kupa roboticky vysavac do 200e max 250e

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

kupa roboticky vysavac do 200e max 250e

Príspevok od používateľa spencer »

nazdar ludia , potreboval by som poradit aky najlepsi roboticky vysavac zozeniem na SK eshopoch do 200e . strop by bol 250e ak by sa teda jednalo o vacsie vyhody .

doteraz sme nemali este ziadny robotak . vysaval by len kusok chodby + obyvacku malu + kuchynu . je tam pri gauci kobercek podstolikom a jeden kobercek kde lihava pes - stredne dlha srst , ktoru vistych obdobiach straca :D .

bonus by bol ak by sa vedel naucit aj vyssie poschodie kde je spalna a mala chodba kde spava pes a ma tam tiez koberec na spanie . koberce maju dlhsi vlas tak 2 cm max vysokou hustotou .

pochopil som ze mopovanie nepotrebujeme , len aby sme nemusrli tak casto vysavat hlavne koli psovi .

problem su schody na oboch poschodiach v chodbach aby odtial nezletel

celkovo mame dost malu plochu na upratanie , pod nabytok nam nejako netreba , postel je vydoka tam by mal prejst v pohode a pomedzi jedalenske stolicky tiez hadam trocha pochodi .

inak neviem co by mal mat este za vlastnosti , vysypavat mi nevadi casto , aby sa vedel sam nabyt samozrejme , podlaha je linoleum , prahy ziadne . pripadne jeden ano asi 2.5 cm , ale to je izba ,ktoru som nespomynal , nie je to podmienka .

nazaciatok nieco , co nasla zena podla recenzii , ze to dokaze normalne povysavat , ale neviem kde je realita , a ci by to bola vhodna volba v tak nizkej cene

https://www.nay.sk/hoover-hgo320h-011-h ... 243806ed82

diky rad sa priucim k teme
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: kupa roboticky vysavac do 200e max 250e

Príspevok od používateľa SKiLEX »

No potrebujes aby ten vysavac mal mapovanie izby pomocou lasera. Bez neho to je len retardovane cosi bludiace po izbe a naburavajuce do stien.

Najlacnejsi vysavac co to splna je Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro White. Ten sa da zohnat do 250€... Je ale pomerne tragicky na kobercoch. K plnohodnotnemu vysavacu potrebujes este dolozit tak stovku na roborock s5 max.
Môj Premiér, môj premiér, drž sa. Milujeme ťa. Celé Slovensko ti drží prsty a drž sa. Tento súboj musíš zvíťaziť pre našu krajinu, pre nás všetkých. Držíme ti prsty. Sme s tebou. Milujeme ťa. Môj Premiér, máme ťa radi a nech sa uzdravíš. Si náš najväčší politik akého sme kedy mali. Môj premiér, drž sa. Zvládni to pre nás.
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1637
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: kupa roboticky vysavac do 200e max 250e

Príspevok od používateľa werwest »

Su aj “inteligentnejsie” bez mapovania, ale stale to neni vonco. Tamten lacny ale bude ten menej inteligentny.
Mop pro je asi najlacnejsi vysavac po akom by som siahol.
S5 max bude lepsi co sa tyka vlasov/chlpov v kefe, a bude trochu lepsie vysavat plus ma dostupnejsie diely. Ja by som zan priplatil, kedze to bude robit sluzbu roky, a ked potom tu stovku navyse rozpocitas, tak to vychadza fajn..
Ja budem menit s5 max za s7 ultra, ale iba pre lepsie mopovanie a “samoosefovaciu” stanicu. Inak ho mam 2 roky a robotu si robi dobre, nemenil by som ho.
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: kupa roboticky vysavac do 200e max 250e

Príspevok od používateľa spencer »

ako cital som nan dobre ohlasy , ale priznam sa , 360e je fakt uz dost a dufam ze sa najde aj nieco lacnejsie a inteligentne alebo pouzitelne , ale ako ak fakt ma byt vsetko odpad pod 300e tak sa necham mozno prehovorit , ale je mozne ze spadneme potom aj tomu zenou navrhnutemu hooveru :D tak pockam

edit: ale ten vacuum pro ten znie uz teda lepsie takze treba laserovi , super rada ! :)
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
Používateľov profilový obrázok
patro16
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2737
Dátum registrácie: Ne 12. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Trenčín

