Turistika-debata

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Turistika-debata

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Hm, super. Cize skrtame.
Môj Premiér, môj premiér, drž sa. Milujeme ťa. Celé Slovensko ti drží prsty a drž sa. Tento súboj musíš zvíťaziť pre našu krajinu, pre nás všetkých. Držíme ti prsty. Sme s tebou. Milujeme ťa. Môj Premiér, máme ťa radi a nech sa uzdravíš. Si náš najväčší politik akého sme kedy mali. Môj premiér, drž sa. Zvládni to pre nás.
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Turistika-debata

Príspevok od používateľa dendroid »

Necakaj, ze za 100 eur kupis kvalitnu zimnu bundu v dnesnej dobe ...
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4515
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Turistika-debata

Príspevok od používateľa scream »

SKiLEX napísal: Po 09. Jan, 2023, 18:47 Trosku to tu obnovim. Tip na nejaku zimnu bundu do mesta + aby zvladla tie 3-4 lyziarske dni do roka?

Prve co mi napadlo bol decathlon. Ale vsetky tie bundy vyzerali ako vrece od zemiakov. A podobne mi aj sedeli(Potrebujem dlhu a uzku...)


Ako druhe mi do oka padlo https://www.zajo.net/sk/zateplena-a-nep ... 5B1%5D=819 ale nikdy som nic od zaja nazivo nevidel, takze neviem co od toho uplne cakat.



Co sa tyka ceny, tak nemam presne urcenu. Ale stovka je pekne cislo. Krajsie ako trebars 200
Blizzard maju dlhsie strihy. Ale to sa bavime o lyziarskych bundach. Vo vypredaji ich ale kupis za kilo. Mam doma 2 a po 3-4 sezonach ako nove. Len rataj s tym, ze lyziarske su dnes tensie ako kedysi. Na druhu stranu za mna super na kazdy den v prirode aj mimo lyzovania. V teplejsi den jedno termo s dlhym rukavom v chladnejsi + flisovka.
Maju ich v exi https://www.exisport.com/sk/lyziarske-b ... 97811.html

Colombia ma tiez dlhsie strih ale necakaj nieco ultra trendy a cena jemne vyssia.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Turistika-debata

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Pozeral som na nich. Zatial som objednal Rab Cirrus Alpine... zlave a zlavovom kode vysla na nejak 116€ co sa uz celkom dalo. Ked nesadne tak budem pozerat dalej.
Môj Premiér, môj premiér, drž sa. Milujeme ťa. Celé Slovensko ti drží prsty a drž sa. Tento súboj musíš zvíťaziť pre našu krajinu, pre nás všetkých. Držíme ti prsty. Sme s tebou. Milujeme ťa. Môj Premiér, máme ťa radi a nech sa uzdravíš. Si náš najväčší politik akého sme kedy mali. Môj premiér, drž sa. Zvládni to pre nás.
lopo1
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1585
Dátum registrácie: Pi 09. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Žilina

Re: Turistika-debata

Príspevok od používateľa lopo1 »

Tak ale ta bunda je urcena skor ako zateplovacia cize nema ziadnu schopnost odolat vode snehu
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Turistika-debata

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Praveze podla recenzie by mala zniest relativne dost vody.



Asi uplne nebude stavana na celodennu turu v lejaku, ale nemala by premoknut pri prvom dotyku snehu.
Naposledy upravil/-a SKiLEX v Ut 10. Jan, 2023, 18:40, upravené celkom 1 krát.
Môj Premiér, môj premiér, drž sa. Milujeme ťa. Celé Slovensko ti drží prsty a drž sa. Tento súboj musíš zvíťaziť pre našu krajinu, pre nás všetkých. Držíme ti prsty. Sme s tebou. Milujeme ťa. Môj Premiér, máme ťa radi a nech sa uzdravíš. Si náš najväčší politik akého sme kedy mali. Môj premiér, drž sa. Zvládni to pre nás.
Používateľov profilový obrázok
Miso122
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1956
Dátum registrácie: St 27. Nov, 2019, 21:36
Bydlisko: BA

Re: Turistika-debata

Príspevok od používateľa Miso122 »

pertex quantum, z ktoreho je vytvorena vrchna vrstva, je vodeodolna dost. samozrejme, nie je to hardshellka, ale zmoknut sa v tom bezproblemov da.
ITX >>> ATX

Návrat na "Debata o všetkom"