz teraz - miliardy litrov slanej vody, to nemoze z dlhodobeho hladiska dopadnut dobre. Na toto bezpecnostny certifikat nikto nevystavi... ked tam bude plyn tak to vybuchne cele v pripade nejakeho nestastia, zhody nahod atd.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5726
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa SKiLEX »

mp3turbo napísal: Št 29. Sep, 2022, 09:22 jasne ze si odpalia svoje - preco by to nerobili ? Pozrite, posrala sa rurka, MY VAM Z TITULU VYSSEJ VOLE NEMOZEME DODAVAT PLYN KTORY SAMOZREJME VELMI CHCEME DODAVAT, A KEDZE JE TO VYSSIA VOLA, ---NEMUSIME PLATIT ZMLUVNE POKUTY---

Ahaaaaaaaa.....

Jasne ze Rusi maju OBROVSKY zaujem na o****ani si svojej vlastnej infrastruktury.

Ach ozaj, vies preco Jednicka a nie Dvojka ? No neuhadnes, ale Dvojka vedie DIREKT do Nemecka s ktorym sa da najlepsie vyjednavat lebo su najbohatsi a od nich to pekne moze potom ist do celej Europy. Navyse jednicka uz bola stara, ciastocne opotrebena, mozno s nejakou vidinou multimiliardovych investicii a dvojka je, fiiiha aka nahodicka, uplne nova a natotalku nalestena.

To su veci, co ?
Tvle, uz nefet plesen, ved odpalena je aj jednotka aj dvojka.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12259
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

Nekukal som spravy, bol som na certifikacii vcera takze som zil len v jaskyni schovany... nie si nejaky moc prchky ?

A kedze sme v tejto teme v ktorej sme, vcera Ukrajinci hlasili jeden jediny zbity ľetak a za vcerajsok hlasia ukrutne nuly. To vo svetle toho ake uzasne boli dva dni za sebou ze 1+4 a 4+1.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5726
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa SKiLEX »

moze byt, vzdy ma zdvihne zo stolicky ked vidim niekoho sebavedomo mudrovat a tarat hluposti o niecom o com vie prd. Obzvlast ak sa to deje pravidelne.

K teme. Z ruskeho pohladu to vyzera ze jedeme z kopce. To ze sa rusko stiahne je vylucene. A prehrat by imho znamenalo podobny rozpad ruska ako v 90s. Som zvedavy co sialene sa udeje.
Používateľov profilový obrázok
bepetko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 571
Dátum registrácie: Št 11. Apr, 2019, 11:08
Bydlisko: Bratislava

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa bepetko »

Veď Biden dávnejšie nespomínal, že sa postará o to aby nordstream 2 padol?😃
Ach tie slovenské mamičky
shiro napísal:blba mamicka s kocikom sa mi vdrbe do cesty a pre istotu kocikom napred, nech najprv zrazim dieta a mam o to vacsi trest....
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12259
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

spominal. Zajtra (? zase aby niekoho zbytocne nezdvihlo zo stolicky) maju ohlasit pripojenie novych uzasnych uzemii s demokratickymi referendami.

Ja sa len zamyslam ci rovno tych lokalnych sudruhov nenamobilizuju do armady aby isli bit tych hnusnych imperialistickych ukrajincov ktori su svine na cudzom uzemi... to by bolo prekvapenie pre lokalnych "novorusov". Inak medzi nami, absolutne neviem co si slubuju od clenstva v Sojuze. Asfaltovejsie kvalitnejsie cesty ? Viac obchodnych domov ? Prudky progress v zivotnej urovni ? Co asi tak mozu ziskat...

Stiahnut sa sudruhovia urcite nestiahnu. To by bola porazka turboultra, take nieco ich neucili v ich velkych mysliach a obrovskej ruskej duši takze naozaj je otazka - kam az zajdeme, mister supreme commander ?
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 6065
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa wingo »

Bepetko hej výňatku z toho prejavu sú plné sociálne siete. A preto si myslím že USA to nebolo a pracuje Ruská propaganda v snahe rozbiť jednotu Západu. Prečo by čakali doteraz ak sa tým vyhrážali už pred inváziou vo februári? V podstate to hneď aj splnili, Nemci hneď po invázii odmietli certifikovať NS2 a verejne sa zaviazali skončiť s Ruským plynom a robili všetko pre to aby to aj dosiahli. A Rusi im v tom nakoniec aj vyšli v ústrety úplným vypnutím NS1.
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB Plus
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6982
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa stefan222 »

asi dennik n pise ze uz mobilizuju obcanov chersonu ak sa vzdali ua obcianstva. asi za odmenu sa mozu ist nechat spapat delami. som zvedavy na tie 18dalsie himarsy a zrejme to bude utok na krym tipujem kedze zas sa secko toci okolo lymanu ale udru dole tipujem no.
hry- ps5
doma-HP probook
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12259
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Anubis
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 779
Dátum registrácie: Ne 29. Nov, 2009, 15:18
Bydlisko: BA

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Anubis »

Ale veď im to nijako nepomôže,nie je šanca aby ich žiadosť prešla cez HU,TR a DE a zároveň krajina pri vstupe nemôže mať na svojom území konflikt.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6982
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa stefan222 »

to je motivacia aby nepadali na duchu. vyzenieme hajzlov a vstupime do nato a nieco podobne mu slubi borel ursula a stoltenberg na beton. usa dodaju zbrane, on sa len stara o moralku a velitelia sa postaraju o taktiku. oni vedu vojnu v 21.st uplne uzasne. klobuk dole. zatial.co putin chce svojich motivovat anexiami kt ho sameho vobec nezaujimaju ale mu len kupili neaky cas. inac v tom lymane ke co take dolezite?
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6676
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa M1ch4l »

Lyman je vraj dolezity bod pre dalsi potencialny postup. V samotnom Lymane by malo byt obklucenych vraj tak 2000 - 5000 ruskych vojakov.

Do NATO sa obviously nedostanu hned len tak, ale bol by to zaujimavy vyvoj, keby nastala taka dohoda ze Vladimirovi pustia to co si anektoval a Ukrajina v orezanej podobe vstupi do NATO. Asi nepravdepodobne, moc to nema zmysel kedze Ukrajina ma v bojoch momentalne navrch.
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Razer Huntsman V2 (red linear), Razer Basilisk V3 Pro + Razer Destructor 2, Blue Snowball
lopo1
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1725
Dátum registrácie: Pi 09. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Žilina

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa lopo1 »

No ale Volodovi ide s anexiami o to že kukajte napadli ruské územie a už môže oficiálne zmeniť vojenskú operáciu na vojnu a vyhlásiť normálnu mobilizáciu lebo legitímne bráni "svoje" uzemie a Lyman bolo len zdržanie postupu UA armady

Návrat na "Debata o všetkom"