Akcie/Zľavy/Výpredaje

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ja som teraz 17:00 vybral mys objednanu vcera vecer (ked som pisal prispevok naspodu predchadzajucej strany), NEZAPLATIL som ju - platil som az dnes.

Petrzalka. A mam tam aj druhu ktoru som nezaplatil lebo som kreten zaskrtol online platba a mam mentalny blok naklepat cislo kreditky do webu :) potvrdena objednavka za 44,- eur aj s takmer 8eurovou rozsirenou zarukou +3 roky. Takisto som ju dnes zaplatil na pobocke, mala by prist zajtra.

Sprosty ma stastie. Asi dva roky som po tej myšacinke poškuloval ale nikdy som nebol ochotny za nu pustit "stofku", to je neadekvatne za kusok plastov.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Sky
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2009
Dátum registrácie: Ut 15. Dec, 2009, 15:49
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa Sky »

Ja som objednaval 16:30, teraz dosiel mail (uz druhy), ze sa dorucenie objednavky oneskori. V sumari ale uz ta mys nie je. Predpokladam, ze sa ani neohlasia ci chcem vybavit objednavku aj takto ciastocnu.
CPU: AMD Ryzen 5 3600 + Noctua NH-D14, MB:MSI B450M Mortar MAX,
VGA: Sapphire RX580 8GB, RAM: PATRIOT Viper 4 Blackout 32GB 3200Mhz, NVMe: Kingston FURY Renegade 2TB, Samsung 980 1TB, HDD: Toshiba 2TB, TOSHIBA 3TB, TOSHIBA 6TB
PSU:EVGA Supernova GS650 Gold, Case: SilverStone Lucid LD01, OS: Windows 11 Pro, LCD: AOC Q3279VWF
Keyboard: Logitech G910 Orion Spectrum, Mouse: Logitech G604 Lightspeed
Používateľov profilový obrázok
Sohi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 468
Dátum registrácie: Ne 05. Apr, 2015, 23:42
Bydlisko: Bratislava

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa Sohi »

No práve som bol v alze na pobočke. Vyklikal na termináli číslo objednávky a pin. App mi zdelila nech počkám 10min. Jak som sa dostal na radu týpek kukal na účet a určite sa mu to nezdalo.😀 Ale dal mi ju..mal som ju zaplatenú..Takže kto to má v maily aj s pinom, nečakajte ale choďte tam a robte akože nič.😂
Používateľov profilový obrázok
Miso122
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1956
Dátum registrácie: St 27. Nov, 2019, 21:36
Bydlisko: BA

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa Miso122 »

Aký si mal stav objednávky pred tým? Mne prišla SMS aj mail s PIN-on, že si mám prísť pre objednávku, ale potom to na webe zmenili na "zaisťujeme tovar".
ITX >>> ATX
Používateľov profilový obrázok
Sohi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 468
Dátum registrácie: Ne 05. Apr, 2015, 23:42
Bydlisko: Bratislava

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa Sohi »

To isté + jak som to rozbalil bola pri produkte poznámka "kontaktujeme vás".
Naposledy upravil/-a Sohi v St 02. Nov, 2022, 19:14, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Miso122
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1956
Dátum registrácie: St 27. Nov, 2019, 21:36
Bydlisko: BA

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa Miso122 »

Hej, presne rovnaké to je aj u mňa. Pôjdem teda skúsiť.
ITX >>> ATX
Používateľov profilový obrázok
Sohi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 468
Dátum registrácie: Ne 05. Apr, 2015, 23:42
Bydlisko: Bratislava

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa Sohi »

Mne ani neprišla SMS. Len tak zo srandy som sa rozhodol, že tam zájdem. Čakal som, že mi ju nedajú, aj terminál mi nevytlačil lístok, hodil nejakú chybu, no v appke som mal už poradové číslo. No stále som čakal, že výjdem pri výdaji naprázdno, ale nakoniec to vyšlo.
Prvýkrát mi alza takto vyhovela. Ani raz sa mi nepodarilo tam niečo získať za "chybnú" cenu, vždy to bolo na ďalší deň storno.
Používateľov profilový obrázok
janci11
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 685
Dátum registrácie: Št 24. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Partizánske

