UA konflikt

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6878
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa stefan222 »

take videa s 1 stabilnym obrazkom a v ich hatlanine su pre vecsinu obyvatelstvu na nic
hry- ps5
doma-HP probook
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ved zapni titulky ... Auto-Translate a do anglictiny to preklada uplne fit. Do slovenciny som neskusal :)
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Anubis
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 770
Dátum registrácie: Ne 29. Nov, 2009, 15:18
Bydlisko: BA

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Anubis »

Zaujímavé počteníčko o západných tankoch

https://mobile.twitter.com/noclador/sta ... 8158319618
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6878
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa stefan222 »

mp3turbo napísal: So 28. Jan, 2023, 16:14 ved zapni titulky ... Auto-Translate a do anglictiny to preklada uplne fit. Do slovenciny som neskusal :)
ako myslis?ja ked zapnem cc v yt apke tam mi len kvazi pise v ich jazyku co oni hovoria
hry- ps5
doma-HP probook
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

stoji za to, fakt skutocne : https://www.youtube.com/watch?v=yD9ipg_lTNU
dajte si titulky do anglictiny, pridu mi lepsie nez slovenske

a tomuto / takemuto das do ruky raketu
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ty wole ale este dlho, velmi dlho ma bude striasať.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12349
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa HellAngel »

on je ale pekny priklad toho ako funguje propaganda v Rusku. Ma ale pravdu propaganda a info vojna funguje na oboch stranach
a presne potrebujes vo vojne podobne typy. Vymleta hlava, nabrifovana tou spravnou propagandou a falosnymi spravami. Das mu do ruky AKcko a iba povies ze hentamti ludia su proti nam, treba sa ich zbavit aby sme dosiahli svoj. Pojde ich poriesit bez zbytocnych otazok a bude si mysliet, ze kona dobre
NB: Asus ROG Strix G16
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

.
pokial mas styri bunky v straznej vezi, je tazke - ba priamo az nemozne - obhajovat svoju pritomnost na uzemi cudzieho štátu akymkolvek sposobom.
.
vobec netreba riesit ci nejaka D/LNR ma pravo alebo nema pravo strielat na uzemi Ukrajiny, ci ma pravo sa odtrhat alebo neodtrhat, ci mala alebo nemala pukačky zo Sovietskeho Zväzu lebo sa mi nejako nezda ze by sa sudruhovia na uzemi Donbassu narodili rovno aj s tankami kalašnikovmi atd,

no proste cele... watafak. Totalny watafak. A este bol aj drzy henten hajzlik, normalne na koni. Namiesto toho aby lezal zmlateny fialovy v kute a trhalo mu ručičkami nožičkami od pocuchanych nervov.

Tak jo.
Pride mi to adekvatne. Uplne v pohode.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12349
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa HellAngel »

Ale vidis, ako tie jednobunkvce su nainfikovane propagandou. Oni si vobec neuvedomuju, ze bojuju na cudzom uzemi, oni pomahaju chranit tych co poziadali akoze o pomoc. Ani neriesi hlbsie preco tam vlastne bojuje, dostal povolavaci rozkaz a hotovo. Ziadne otazky, nic. Idealny kandidat do prvej linie
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5533
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa SKiLEX »

ved to si neuvedomuje ani polka slovakov, a to neziju v rusku...
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12349
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa HellAngel »

tiez pravda. Akurat, ze ten vojak je jednoduchy clovek a je masirovany cely zivot len jednou stranou. Da sa pochopit ta jeho deformacia. Lenze u nas maju info aj z lava aj z prava a aj tak maju klapky na ociach a budu si tvrdit svoje
NB: Asus ROG Strix G16
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

a z toho mam tiez triašku trošíčku... inak vies, masirovany... mozu ta masirovat kolko chces, napriklad takych Bielorusov, a nemam dojem ze by s radostou tahali cez čiaru "zachranovat demokraciu" alebo akykolvek iny uslachtily ciel.

Fakt proste ked mas styri bunky tak ta mozu masirovat kolko chcu a jednoducho hentake veci nespravis.
Henten Lviv.Media kanal ma viacero takychto rozhovorov, pustil som si dalsie dva a normalne nevladzem. Pilot bombardera ktoreho sa pytali "a vy asi chapete ze ked zhadzujete dvojtonove bomby, tak mozu umierat nevinni ludia dole na zemi, ze ?". Ticho. "Vojenske ciele, napriklad tato nemocnica, obchodny dom, 12 poschodovy panelak a skolka pri nom, hej ?"

Ticho.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12349
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa HellAngel »

dobrovolne na silu. Bierorusko je kapitola sama o sebe. Uz tato krajina ukazala, ze mozno nie su tam ludia az tak hlupi, len ziju "demokratickej" krajine, ktora im moc nedovoli vyskakovat. A ak uz vytrcas moc, tak vypadnes nahodou z okna

Tento rusky vojak pochadzka dagde z rici, ani nevie o co tam ide. Zije cely zivot na jednom mieste, cita cely zivot tie iste noviny a pozera rovnaky TV kanal. Takehoto cloveka lahko spracujes, ze ide pomahat a das mu zbran, ze ides konat dobro a ides pomoct chudakom, co o to prosia. Problem nastane, ked mu v hlave vyhupne viacej buniek a pochopi, ze to asi nebola celkom "prauda", co sudruh Vlado siri v spravach. Tak ako cirkev nepotrebuje rozmyslajuce ovecky, tak armada nepotrebuje Einsteinov na drzanie a pouzivanie samopalu
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3761
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa lezgy »

no weby pisu ze akasi narodna propagandistka...furt neviem co rpesne ten termin znamena...si sla tocit reportaz aki su rusi udatni
tak ju tam znasil kadyrovov syn?
kameraman vraj dostal iba cez drzku

verim ze cica uvedie na spravnu mieru ako funguje armada...
ked sa este vrati...
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s

Návrat na "Debata o všetkom"