Re: kupa roboticky vysavac do 200e max 250e

Príspevok od používateľa patro16 »

ja mam ten Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro White, mop na nom tiez nepouzivam, vysavam iba vinylku a vysavanie mi pride ok len ma otravuje vysypanie a cistenie :) k schodom sa u mna nedostane tak neviem posudit ako sa sprava
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i7-4790K@4,5Ghz
Cooler: Noctua NH-D15 chromax.black+NT-H1
MB: MSI Z97 PC Mate
RAM: Kingston HyperX Fury Black 1866Mhz CL10 16GB kit
GPU: iGPU
SSD: Samsung 850 EVO 250GB
HDD: Seagate SV35 1TB 64MB cache+Cooler: SCYTHE SQD-1000 QUIET DRIVE
DVD: Lite-On iHAS124 (xbox 360 XGD3 ready)
PSU: Enermax Platimax 500W
Case: Corsair Vengeance C70 Military Green
+outtake: Noctua NF-A15 PWM + NF-S12A PWM, intake: 2x Noctua NF-S12A PWM
Monitor: AOC Q3279VWFD8 & HP ZDisplay Z27i
Periferie: Microsoft Sidewinder X4 SK, A4tech XL-750BK
Printer: HP LaserJet 1018
NB: ACER TravelMate 5760G >CPU: Intel Core i5-2520M, RAM: 2x4GB 1600MHz, GPU: HD3000 + Nvidia Optimus GT520M, HDD: WD Scorpio Blue 750GB 5400rpm, SSD: Intel 520 180GB
Mobile: Samsung Galaxy A52 5G
Car: KIA Ceed HB MY22 LUNAR
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12282
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: kupa roboticky vysavac do 200e max 250e

Príspevok od používateľa HellAngel »

mop pro mozem doporucit ak sa ides hybat v tej cene co si dal. Ano S5 je lepsie, ale ak nie si ochotny dat tie peniaze, tak najlepsie volba je mop pro. Sam ho mam uz druhy rog (gen1) a sluzi bez problemov. Za ten cas mi 2x zblbol a musel som resetovat vysavac a mapovat uzemie po ktorom beha.
Hlavny ucel a to je vysavanie splna. Nemam koberce, takze ma netrapi slapsie vysavanie kobercov. Zo zaciatku bol pouzivany kazdy den. Teraz raz za 2/3 dni. Klasicky vysavac uz ani neviem co poriadne je odkedy ho mame. Za tu cenu super vysavac
Mopovanie som dokopy pouzil 6x mozno. Je to skor doplnkova funkcia. Akoze od mopovania netreba cakat zazraky. Iba podlahu zotrie. Kolegina co ho ma tiez, ta dokonca dava do tej nadobky aj nejake cistidlo na plavacku :D
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: kupa roboticky vysavac do 200e max 250e

Príspevok od používateľa spencer »

dobre chlapci mna ste presvedcili na ten mop pro :D uvidime ci sa zhodneme aj so zenou na nom , ak ano dam sem aspon echo , pripadne si vypytam radu ak by si nas ten vysavac znacil zabit diky zatial
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12282
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: kupa roboticky vysavac do 200e max 250e

Príspevok od používateľa HellAngel »

Inac, mop 2 lite je teraz ako darcek ku telefonu Xiaomi Mi12T/T Pro. Ja som tak ziskal svoj vysavac ku Mi10T pro :)
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: kupa roboticky vysavac do 200e max 250e

Príspevok od používateľa spencer »

no telefony mame nove teraz :) tak pojdeme do kupi
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: kupa roboticky vysavac do 200e max 250e

Príspevok od používateľa spencer »

tak super , Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro White je doma odskusany . mapu si pekne spravil .

pes s nim ma troska problem ale zvyknu si :D som teda fakt prekvapeny ako sa vie dobre orientovat .

len mi neni jasne , to ovladanie trocha . teraz sa nabija , ked mu cez apku dam vysavat pojde vysavat , po skonceni zaparkuje zrejme do stanice , ma to tak byt ? nevadi mu stale sa nabijat ? nemam ho len dialkovo niekde bokom odparkovat ?