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa janci11 »

takze ked som to dal do alzaboxu dorucit tak bez sance asi :D
CPU: AMD Ryzen R7 5800X CPU Cooler: Noctua NH-U14S MB: ASUS ROG STRIX B550-F GAMING (WI-FI) RAM: Corsair Vengeance LPX Black 32 GB KIT DDR4 3600 MHz CL16 GPU: Sapphire PULSE RX6800XT 16GB SSD: Kingston KC3000 1TB + Adata XPG SX8200Pro 512GB + Crucial MX500 1TB PSU: Seasonic Focus Plus GOLD 750W Case: Fractal Design Define 7 Compact White TG
Používateľov profilový obrázok
Kyselinka
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7256
Dátum registrácie: St 02. Feb, 2011, 12:33
Bydlisko: SC

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa Kyselinka »

@Miso122 tiez som to tak mal a normalne som si to vyzdvihol v drive.
Používateľov profilový obrázok
Miso122
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1956
Dátum registrácie: St 27. Nov, 2019, 21:36
Bydlisko: BA

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa Miso122 »

V automate "objednávku nemožno automaticky spracovať"

A potom na pokladni povedali "cenu overuje nákupné oddelenie"
ITX >>> ATX
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Nah, rapoval som tam na predajni jak slim shady, postupne sa vystriedali pri pokladni, raz uz odisla dozadu ze mi ju da, druhy krat uz boli peniaze v ich rukach ze vybavene ale stale im pri tom poslednom kroku vyhodilo ze error
Môj Premiér, môj premiér, drž sa. Milujeme ťa. Celé Slovensko ti drží prsty a drž sa. Tento súboj musíš zvíťaziť pre našu krajinu, pre nás všetkých. Držíme ti prsty. Sme s tebou. Milujeme ťa. Môj Premiér, máme ťa radi a nech sa uzdravíš. Si náš najväčší politik akého sme kedy mali. Môj premiér, drž sa. Zvládni to pre nás.
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3343
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa beardie »

mp3turbo napísal: St 02. Nov, 2022, 18:28mam mentalny blok naklepat cislo kreditky do webu
nemas skor debetku?
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7967
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa CageJ »

Automat u mňa nešiel a vydať mi nechceli. Vystavili už refund. Za druhú platbu, čo ukazuje stále zaplatiť nemám ani myš ani dobropis :D len zaplaťte :D ...
Používateľov profilový obrázok
Mr.Devil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 563
Dátum registrácie: So 13. Apr, 2013, 16:15
Bydlisko: Michalovce

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa Mr.Devil »

Trochu OT : nedá sa mi opýtať, ale je možné tu myš vobec používať primárne na hry?
Ja som ju včera šupol do košíka pre brata ale az potom som zistil ze je to ergonomika pre pracu :hysterical:
Asus ROG STRIX X670E-A , AMD Ryzen 7 7800X3D + ROG STRIX RYUJIN II 360 argb , Gainward RTX 4090 Phantom, 32GB DDR5 6000MHz CL36 , Super Flower 1KW , Fractal R6 , LG OLED42C2 ,
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Akcie/Zľavy/Výpredaje

Príspevok od používateľa SKiLEX »

neda
Môj Premiér, môj premiér, drž sa. Milujeme ťa. Celé Slovensko ti drží prsty a drž sa. Tento súboj musíš zvíťaziť pre našu krajinu, pre nás všetkých. Držíme ti prsty. Sme s tebou. Milujeme ťa. Môj Premiér, máme ťa radi a nech sa uzdravíš. Si náš najväčší politik akého sme kedy mali. Môj premiér, drž sa. Zvládni to pre nás.

Návrat na "Debata o všetkom"