a este jedna vec , ked ho prenesiem do dalsej izby na poschodie , musim mu prenasat aj stanicu ? ci sa sam po upratani nejako parkne dakde a vypne ?

zena je z neho nadsena , bol problem ju odhovorit od toho hoovera , ale ja som chcel uz nieco co bude mat aj aplikaciu
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: kupa roboticky vysavac do 200e max 250e

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Ma to tak byť, po skonceni vysavania zaparkuje do stanice a nabija sa. Ak ho zaparkujes bokom tak sa tusim do 12hodin uplne vypne, automaticky...

Ak ho prenesies na poschodie bez stanice a das ho vysavat, tak sa po skonceni proste a vrati na to miesto kde si ho pustil.
Môj Premiér, môj premiér, drž sa. Milujeme ťa. Celé Slovensko ti drží prsty a drž sa. Tento súboj musíš zvíťaziť pre našu krajinu, pre nás všetkých. Držíme ti prsty. Sme s tebou. Milujeme ťa. Môj Premiér, máme ťa radi a nech sa uzdravíš. Si náš najväčší politik akého sme kedy mali. Môj premiér, drž sa. Zvládni to pre nás.
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: kupa roboticky vysavac do 200e max 250e

Príspevok od používateľa spencer »

aha super diky :) tak uz mi to je vsetko jasne zrejme , akurat jednu vec sa opytam , ked ma uz mapu vytvorenu skenovanim a kupelku zobral akoze tam je prekazka , koli vysokemu prahu ( do 3cm) , ako mu nahovorit nech tu prekazku skusi prekonat a pridat miestnost do tej uz naskenovanej mapy ? ak neprejde tak nevadi , ale bola by to vyhoda . spravit mu na ten jedenkrat najazd ?, pripadne na furt ? viem.manualne kreslit do mapy ?
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: kupa roboticky vysavac do 200e max 250e

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Nie som si isty ci to je pri mop pro tak isto ako na s5 max, ale malo by byt.

V skratke, akonahle je ten "schod" taky vysoky ze stlaca predny naraznik, tak sa tam ani nebude pokusat dostat. Stlacenie naraznika je pre neho cervena ciara.

Ked mu to vypodlozis tak aby ten naraznik nestlacal(trebars 1cm schod o "hlbke" trebars 5cm, a hned na to 2cm schod tak sa tam bude snazit dostat akoby nebolo zajtrajska.
Môj Premiér, môj premiér, drž sa. Milujeme ťa. Celé Slovensko ti drží prsty a drž sa. Tento súboj musíš zvíťaziť pre našu krajinu, pre nás všetkých. Držíme ti prsty. Sme s tebou. Milujeme ťa. Môj Premiér, máme ťa radi a nech sa uzdravíš. Si náš najväčší politik akého sme kedy mali. Môj premiér, drž sa. Zvládni to pre nás.
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1637
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: kupa roboticky vysavac do 200e max 250e

Príspevok od používateľa werwest »

Chces to pridat len aby to bolo na mape, alebo chces spravit aby tam chodil?
Lebo ak ho len pridas ale nebude tam chodit, bude zbytocne stracat cas hladanim cesty do tej miestnosti
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: kupa roboticky vysavac do 200e max 250e

Príspevok od používateľa spencer »

tak uz sme sa nejako naucili spolu zit , zistili sme , ze sa da zapamatat len jedna mapa jedno poschodie . nie je to ale vobec problem , ked sme ne i doma moze vysavat poschodie s mapou , ked sme doma vynesieme ho hore a povysava vrch . inak zena si ho nevie vynachvalit aj na kobercoch , fakt z nich dostal vsetky zvieracie chlpy , lepsie vysledky ako ked ich vycesavala . trocha je problem so psom , ten ma nanho alergiu . boji sa ho a radsej ide na ine poschodie :D . tu kupelku sme neriesili takze pohoda beha len tam kde sa dostal . a na prekvapenie , to mopovanie nie je az tak marne ako sme cakali . diky za super pomocnika ludia :)
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430

Návrat na "Debata o všetkom"